بهره‌برداری از پایانه مرزی سرو تا تابستان امسال

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: سالانه ۴ میلیون تردد از پایانه‌های مرزی آذربایجان غربی انجام می‌شود.مطالب مرتبط

بهره‌برداری از پایانه مرزی سرو تا تابستان امسال

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: سالانه ۴ میلیون تردد از پایانه‌های مرزی آذربایجان غربی انجام می‌شود.

تردد مسافر خروجی ایرانی از مرز رازی خوی 63 درصد کاهش یافت

ارومیه- ایرنا- مدیر پایانه مرزی رازی خوی گفت: تردد مسافرخروجی ایرانی از این پایانه مرزی این شهرستان طی سال گذشته، 63 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن کاهش یافته است.

رونمایی طرح‌های برون مرزی رسانه ملی

با حضور رییس رسانه ملی طرح‌های معاونت برون مرزی صدا و سیما از جمله ”شبکه العالم سوری“، خبرگزاری بین المللی «ایران پرس» و شبکه ماهواره‌ای «هوساتی وی» به بهره برداری رسید

نخستین نیروگاه زمین گرمایی کشور زمستان ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: فاز نخست نیروگاه زمین گرمایی مشکین‌شهر با ظرفیت پنج مگاوات، زمستان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره برداری از نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر تا پایان امسال

نیروگاه زمین گرمایی مشگین شهر امسال به بهره برداری می رسد.

بهره‌برداری از نیروگاه برق‌آبی سد شهیدرجایی پیش از موعد مقرر

مدیر بهره‌برداری از سد شهید رجایی گفت: با کنترل و ذخیره‌سازی سیلاب در سد شهیدرجایی نیروگاه برق‌آبی آن زودتر از موعد مقرر وارد مدار بهره‌برداری شد.

بیش از 59 هزار مسافر از مرز رازی خوی تردد کردند

ارومیه - ایرنا - مدیر پایانه مرزی رازی خوی گفت: 59 هزار و 346 مسافر خارجی و ایرانی در ایام اجرای طرح نوروزی امسال /25 اسفند 97 تا 17 فروردین 98/ از این مرز تردد کردند.

هنگام برداشت گیاهان بهاری مراقب ریشه و پیاز آن باشیم

سنندج - ایرنا - مسئول بهره‌برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان گفت: بر اساس سیاست های حفاظت، احیا و بهره برداری سازمان جنگل ها و مراتع کشور، بهره برداری تجاری و برداشت پیاز گیاهان مرتعی ممنوع و ناآگاهی در چگونگی برداشت، زوال تدریجی و تخر

تردد بالغ بر 24 هزار دستگاه کامیون ترانزیتی از پایانه مرزی تمرچین

توسعه راه ارتباطی ایلام به مهران اولویت وزرات راه و شهرسازی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : مسقف کردن پایانه مرزی مهران و توسعه محور ایلام به مهران برای اربعین امسال در اولویت کاری این وزارتخانه است.

تامین تجهیزات مترو پرند به مشکل خورد/ قول شهرداری برای بهره‌برداری از مترو تا پایان سال

مدیرعامل عمران پرند با بیان این‌که 470 میلیارد تومان برای بهره‌برداری مترو پرند نیاز است، گفت: شهرداری قول بهره‌برداری از این پروژه را تا پایان سال داد است.

بهره برداری از معادن بدون رضایت معارضان نباید انجام شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون امور معدن سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کرمانشاه به دنبال اعتراض جمعی از اهالی روستای ده کبود نسبت به نادیده انگاشته شدن حق چرای دام و خسارت به اراضی آنها در بهره برداری از معدن منگنز گفت: بهره برداری از معادن بدون رضایت معارضان

بازگشت برخی سیل زدگان خوزستان به روستا تا تابستان طول می کشد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بالا بودن جریان آب در رودخانه ها و ذخایر سدها در ماه های آینده، گفت: بازگشت برخی سیل زدگان به محل سکونت شان در روستاها به دلیل تداوم آبگرفتگی، ممکن است تا تابستان امسال به طول بیانجامد.

بازگشت برخی سیل زدگان خوزستان به روستا تا تابستان طول می کشد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بالا بودن جریان آب در رودخانه ها و ذخایر سدها در ماه های آینده، گفت: بازگشت برخی سیل زدگان به محل سکونت شان در روستاها به دلیل تداوم آبگرفتگی، ممکن است تا تابستان امسال به طول بیانجامد.

«ایران پرس» رسما افتتاح شد

مراسم افتتاح خبرگزاری بین‌المللی تصویری ایران پرس و آیین بهره برداری از پروژه‌های معاونت برون مرزی امروز(۲۷فروردین ماه) در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

اجرای طرح زوج وفرد جدید در تهران تا پایان تابستان آغازمی‌شود

تهران-ایرنا- شهردار تهران گفت: اجرای طرح زوج و فرد جدید در پایتخت احتمالا تا پایان تابستان امسال آغاز می شود.

یک طرح ورزشی در سردشت به بهره برداری رسید

مهاباد - ایرنا - یک طرح ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته جوان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در شهرستان سردشت مورد بهره برداری قرار گرفت.

محور مواصلاتی خور تا هفته دولت امسال تکمیل شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با بیان اینکه محور مواصلاتی خور از جاده های بسیار مهم استان است، گفت: باید تلاش شود که این طرح مهم که با مشارکت خیران در حال اجرا می باشد تا هفته دولت امسال تکمیل و به بهره برداری برسد.

بهره برداری از سه طرح تولیدی و خدماتی در شهرستان بستک

سه طرح عمرانی و خدماتی در روستای دِهُنگ بستک به بهره برداری رسید.

پست دریابانی بندرگاه کیش به بهره برداری رسید

کیش-ایرنا- پست دریابانی شهید سید نورخدا موسوی در بندرگاه کیش با حضور تعدادی از معاونان سازمان منطقه آزاد کیش و امام جمعه اهل سنت جزیره به بهره برداری رسید.