آمارهای علی بابا از سفرهای هوایی و زمینی ایرانیان
مطالب مرتبط

آمارهای علی بابا از سفرهای هوایی و زمینی ایرانیان

حمله هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه غزه

همزمان با تظاهرات بازگشت فلسطینیان در شرق غزه ۲ حمله هوایی و زمینی از سوی رژیم صهیونیستی به این منطقه انجام شد.

سهم طاها از روزهای بدون بابا - عصمت برزجی*

بیرجند - ایرنا - یک سال از روزی که پیکر پدر به خاک سپرده شد گذشت و روزهایی بدون بابا را برای طاها رقم زد، روزهایی که صبح بوسه گرم پدر را بر پیشانی اش حس نکرد و شب ها بدون نگاه مهربان او به خواب رفت.

هورالعظیم کاملا زیر آب؛ ارتباط زمینی با پاسگاه‌های مرزی قطع شد

معاون عملیات ناجا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده و "هورالعظیم" گفت: با وجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در "هور العظیم" و قطع ارتباط زمینی خوشبختانه از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

جمع بندی تحولات گردشگری در فروردین۹۸/تناقض آمارهای سازمان گردشگری

اگر هر سال سفرهای انبوه مردم به خصوص به شهرهای شمالی بحرانی را برای دستگاه‌های دولتی در ایام عید بوجود می‌آورد اما امسال سیل باعث ایجاد این بحران شد بحرانی که هنوز هم ادامه دارد.

خلیلی: برای پرسپولیس بازی در هیچ زمینی فرق نمی‌کند/ هوایی از اصفهان برمی‌گردیم

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده ارائه خدمات هوایی درسیستان است

زاهدان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این دانشگاه با توجه به مسدود شدن مسیرهای ارتباط زمینی هیرمند به زابل آماده ارائه خدمات هوایی به این شهرستان است.

مدیر موسسه ولیعصر: کل دریافتی از مردم ۱۶۲ میلیارد است/ سفرهای خارجی تفریحی از محل سپرده‌ها نبود

سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات اعتباری البرز ایرانیان، آرمان، ولیعصر و فردوسی صبح امروز به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد.

نجات سیل‌زده‌ها با خشایارهای نیروی زمینی سپاه/ ۴۰۰ دستگاه از ادوات نزسا در منطقه مشغول به امداد‌رسانی هستند

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به امدادرسانی همه‌جانبه نیروی زمینی سپاه در استان خوزستان تاکید کرد: نفربرهای «خشایار» نیروی زمینی سپاه جان سیل‌زدگان را نجات دادند.]]>

تمرین هوایی تیزپروازان ارتش/پرواز «کوثر» در آسمان تهران

مرحله تمرینی رژه جنگنده بمب افکن‌های نیروی هوایی ارتش برای ایجاد آمادگی جهت شرکت در رژه هوایی ٢٩ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه هوایی شهید لشگری تهران برگزار شد.

پزشکیان: سفرهای خارجی نمایندگان نسبت به سال گذشته یک سوم شده است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر یک نماینده در مورد کنترل سفرهای غیرضروری نمایندگان گفت: سفرهای خارجی نمایندگان نسبت به سال گذشته یک سوم شده است، اما همین مقدار را پیگیری خواهیم کرد.

چرا پروژه ایران مهم ترین مسئله در آستانه قرن ۱۵ خورشیدی است؟

لازم است همه ایرانیان امر اجتماعی را جایگزین امر سیاسی یا امر رمانتیک و فریبنده کنند؛ براساس این نگاه ایرانیان فرد فردشان مهم می‌شوند و آینده شان دغدغه همگان می‌گردد.

رژیم صهیونیستی به دو نقطه غزه حمله کرد

تهران - ایرنا - همزمان با تظاهرات بازگشت فلسطینیان در شرق باریکه غزه دو حمله هوایی و زمینی از سوی رژیم صهیونیستی به این بخش تحت محاصره انجام شد.

سومین همایش جامعه علمی ایرانیان مقیم چین برگزار شد

پکن- ایرنا- سومین همایش جامعه علمی ایرانیان مقیم چین با عنوان «دستاوردهای علمی ایرانیان مقیم چین و سهم آنان در تولید دانش» روز دوشنبه با همت مجمع دانشجویان ایرانی مقیم این کشور در شانگهای برگزار شد.

سومین همایش جامعه علمی ایرانیان مقیم چین برگزار می شود

پکن- ایرنا- سومین همایش جامعه علمی ایرانیان مقیم چین با عنوان «دستاوردهای علمی ایرانیان مقیم چین و سهم آنان در تولید دانش» با همت مجمع دانشجویان ایرانی مقیم این کشور در شانگهای برگزار می شود.

سومین همایش سالانه جامعه ی علمی ایرانیان مقیم چین برگزار می‌شود

سومین همایش سالانه جامعه ی علمی ایرانیان مقیم چین با رویکرد دستاوردهای علمی ایرانیان مقیم چین و نقش آنان در تولید دانش در یکم اردیبهشت سال 1398 برابر با بیست و یکم آوریل 2019 در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. ]]>

مراسم رونمایی از شش دستاورد دفاعی نیروی زمینی ارتش

امیر نعمتی، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه رونمایی از شش دستاورد نیروی زمینی ارتش گفت: یکی از این ادوات، سامانه جامع مقابله با ریزپرنده‌هاست که به همت متخصصان د اخلی تولید شده است.

پروژه آبخوانداری اداره منابع طبیعی استان کردستان

ایرنا-سنندج- پروژه کنترل و پخش سیلاب میهم قروه در یایین دست کوه های منطقه کوهستانی بدر و پریشان قروه در مساحتی 70 هکتاری با اهداف جلوگیری از خروج روان آب و رسوبات حوزه آبخیز، جلوگیری از بروز خسارات سیل در خروجی حوزه آبخیز و تغذیه سفرهای آب زیر زمینی از ط

ادوات زرهی وترابری نیروی زمینی سپاه در خوزستان امدادرسانی می‌کنند

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: بیش از ۴۰۰ دستگاه از ادوات زرهی، مهندسی و ترابری نیروی زمینی در مناطق سیل زده استان خوزستان مشغول امداد رسانی هستند.

سیل سفرهای نوروزی را 12 درصد کاهش داد

مقام مسئول سازمان راهداری گفت: نوروز امسال وقوع سیل باعث کاهش 12 درصدی سفرهای نوروزی حمل‌ونقل عمومی شد.