تلاش برای ایجاد مسکن موقت سیل‌زدگان / تاسیسات نفتی در محاصره کامل آب

وزیر کشور با بیان اینکه امیدواریم با هماهنگی و وحدت رویه و با فرماندهی واحد، موضوع بازسازی را تسریع ببخشیم، گفت: در این زمینه باید از امکانات، منابع، مشارکت و کمک‌های همه دستگاه‌ها استفاده کنیم چرا که صرفاً امکانات دستگاه‌های دولتی قطعاً به تنهایی قادر نیمطالب مرتبط

تلاش برای ایجاد مسکن موقت سیل‌زدگان / تاسیسات نفتی در محاصره کامل آب

وزیر کشور با بیان اینکه امیدواریم با هماهنگی و وحدت رویه و با فرماندهی واحد، موضوع بازسازی را تسریع ببخشیم، گفت: در این زمینه باید از امکانات، منابع، مشارکت و کمک‌های همه دستگاه‌ها استفاده کنیم چرا که صرفاً امکانات دستگاه‌های دولتی قطعاً به تنهایی قادر نی

تاسیسات نفتی غرب کارون، دشت آزادگان و هور مغلوب در سیلاب است

تهران- ایرنا- وزیر نفت گفت: عموم تاسیسات منطقه غرب کارون، دشت آزادگان و هور مغلوب در سیلاب هستند و تولید در برخی از تاسیسات نفتی متوقف شده است.

واحدهای مسکن مهر برای اسکان موقت سیلزدگان پلدختر استفاده می شود

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: واحدهای مسکن مهر پلدختر برای اسکان موقت سیلزدگانی که مسکن خود را از دست داده اند در نظر گرفته شده که تاکنون اسکان 30 خانوار در این واحدها نهایی شده است.

سعیدی: تامین مسکن موقت و لوازم ضروری زندگی بیشترین نیاز سیل زدگان است

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که تامین مسکن موقت و لوازم ضروری زندگی بیشترین نیاز سیل زدگان است.

الاخبار: آمریکا در تلاش برای محاصره سوریه از طریق مرزهای لبنان، اردن و عراق است

یک روزنامه لبنانی از تلاش آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها برای تسلط‌شان بر مرزهای سوریه و لبنان از طریق ایجاد تیپ‌های کنترل مرزهای زمینی لبنان خبر داد.

آغاز پرداخت نقدی هزینه اسکان موقت سیل‌زدگان لرستان

خرم آباد- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پرداخت نقدی هزینه اسکان موقت سیل‌زدگان لرستان از فردا پنجشنبه آغاز می‌شود.

آماده‌سازی ۷۰ واحد مسکن مهر برای اسکان سیل‌زدگان پلدختر

خرم‌آباد- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به آمادگی مالکین ۳۲ واحد مسکن مهر پلدختر برای اجاره واحدها به سیل‌زدگان گفت: تا ۷۰ واحد مسکن مهر را می‌توانیم برای افراد آماده کنیم.

روایت امام جمعه موقت گرگان از تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه بین مردم در سیل اخیر

امام جمعه موقت گرگان گفت:در سیل اخیر به دستور استکبار‌ افرادی مأمور شدند تا بخشی از یک کانال آب را برش دهند و آب را به سمت یک روستایی یا شهری هدایت کنند و بعد تبلیغ کنند دولت نتوانسته ‌جلوی سیل را بگیرد.‌

معافیت‌های نفتی ایران از ۱۲ اردیبهشت اجرایی نمی‌شود

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد: ما در تلاش هستیم که درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم و در این ارتباط هیچ معافیت نفتی را دیگر برای هیچ کشوری تمدید نمی‌کنیم.

اتخاذ تمهیدات فوری برای اسکان موقت و دائم سیل‌زدگان و تعیین نیازمندی‌های مردم

وزیر کشور در نامه ای به رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ضمن تاکید بر تعیین نیازمندیهای اسکان مردم سیلزده، اتخاذ تمهیدات فوری برای اسکان موقت و دائم مردم در مناطق سیلزده را خواستار شد.]]>

زنگنه: برای حفظ جان مردم با جان و دل به زیر آب رفتن تاسیسات نفتی را پذیرا شدیم

اجاره اسکان موقت سیلزدگان یکساله پرداخت می شود

خرم آباد - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: کمک هزینه برای استقرار مردم سیلزده در اماکن موقت به مدت یک سال پرداخت می شود.

زاهدان| روستای ارگ میر در محاصره سیل قرار گرفت

معاون جمعیت هلال احمر استان سیستان وبلوچستان گفت: روستای ارگ میر علی در محاصره کامل سیلاب قرار گرفته است و هیچگونه دسترسی وجود ندارد.

انتقاد استاندار از تعلل در جانمایی مسکن سیل‌زدگان/کار رها شده است

خرم‌آباد- استاندار لرستان، ضمن انتقاد از تعلل مدیران در جانمایی مسکن سیل‌زدگان، گفت: باید کار را سرعت بدهید؛ ساعت و زمان و دقیقه برای ما مهم است.

جانمایی مسکن سیل‌زدگان معمولان/ مردم فعلا خانه اجاره کنند

خرم‌آباد- استاندار لرستان از جانمایی مسکن سیل‌زدگان شهر معمولان خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که مردم تا ساخت واحدهای جدید، در منازلی که قابلیت سکونت دارند بمانند و یا مسکن اجاره کنند.

برآورد خسارت 7800 میلیاردی سیل به استان لرستان/ پیگیر اسکان موقت سیل‌زدگان هستیم

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: براساس برآوردهایی که تاکنون صورت گرفته سیل فروردین‌ماه به تاسیسات زیربنایی، ساختمانی، دولتی و عمومی 7800 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.]]>

«مسکن مهر»های بدون متقاضی به داد دولت خواهد رسید؟

کارشناسان معتقدند رونق تولید مسکن تنها در صورتی که متناسب با الگوی نیاز باشد، موجب تعادل در عرضه و تقاضای مسکن می شود و تغییر نام پروژه های مسکن مهر، تسکینی برای درد بازار مسکن نیست.

تلاش رژیم صهیونیستی برای تخریب کامل محله ای فلسطینی

رژیم صهیونیستی در تلاش برای تخریب کامل یکی از محله های شهر قدس در کرانه باختری است. 

«مسکن مهر»هایی که بدون متقاضی خوانده می شد،به داددولت خواهد رسید؟

کارشناسان معتقدند رونق تولید مسکن تنها در صورتی که متناسب با الگوی نیاز باشد، موجب تعادل در عرضه و تقاضای مسکن می شود و تغییر نام پروژه های مسکن مهر، تسکینی برای درد بازار مسکن نیست.

استقبال دولت سعودی از تصمیم ترامپ/ ریاض: برای ایجاد ثبات در بازار نفت تلاش می‌کنیم

هیئت دولت عربستان سعودی در نشستی به ریاست پادشاه این کشور ضمن استقبال از عدم تمدید صدور معافیت برای خرید نفت از ایران، تاکید کرد در راستای ایجاد ثبات در بازار جهانی نفت تلاش خواهد کرد.