احتمال بسته شدن جاده‌های خراسان‌شمالی/ تعطیلی مدارس بجنورد در نوبت عصر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی بارش‌های شدید و اخطار هواشناسی استان در زمینه قابل توجه بودن بارندگی‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.مطالب مرتبط

احتمال بسته شدن جاده‌های خراسان‌شمالی/ تعطیلی مدارس بجنورد در نوبت عصر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی بارش‌های شدید و اخطار هواشناسی استان در زمینه قابل توجه بودن بارندگی‌ها، از مردم انتظار می‌رود امروز و فردا از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.

احتمال وقوع سیلاب برخی از مدارس خراسان‌جنوبی را به تعطیلی کشاند

بیرجند- احتمال وقوع سیلاب برخی از مدارس خراسان‌جنوبی به ویژه در مناطق روستایی را به تعطیلی کشاند.

تعطیلی مدارس نوبت صبح جهرم

مدارس نوبت صبح شهرستان جهرم تعطیل شد

تردد در جاده های خراسان شمالی بیشتر شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از 45 دستگاه ترددشمار، میزان ترددهای ورودی به استان در سال گذشته به نسبت سال پیش از آن 8.7 درصد و ترددهای خروجی نیز 9.6 درصد افزایش داشته است.

تعطیلی مدارس شادگان در نوبت عصر

مدارس ابتدایی شهرستان بیرجند در نوبت عصر تعطیل شد

بیرجند - ایرنا - آموزش و پرورش شهرستان بیرجند در اطلاعیه ای از تعطیلی تمامی مدارس ابتدایی این شهرستان در نوبت عصر روز یکشنبه خبر داد.

270 میلیارد ریال اعتبار نوسازی مدارس خراسان شمالی جذب شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: پارسال 270 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی و توسعه فضاهای آموزشی این استان جذب شد.

مدارس نوبت عصر ایرانشهر تعطیل شد

زاهدان- ایرنا- مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پیش بینی بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیل امروز/شنبه/ تمام مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم روستایی و شهری نوبت عصر ایرانشهر تعطیل اعلام شد.

سیلاب مدارس تربت جام را تعطیل کرد

مشهد- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با توجه به بارش های شدید و احتمال وقوع سیلاب در شهرستان تربت جام مدارس نوبت عصر این شهرستان در روز یکشنبه 25 فروردین ماه تعطیل است.

سیلاب مدارس تربت جام را تعطیل کرد

مشهد - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با توجه به بارش های شدید و احتمال وقوع سیلاب در شهرستان تربت جام مدارس نوبت عصر این شهرستان در روز یکشنبه 25 فروردین ماه تعطیل است.

یک مسئول خراسان شمالی: اجرای 115 پروژه آموزشی ناتمام مانده است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: اکنون در این استان، 115 پروژه عمرانی آموزشی ناتمام است که تکمیل آن 1400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

بجنورد بیشترین بارندگی فروردین ماه خراسان شمالی را داشت

بجنورد- ایرنا- رئیس مرکز تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی گفت: بجنورد با 104.6 میلی متر بارش بیشترین بارندگی های فروردین ماه امسال را داشته است.

خراسان رضوی| مدارس نوبت عصر شهرستان تربت جام تعطیل شد

براساس اعلام آموزش و پرورش خراسان رضوی مدارس نوبت عصر شهرستان تربت جام تعطیل شد.

بارش برف مدارس خلخال را به تعطیلی کشاند

به علت بارش برف و برودت هوا مدارس در برخی مقاطع خلخال در نوبت بعد از ظهر امروز تعطیل شد.

مه غلیظ، تردد در گردنه های خراسان شمالی را کند کرد

بجنورد- ایرنا- کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: وجود مه غلیظ در گردنه امین الله در مسیر بجنورد- آشخانه و گردنه اسدلی در مسیر بجنورد- اسفراین تردد خودروهای عبوری در این مسیرها را با کندی روبه رو کرده است.

گرد و غبار ناخوانده مدارس 4 شهرستان خوزستان را به تعطیلی کشاند

با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ورود توده گرد و غبار با منشأ خارجی مدارس نوبت صبح تمام مقاطع تحصیلی در شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و اروندکنار تعطیل است.

کمبود امام جماعت روحانی در مدارس خراسان شمالی مشهود است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به کمبود روحانی و طلبه امام جماعت در مدارس استان گفت: ائمه جماعات مدارس با کمترین توقع به تبلیغ دین اسلام می پردازند و این فداکاری شایسته تقدیر است.

زلزله ۴.۱ ریشتری در خراسان شمالی

زمین لرزه ۴.۱ ریشتری خراسان شمالی بجنورد و شوقان در خراسان شمالی را لرزاند.

دادستان بجنورد: سرشبکه های شرکت 13 میلیون دلاری در خراسان شمالی دستگیر شدند

بجنورد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب بجنورد گفت: چهار تن از سرشبکه های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس با اندوخته 13 میلیون دلار در خراسان شمالی دستگیر شدند.

مدارس نوبت صبح برخی روستاهای سرخس و کلات تعطیل شد

مشهد- تداوم بارش باران در برخی شهرهای خراسان رضوی موجب تعطیل شدن مدارس نوبت صبح دوشنبه برخی از روستاهای سرخس و کلات شد.