فاضلاب و ترک، بازمانده‌های سیل در گلستان

روستاهای «میرزا علی یلقی» و «سلاق یلقی» دو روستا در اطراف شهر آق‌قلا هستند که پس از سیل اواخر اسفند آسیب زیادی دیده‌اند. این دو منطقه نزدیک روخانه گرگانرود قرار دارند و بالا آمدن آب باعث شده‌است خانه‌ها و زمین‌های کشاورزی آسیب ببیند. ترک خوردن دیوار و نشسمطالب مرتبط

فاضلاب و ترک، بازمانده‌های سیل در گلستان

روستاهای «میرزا علی یلقی» و «سلاق یلقی» دو روستا در اطراف شهر آق‌قلا هستند که پس از سیل اواخر اسفند آسیب زیادی دیده‌اند. این دو منطقه نزدیک روخانه گرگانرود قرار دارند و بالا آمدن آب باعث شده‌است خانه‌ها و زمین‌های کشاورزی آسیب ببیند. ترک خوردن دیوار و نشس

اعزام گروه امدادی آب و فاضلاب سبزوار به مناطق سیل زده گلستان

گروه امدادی شرکت آب و فاضلاب سبزوار برای کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل عازم استان گلستان شد.

خیابان های شهر اهواز دچار پس زدگی فاضلاب هستند

اهواز - ایرنا - خیابان های نقاط مختلفی از شهر اهواز همچون کوی پردیس، مجاهد، گلستان، لشکرآباد، مرکز شهر، کیان آباد و کیانپارس به دلیل پس زدگی فاضلاب درگیر فاضلاب هستند.

پس‌زدگی فاضلاب قم در زمان بارندگی

مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه همچنان آب باران ساختمان‌ها به شبکه فاضلاب هدایت می‌شود، گفت: متأسفانه در بارندگی‌های اخیر این کار باعث پس زدگی فاضلاب در برخی از نقاط شهر شد.

پیام تسلیتی برای آخرین بازمانده خیمه‌شب‌بازی قاجاری

شهرام کرمی، مدیر کل هنرهای نمایشی در پیامی درگذشت مرتضی شیخ احمد خمسه‌ای، آخرین بازمانده خیمه‌شب‌بازی قاجاری را تسلیت گفت.

۲ میلیون کودک یمنی از تحصیل بازمانده اند

گزارش معاون دبیرکل سازمان ملل به شورای امنیت: ۲ میلیون کودک یمنی به علت جنگ، از تحصیل بازمانده اند

آخرین بازمانده خیمه‌شب بازی قاجاری درگذشت

تهران- ایرنا- مرتضی شیخ احمد خمسه‌ای آخرین بازمانده خیمه‌شب بازی قاجاری شامگاه 26 فروردین در سن 82 سالگی بر اثر بیماری قلبی درگذشت.

تذکر به وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب دو محله عباس آباد و بهشتی

⁠⁣عضو شورای شهر تهران گفت: پاسخ شرکت آب و فاضلاب استان تهران نسبت به رفع معضل فاضلاب برخی محلات روشن نیست.

پس‌زدگی فاضلاب در ۵۶ نقطه شهر اهواز

سرپرست شرکت آب و فاضلاب اهواز با اشاره به ریزش ۵۶ نقطه خطوط فاضلاب در شهرستان اهواز گفت: امیدواریم ظرف مدت زمان دو هفته بتوانیم مشکل این ۵۶ نقطه از خطوط فاضلاب در شهر اهواز را که ریزش کرده است، حل کنیم.

پشه و بوی بد تا زمان عدم استفاده از پساب فاضلاب یزد ادامه دارد

یزد ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: تا زمانی که پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد مورد استفاده قرار نگیرد و آب از حالت رکود خارج نشود، مشکل پشه و بوی نامطبوع وجود خواهد داشت.

بیش از 2500 فقره انشعاب آب و فاضلاب در بوکان واگذار شد

مهاباد - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری بوکان گفت: طی سال گذشته 2 هزار و 537 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهر واگذار شده است که یک هزار و 563 انشعاب آن را فاضلاب و مابقی را نیز انشعاب آب تشکیل می دهد.

احتمال نشت فاضلاب در ۲ محله شهرری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بی‌توجهی شرکت آب و فاضلاب به استان تهران، از وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب در دو محله‌ شهرری گلایه کرد.

پیام تسلیت مدیر هنرهای نمایشی برای درگذشت آخرین بازمانده خیمه‌شب‌بازی

شهرام کرمی، مدیر کل هنرهای نمایشی در پیامی درگذشت مرتضی شیخ احمد خمسه‌ای، آخرین بازمانده خیمه‌شب‌بازی قاجاری را تسلیت گفت.

مشکلات بهداشتی و سلامت مردم اهواز و روی سیاه فاضلاب

اهواز – ایرنا - جاری شدن فاضلاب در بسیاری از نقاط شهر اهواز سبب شده تا شهروندان نگران از انتشار آلودگی ها و به خطر افتادن سلامتی خود باشند، فاضلاب علاوه بر بوی متعفن و غیر قابل تحمل مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان نیز ایجاد کرده است.

مشکلات بهداشتی و سلامت مردم اهواز و روی سیاه فاضلاب

اهواز – ایرنا- جاری شدن فاضلاب در بسیاری از نقاط شهر اهواز سبب شده تا شهروندان نگران از انتشار آلودگی ها و به خطر افتادن سلامتی خود باشند، فاضلاب علاوه بر بوی متعفن و غیر قابل تحمل مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان نیز ایجاد کرده است.

بیش از 9 میلیون مترمکعب فاضلاب شهر خوی تصفیه شد

ارومیه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب شهری خوی گفت: بیش از 9 میلیون و 157 هزار مترمکعب فاضلاب خام در طول سال گذشته /1397/ از طریق شبکه های جمع آوری به تصفیه خانه این شهر وارد و به طور کامل تصفیه شده است.

وضعیت کیفی آب شرب اهواز پس از وقوع سیلاب

قائم مقام ستاد مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: کیفیت آب به طور روزانه پایش می‌شود و به هیچ وجه پس زدگی و یا تلاقی آب با فاضلاب نداشته‌ایم، حتی در مناطقی که فاضلاب فروکش کرده دستور آهک پاشی صادر شده تا مشکلی از نظر بهداشت عمومی مردم نداشته باشیم.

شهرداران بودجه خرید پمپ ندارند/ فاضلاب به خانه‌ اهوازی‌ها سرازیر شده است/ مردم علاوه بر سیل‌بند، فاضلاب‌بند هم می‌سازند/ تا امروز بیماری شایعی گزارش نشده است

یک نماینده مردم اهواز تاکید کرد: بنده بیشتر وقت خود را در مسیر دز و کارون و کرخه هستم و اخبار مبنی بر اینکه از مردم برای خرید پمپ پولی دریافت شود را لمس نکردم اما در کل به پمپ نیاز شدید داریم که این فاضلاب‌ها را منتقل کنند.]]>

مدیرعامل آبفا روستایی: روستاهای کوهستانی طرح فاضلاب نیاز دارند

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: اجرای طرح فاضلاب به منظور جلوگیری از چالش های زیست محیطی و استفاده از پساب در روستاهای کوهستانی استان ضروری است.

خسارت 1200 میلیارد تومانی سیلاب به تأسیسات آب و فاضلاب کشور

معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برآورد خسارت‌های صورت گرفته نشان می دهد که تاکنون 1200 میلیارد تومان خسارت به تأسیسات آب و فاضلاب کشور وارد شده است.