قتل پسر جوان به دست دو موتور سوار

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب قتل در یک درگیری خیابانی در شهرک ولیعصر خبر داد.مطالب مرتبط

قتل پسر جوان به دست دو موتور سوار

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب قتل در یک درگیری خیابانی در شهرک ولیعصر خبر داد.

حادثه رانندگی درتایباد با 2 کشته

تصادف در تایباد به مرگ 2 موتور سوار منجر شد.

حادثه‌ وحشتناک در شوی موتورسوارها

در ایالات متحده یک موتور سوار که در حال تماشای تک‌چرخ زدن دوستش بود تصادف وحشتناکی را تجربه کرد.]]>

موتورسواران کراس تالش خواستار پیست ورزشی هستند

آستارا - ایرنا - رئیس هیات موتورسواری تالش گفت: این شهرستان حدود 70 موتور سوار کراس با قابلیت رقابت در مسابقات کشوری دارد، اما برای تمرین و شکوفایی استعدادهای خود پیست ورزشی ندارند.

قتل شبانه پسر جوان به خاطر متلک

در حال پرسهزنی با موتور در شهرک ولیعصر بودیم که مقتول به ما متلکپرانی کرد؛ وقتی توقف کردیم تا علت متلکپرانی را سوال کنیم ، ناگهان او با مشت ضربهای به صورت علیرضا زد که همین موضوع باعث آغاز درگیری شد.

مسابقات ورزشی کارکنان ادارات در بیله سوار

به مناسبت گرامیداشت روز ارتش مسابقه طناب کشی ، فوتسال و پرتاب دارت بین سربازان نیروهای مسلح و کارکنان ادارات شهرستان بیله سوار برگزار شد.

افزایش 20 درصدی صادرات روغن موتور

صادرات روغن موتور از مراغه به عنوان قطب تولید این محصول در آذربایجان شرقی، 20 درصد افزایش یافته است.

تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در جلسه گفت و شنود با جمعی از نخبگان جوان که به مناسبت روز جوان برگزار شد گفت: تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است.

کشاورزی موتور محرکه همه بخش ها در رونق تولید است

اصفهان - ایرنا - عضو شورای مرکزی خانه کشاورز کشور گفت: توسعه کشاورزی، موتور محرکه همه بخش ها مانند صنعت و صنایع تبدیلی در رونق تولید است.

سفر به دنیای ذرات با «موتور جستجو»

برنامه «موتور جستجو» امشب به بررسی دنیای ذرات و پروتون‌ها می پردازد.

تلاش دوچرخه سوار شیرازی برای کسب سهمیه المپیک

بانوی دوچرخه سوار شیرازی ۸ امتیاز سهمیه المپیک را کسب کرد.

اعزام 2 دوچرخه سوار زنجانی به مسابقات قهرمانی آسیا قطعی شد

زنجان - ایرنا - حضور 2 دوچرخه سوار منتخب و شاخص استان زنجان در ترکیب تیم ملی به منظور اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا 2019 قطعی شده است.

مناطق ویژه موتور محرکه اقتصاد

استاندار قم گفت: مناطق ویژه و آزاد اقتصادی می‌توانند موتور محرکه اقتصاد باشند.

فساد مانند موریانه به جان پایه حکومت‌ها می‌افتد/ تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است/مدیری که نتواند پاسخگو باشد باید عوض شود

جلسه گفت‌وشنود وزیر تعاون با جمعی از نخبگان جوان به مناسبت روز جوان برگزار شد.]]>

گلایه عضو جوان شورای شهر تهران از جوان‌فریبی در مدیریت شهری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از باقی‌ماندن شعارهای جوان‌گرایی در حد حرف گلایه کرد و آن را به جوان‌فریبی تشبیه کرد.

دوچرخه سوار زنجانی از شرکت در مسابقات آسیایی بازماند

زنجان - ایرنا - رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان گفت: دوچرخه سوار پیشکسوت زنجانی که مجوز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را به دست آورده بود از شرکت در این مسابقات بازماند.

دوچرخه سوار زنجانی از شرکت در مسابقات آسیایی بازماند

زنجان - ایرنا - رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان گفت: دوچرخه سوار پیشکسوت زنجانی که مجوز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را به دست آورده بود از شرکت در این مسابقات بازماند.

۱۶ جوان برتر در ششمین جشنواره جوان در شهر محمدیه تجلیل شدند

قزوین: به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) در ششمین جشنواره جوان برتر در مراسمی با حضور مسئولان محلی از ۱۶ جوان نمونه در شهر محمدیه تجلیل شد.

رویکرد و محوریت تمام برنامه‌های هفته جوان در خراسان جنوبی کمک به سیل‌زدگان است

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از افتتاح 9 خانه جوان و برگزاری کنفرانس ملی و منطقه‌ای «ایران پیشرو، جوان خلاق» در هفته جوان در استان خبر داد و گفت: رویکرد تمام برنامه‌های هفته جوان در استان کمک به سیل‌زدگان است.

جنایت بخاطر "متلک پرانی"

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری دو جوان به اتهام ارتکاب جنایت در شهرک ولیعصر خبر داد؛ این دو جوان چندی پیش، طی یک درگیری خیابانی جوان دیگری را با ضربه چاقو به قتل رسانده بودند.]]>