کمیسیونر حریم خصوصی نیوزیلند: فیسبوک را دروغگوهای «ورشکسته اخلاقی» اداره می‌کنند
مطالب مرتبط

کمیسیونر حریم خصوصی نیوزیلند: فیسبوک را دروغگوهای «ورشکسته اخلاقی» اداره می‌کنند

لاریجانی: صندوق‌های ورشکسته احیا شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر احیای صندوق‌ها گفت: انحلال صندوق‎‌های ورشکسته، پاک کردن صورت مسأله است و باید آنها را مجددا احیا کرد.

هشدار وزارت مخابرات افغانستان نسبت به مسدود کردن فیسبوک

وزارت مخابرات افغانستان به فیسبوک هشدار داد که اگر این شرکت تا 6 ماه آینده سیاست‌های دولت این کشور را رعایت نکند فعالیت این شرکت در افغانستان متوقف خواهد شد.

فیسبوک صفحه رییس جمهوری سابق اکوادور را حذف کرد

فیسبوک، صفحه رییس جمهور سابق اکوادور را مسدود کرده است.

برخورد با متجاوزان به حریم رودخانه ها

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: سیل اخیر نشان داد که نباید به حریم رودخانه ها تعدی شود و باید از حریم رودخانه ها حفاظت و صیانت کرد .

نخست وزیر نیوزیلند تهدید به مرگ شد

تهران - ایرنا - یک رسانه نیوزیلندی گزارش داد: جیسیندا آردرن نخست وزیر نیوزیلند پس از حمله یک افراط گرا در نیوزیلند به مسلمانان دو مسجد در شهر کرایست چرچ که 50 کشته و قریب به 50 نفر نیز مجروح برجای گذاشت، توسط یک فرد افراط گرا در شبکه اجتماعی تهدید به مرگ

افزایش تعرفه‌های پزشکی پولی بدست پزشکان نمی‌رساند/ سازمان‌های بیمه‌گر ورشکسته هستند

محمد اکبری، اقتصاددان حوزه سلامت با بیان اینکه افزایش تعرفه‌های پزشکی معقولانه است، گفت: حتی اگر تعرفه‌ها طبق خواست پزشکان افزایش پیدا کند پولی بدست آنها نمی‌رسد چرا که سازمان‌های بیمه‌گر ورشکسته و مردم در بدترین شرایط اقتصادی هستند.

هشدار دولت افغانستان به بستن متقابل آسمان این کشور به روی هواپیماهای پاکستانی

اداره هوانوردی افغانستان هشدار داد که در صورت ادامه مسدود بودن حریم هوایی پاکستان به روی پروازهای افغانستان، این کشور نیز حریم هوایی خود را مسدود خواهد کرد.

شهید مطهری در بحث ملاک فعل اخلاقی دیدگاه پرستش را مطرح می کند

شهید مطهری در بحث ملاک فعل اخلاقی دیدگاه‌های مختلفی را طرح و نقد می‌کند و در نهایت دیدگاه خود را تحت عنوان پرستش به اختصار این گونه مطرح می‌کنند.

از نیوزیلند تا نوتردام

عملکرد رسانه‌های غربی در پوشش خبری حمله تروریستی به مساجد در نیوزیلند و آتش سوزی در کلیسای تاریخی نوتردام قابل تامل است.

صیانت از حریم طبیعت باید بدون مماشات پیگیری شود

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری از وزارت نیرو خواست تا بدون مماشات موضوع ساخت و سازها و تجاوز به حریم رودخانه ها و مسیل ها را به طور ویژه در دستور کار قرار دهد تا از حریم طبیعت بخصوص رودخانه ها صیانت شود.

فیسبوک در افغانستان فیلتر می‌شود

افغانستان خواهان بازگشایی حریم هوایی پاکستان شد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه افغانستان ضمن انتقاد از اقدام اسلام آباد مبنی بر مسدود سازی حریم هوایی خود به روی هواپیماهای افغانستان و هند، هشدار داد که در صورت ادامه این روند، افغانستان نیز حریم هوایی خود را بر روی هواپیماهای پاکستان خواهد بست.

اختلال جهانی واتزاپ، فیسبوک و اینستاگرام

محکومیت بی‌اخلاقی به کاپیتان سابق/ علی دایی اسطوره پرسپولیس است

باشگاه پرسپولیس هرگونه بی‌اخلاقی درباره علی دایی را محکوم کرد و سرمربی سایپا را اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس دانست.

دادگستری بدنبال تعیین حریم و بستر رودخانه ها است

سنندج - ایرنا - وقوع سیل در چند استان کشور و آسیب هایی که تعرض و تداخل در حریم رودخانه ها آن را تشدید کرد، انگیزه ای برای دادگستری استان کردستان شد تا موضوع نخستین نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم در سال جدید به تعیین حریم رودخانه ها در استان اختصاص یابد.

آموزش و پرورش به مسائل اخلاقی جوانان اهمیت نمی‌دهد

امام جمعه نهاوند گفت: ضعف اعتقادات و شبهاتی که دشمنان به ذهن جوانان ما پمپاژ می‌کنند بزرگترین خطرات جامعه امروز است.

از کجا متوجه شویم رایانه ما هک شده است؟

یکی از بزرگترین چالش‌ها و مشکلاتی که کاربران رایانه معمولاً با آن روبرو می‌شوند، احتمال هک شدن رایانه است که به صورت بالقوه می‌تواند دردسر و معضلات متعددی را برای آنها ایجاد کند و حریم خصوصی آنها را زیر سوال ببرد.

محبوبیت نخست‌وزیر نیوزیلند رکورد زد

نخست‌وزیر نیوزیلند که بابت مدیریت تیراندازی مرگبار ماه گذشته در مساجد کرایست‌چرچ با ستایش داخلی و خارجی گسترده روبرو شد، به بالاترین میزان محبوبیت مردمی از زمان آغاز به کارش رسیده است.

نیوزیلند قوانین مربوط به حمل سلاح را در کشورش اصلاح کرد

تهران - ایرنا - به دنبال حمله تروریستی ماه گذشته به نمازگزاران مسلمان در شهر کرایست چرچ ؛ نیوزیلند، مجلس این کشور امروز چهارشنبه قانون حمله سلاح گرم را در این کشور اصلاح کرد.