سی ان ان: توفان زندگی 100 میلیون آمریکایی را تهدید می کند

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: وقوع توفان شدید در مناطق جنوبی و شرقی آمریکا بویژه در ایالت پنسیلوانیا و آلاباما زندگی بیش از یکصد میلیون آمریکایی را به مخاطره انداخته است.مطالب مرتبط

سی ان ان: توفان زندگی 100 میلیون آمریکایی را تهدید می کند

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: وقوع توفان شدید در مناطق جنوبی و شرقی آمریکا بویژه در ایالت پنسیلوانیا و آلاباما زندگی بیش از یکصد میلیون آمریکایی را به مخاطره انداخته است.

طوفان در آمریکا زندگی 90 میلیون انسان را تهدید می کند

تهران - ایرنا - طوفان مرگبار در جنوب آمریکا که در ساعت های اخیر دست کم هشت کشته برجای گذاشته است، زندگی 90 میلیون نفر از شهروندان این کشور از ایالت تگزاس تا می سی سی پی را تهدید می کند.

باد و توفان زندگی مردم ندوشن را مختل کرد

یزد - ایرنا - توفان همراه با خیزش تند باد در 2 روز گذشته و در برخی ساعت ها شهر ندوشن از توابع شهرستان میبد را درنوردید و زندگی و رفت و آمد روزمره مردم را در این شهر تاریخی مختل کرد.

جزئیات جدید از کمک ایران به عراق برای مقابله با داعش

"شیخ قیس الخزعلی" دبیر کل گردان های اهل الحق گفت: تهدید عراق توسط داعش بدترین و خطرناکترین نوع تهدید بود که زندگی شهروندان را هدف قرار داده بود.

رؤیای میلیون‌ها آمریکایی؛ هزینه‌های پزشکی هر سال ۴۵۰۰۰ آمریکایی را می‌کشد

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه یکشنبه تا صبح دوشنبه

تهران – ایرنا- وزیر نفت: فشار بیشتر آمریکا، بازار نفت را شکننده تر می کند، همتی : صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی تأسیس می شود، دیپلمات فرانسوی از نظر خود در باره برجام عقب نشینی کرد و طوفان در آمریکا زندگی 90 میلیون انسان را تهدید می کند ازمهمترین عناوین

وتوی قطعنامه ضد سعودی زندگی میلیون‌ها یمنی را به خطر می‌اندازد

نماینده مسلمان کنگره آمریکا اعلام کرد که وتوی قطعنامه ضد سعودی از سوی دونالد ترامپ زندگی میلیون ها یمنی را به خطر می‌اندازد.

تایوان: رزمایش‌های چین ما را به وحشت نمی‌اندازد

رئیس‌جمهوری تایوان امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد با رزمایش‌های نظامی اخیر چین گرفتار رعب و وحشت نمی‌شوند. مقام‌های ارشد آمریکایی از این مانورهای نظامی چین به عنوان "تهدید و اضطرار" و تهدید برای ثبات این منطقه یاد کردند.

ورک شاپ توفان شن در خراسان جنوبی برپا شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از آغاز ورک شاپ هنری توفان شن با حضور استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد و کرمان خبر داد.

دوچرخه سواری؛ راهی برای گریز زنان خانه دار از کم تحرکی

تهران – ایرنا – محرومیت زنان از برخی فعالیت های ورزشی و حضور در ورزشگاه ها زمینه را برای یکنواختی در زندگی آنان فراهم کرده است؛ یکنواختی که زندگی زنان خانه دار را بیش از هر قشر دیگر مورد تهدید قرار می دهد.

سی ان ان: شهر فرانکلین ایالت تگزاس درپی توفان تخریب شد

تهران – ایرنا – شبکه خبری سی ان ان آمریکا گزارش داد:براثرشدت توفان ووقوع گردباد درایالت های جنوبی وشرقی آمریکا، شهر ' فرانکلین' واقع در ایالت تگزاس به شدت تخریب شد.

حدود 9 میلیون فرانسوی زیر خط فقر

کلر هدون: توصیف فقر اندکی دشوار است خط فقر در فرانسه هزار و 25 یورو است و حدود 8 میلیون و 800 هزار نفر زیر خط فقر زندگی می کنند.

انتقاد آمریکا از رزمایش نیروی دریایی چین در اطراف تایوان

مقام ارشد آمریکایی گفت تهدید‌های نظامی چین علیه تایوان منطقه رابی‌ثبات کرده و به سود هیچکس نیست.]]>

هزار روز سرنوشت ساز زندگی

هزار روز نخست زندگی افراد، تعیین کننده مهارت های دیگر روزهای زندگی است.

امام جمعه قزوین: دین و زندگی دو مقوله جدا از هم نیست

انسانیت جز در گرو دین رشد نمی‌کند بنابراین انتخاب عنوانِ «دین و زندگی» برای یک کتاب درسی، درست نیست و به نظر می‌رسد عنوان «دینِ زندگی» مناسب‌تر باشد.

تهدید هر کدام از نهادهای قانونی کشور، تهدید کل ایران است

آلاینده‌ها باغشهر شاهدیه را تهدید می‌کند/اقدام برای سمپاشی هوایی

یزدـ شاهدیه از قدیم به عنوان باغشهر و ریه تنفسی یزد مطرح بوده اما از یک سو صنایع و از سوی دیگر مشکلات ناشی از رها شدن پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد، زندگی آرام مردم این منطقه را بر هم زده است.

در کمپِ معمولان جای زندگی تنگ است/ قطب انجیر سیاهِ ایران در انتظار کمک

زندگی در «کمپ‌های امداد» ساده نیست اما از آن دشوارتر، چشم دوختن به باغاتِ ارزشمندی‌ست که امروز درگیرِ هیولای مرگِ ناگهانی هستند. در کمپِ معمولان، جای زندگی تنگ است....]]>

جنگ تجاری ترامپ و اتحادیه اروپا بالا گرفت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا ، اروپا را به دلیل اعمال تعرفه بر شرکت آمریکایی ساخت موتورسیکلت «هارلی دیویدسون»، به اقدامی تلافی جویانه تهدید کرد.

تهدید باسیل و عون به خاطر حمایت از حزب الله

بیروت - ایرنا - روزنامه 'الاخبار' لبنان امروز (جمعه) نوشت: ایمیل های سری از سفارت لبنان در واشنگتن به وزارتخارجه این کشور، جزئیات دیدارهای مسوولان لبنانی با مسوولان آمریکایی را در 8 روز پیش نشان می دهند.