واردات بیش از ۸۰۰۰۰۰۰ تن ذرت دامی

در سال گذشته بیش از هشت میلیون تن ذرت دامی که به عنوان خوراک دام استفاده می‌شود، به ایران وارد شده است.مطالب مرتبط

واردات بیش از ۸۰۰۰۰۰۰ تن ذرت دامی

در سال گذشته بیش از هشت میلیون تن ذرت دامی که به عنوان خوراک دام استفاده می‌شود، به ایران وارد شده است.

پیشنهاد عدم تخصیص ارز دولتی به واردات نهاده‌های دامی و کشاورزی

کرج - عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد عدم تخصیص ارز دولتی به واردات نهاده‌های دامی و کشاورزی از جمله واکسن خبر داد.

نهاده‌های دامی دولتی به دست مرغداران نمی‌رسد

در حالیکه میلیاردها دلار ارز دولتی صرف واردات نهاده‌های دامی شده، دبیر کانون مرغداران کشور می‌گوید که این نهاده‌ها به دست مرغداران نمی‌رسد.

بیش از 123 تُن فرآورده خام دامی در کردستان ضبط شد

سنندج - ایرنا - معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: سال گذشته 123 تن و 197 کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی دامی غیرقابل مصرف در این استان کشف و ضبط شد.

مشکل تامین نهاده های دامی وجود ندارد

تبریز- ایرنا - مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی از توزیع 10 هزار تن نهاده دامی مورد نیاز طیور در این استان خبر داد و مشکلی در مورد تامین نهاده های دامی وجود ندارد.

تامین نیاز نهاده‌های دامی تولیدکنندگان گوشت

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توجه به تخصیص ارز دولتی برای واردات جو، ذرت و کنجاله سویا، نیاز تولیدکنندگان به این نهاده‌ها به طور کامل بر آورده شده است.

استان کرمانشاه قطب تولیدات دامی کشور است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه با بیان اینکه این استان یکی از قطب های تولیدات دامی کشور است، گفت: با توجه به اینکه بخش دام یکی از توانمندی‌های کرمانشاه است باید از این مزیت برای بهبود تولیدات دامی و ارائه خدمات با کیفیت بهتر به دامداران استفاده

سه هزار و 314 کیلوگرم فرآورده خام دامی معدوم شد

اراک - ایرنا - رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: سه هزار و 314 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در طرح تشدید نظارت نوروزی بر واحدهای تولید و عرضه فرآورده های خام دامی کشف و معدوم شد.

کشف و ضبط بیش از ۳ تن فرآورده دامی غیربهداشتی در استان مرکزی

اراک- رئیس نظارت بر بهداشت و موادغذایی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: سه تن و ۳۱۴ کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی در طرح نظارت بر واحدهای تولید و عرضه فرآورده‌ های دامی استان کشف شد.

گونه دامی که با خود برکت آورد

کرج - ایرنا - ابتکار عمل یک روستایی در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز موجب شد تا پرورش یک گونه بار ارزش دامی در این شهرستان مورد استقبال روستائیان و سرمایه گذاران قرار گیرد.

گونه دامی که با خود برکت آورد

کرج - ایرنا - ابتکار عمل یک روستایی در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز موجب شد تا پرورش یک گونه بار ارزش دامی در این شهرستان مورد استقبال روستائیان و سرمایه گذاران قرار گیرد.

کشف بیش از ۵۰تن فرآورده دامی غیربهداشتی

۵۰هزار و ۸۵۵کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی پارسال در اراک کشف شد.

کشف 62 تن فراورده خام دامی غیربهداشتی

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از کشف بیش از 62 تن فراورده خام دامی غیربهداشتی در تبریز خبر داد.

88246 کیلوگرم فرآورده دامی غیربهداشتی در مرکزی کشف شد

اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 88 هزار و 246 کیلوگرم فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف، سال گذشته در این استان جمع آوری، ضبط و معدوم شد.

بیش از 81 تن فرآورده خام دامی در سیستان و بلوچستان معدوم شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: 81 هزار و 215 کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد و غیر قابل مصرف در تعطیلات نوروز امسال در این استان کشف، ضبط و معدوم شد.

172 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی در ماکو معدوم شد

ارومیه - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی ماکو گفت: طی 24 روز گذشته 172 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی در این شهرستان از چرخه مصرف خارج شد.

پارسال 285 میلیون تن فرآورده های دامی از مرز بازرگان ترانزیت شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی ماکو گفت: سال گذشته 285 میلیون و 150هزار تن انواع فرآورده های دامی پس از بازدید و نظارت های بهداشتی در قرنطینه از طریق مرز بازرگان ترانزیت شد.

کشف بیش از 62 تن فراورده خام دامی غیربهداشتی در تبریز

مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی از کشف بیش از 62 تن فراورده خام دامی غیربهداشتی در تبریز خبر داد.

۱۷۱ کیلوگرم فرآورده‌ خام دامی غیربهداشتی در رودسر معدوم شد

رودسر -رئیس دامپزشکی رودسر از ضبط و معدوم شدن ۱۷۱ کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و فاسد در این شهرستان خبر داد و گفت: دو مرکز تهیه و فروش نیز به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف فرآورده های دامی غیربهداشتی در رودبار

200 كیلوگرم فرآورده‌ دامی غیربهداشتی در رودبار از توابع استان گیلان کشف شد.