حفاظت از عشق واقعی هدف تمام احکام اسلامی است

دامغان - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: تمام احکام اسلام و محدودیت‌ها در خصوص روابط انسان‌ها، برای حفاظت از عشق واقعی در جامعه ایجاد شده است.مطالب مرتبط

حفاظت از عشق واقعی هدف تمام احکام اسلامی است

دامغان - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: تمام احکام اسلام و محدودیت‌ها در خصوص روابط انسان‌ها، برای حفاظت از عشق واقعی در جامعه ایجاد شده است.

حذف چهار صفر ارزش واقعی پول ملی را افزایش نمی دهد

اصفهان - ایرنا - اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر گفت: حذف چهار صفر از پول ملی کشور در شرایط کنونی فقط ارزش صوری و ظاهری آنرا بالا می برد و تاثیری بر افزایش یا کاهش ارزش واقعی پول ندارد.

وفاداری سپاه پاسداران به آیه‌ای که آرم پیراهن خود قرار داد

تمام تعهداتی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نسبت به حفاظت از حریم این مرز و بوم دارد، نشئات‌گرفته از ایمانی راسخ و استوار نسبت به حقیقت انقلاب اسلامی، ایمان به وعده‌های الهی و ایمان به آیات خداوند در قرآن کریم است.

ارتش با تمام قوا از مرزهای کشور محافظت می‌کند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمین ارتش گفت: با تمام قوا از مرزهای کشور حفاظت می‌کنیم.

«رئیسی» موافق انتشار احکام قضایی است/ وعده بررسی اموال مسئولان

نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در دیداری که با آیت‌الله رئیسی داشتیم، وی با درخواست انتشار علنی احکام قضایی موافق است.

احکام متفاوتی که برای محیط زیست بوشهر صادر شد

رئیس اداره حقوقی حفاظت محیط زیست استان بوشهر اظهار کرد: نخستین رأی زیست محیطی سال ۹۸ در استان بوشهر در ارتباط با شکار و صید غیرمجاز در شهرستان دشتی بوده است.

امیرعبداللهیان: احکام صادره علیه ۱۳۹ تبعه ⁧ بحرین غیرعادلانه است

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل احکام صادره علیه ۱۳۹ تبعه ⁧ بحرین را غیرعادلانه خواند و گفت که این اقدام⁩ کمکی به حل بحران داخلی عمیق این کشور نمی‌کند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه گیلان: تمام توطئه‌های دشمنان علیه نظام اسلامی را باطل می‌کنیم

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان گفت: ایران و نظام اسلامی در مقابل تمام خباثت‌های دشمن علیه نظام اسلامی ایستادگی کرده و تمام خباثت‌ها و نقشه‌های شوم آنان را باطل می‌کنیم.

سیلی که خود 50 درصد احکام قضایی را اجرا کرد

سیل اخیر در رودبارقصران 50 درصد احکام قضایی را خود اجرا کرد.

پرونده مدیران بانک سرمایه به اجرای احکام ارجاع شد

پرونده مدیران بانک سرمایه که پیشتر از سوی شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به 20 سال حبس محکوم شدند برای اجرای حکم و تحمل کیفر، به اجرای احکام ارسال شد.

پرداخت های سال جدید براساس احکام جدید انجام شود

رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که پرداخت های سال 98 باید براساس احکام جدید انجام شود.

احکام مالیاتی قانون بودجه سال ۹۸ ابلاغ شد

بخشنامه سازمان امور مالیاتی درخصوص احکام مالیاتی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ ابلاغ شد.

نکاتی درباره اجرای احکام قضایی

برای اجرای احکام قضایی، کسی که حکم به سود او صادر شده است باید درخواست صدور اجراییه کند.یعنی وقتی رایی صادر شد، خود به خود اجرا نمی‌شود، بلکه کسی که رأی به سود او صادر شده است باید اجرای آن را تقاضا کند و به دنبال آن اجراییه صادر می‌شود.

آهوی سرگردان در سبزوار به منطقه حفاظت شده بازگردانده شد

سبزوار- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست سبزوار گفت: یک راس آهوی سرگردان در این شهر با تلاش ماموران یگان حفاظت و دوستداران طبیعت زنده گیری و در منطقه حفاظت شده شیراحمد رها شد.

مقامات بحرین به صدور احکام ظالمانه علیه معترضان پایان دهند

سخنگوی وزارت خارجه گفت: مقامات بحرین تلاش کنند امنیت خود را نه با تکیه بر ائتلاف های شکست خورده بلکه با اعتمادسازی تامین و به صدور احکام ظالمانه علیه معترضان پایان دهند.

مشاهده چند گوزن زرد در منطقه حفاظت‌شده دز/هنوز لاشه‌ای از ۱۹ گوزن مفقودی پیدا نکردیم

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست گفت: عکس‌هایی از چند گوزن زرد در سایت حفاظت‌شده دز دیده شده است و امیدواریم همه گوزن‌های مفقود شده زنده باشند. ]]>

«سردار جمیری» فرمانده سپاه حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد

یزد ـ سردار فتح الله جمیری، با حفظ سمت فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد، فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد.

پیشهادی برای واقعی شدن قیمت‌ها

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است اگر در سال رونق تولید، زمینه عرضه مستمر و با حجم مناسب مواد اولیه و کالاهای واسطه‌ای در بورس کالا فراهم شود، دیگر نیازی به دخالت در روند کشف قیمت کالاها نیست و قیمت‌ها واقعی و با ثبات می‌شود.

پیشنهادی برای واقعی شدن قیمت‌ها

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است اگر در سال رونق تولید، زمینه عرضه مستمر و با حجم مناسب مواد اولیه و کالاهای واسطه‌ای در بورس کالا فراهم شود، دیگر نیازی به دخالت در روند کشف قیمت کالاها نیست و قیمت‌ها واقعی و با ثبات می‌شود.

ارسال پرونده مدیران بانک سرمایه به اجرای احکام

قاضی مسعودی مقام از ارسال پرونده مدیران بانک سرمایه به اجرای احکام خبر داد.