بیش از 7 میلیون نفر آموزش فنی حرفه ای دریافت کردند

تبریز-ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته این نهاد با 7 میلیون و 676 هزار و 356 نفر - ساعت خدمات به متقاضیان، نسبت به سال 1396، دو درصد رشد در ارایه خدمات داشته است.مطالب مرتبط

بیش از 7 میلیون نفر آموزش فنی حرفه ای دریافت کردند

تبریز-ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته این نهاد با 7 میلیون و 676 هزار و 356 نفر - ساعت خدمات به متقاضیان، نسبت به سال 1396، دو درصد رشد در ارایه خدمات داشته است.

بیش از 1200 نفر از زندانیان قزوین آموزش‌های مهارتی دریافت کردند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: نتیجه تفاهم میان سازمان فنی و حرفه‌ای و زندان‌ها در سال گذشته ارائه آموزش مهارتی به هزار و 216 نفر از زندانیان استان قزوین بود که به میزان 150 هزار و 688 نفر ساعت آموزش‌ دریافت کردند.

بیش از 14 هزار نفر در قزوین آموزش‌های مهارتی دریافت کردند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: در سال گذشته 14 هزار 716 نفر در به واسطه آموزش‌های ارائه شده مهارت کسب کردند که شامل 11 هزار و 605 نفر مرد و 3 هزار 111 نفر زن است.

بیش از 2 میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در قزوین ارایه شد

قزوین - ایرنا - مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: سال گذشته 2 میلیون و 468 هزار نفر ساعت انواع آموزش های مهارتی در بخش دولتی برای شهروندان استان ارایه شد.

زندانیان استان تهران آموزش های مهارتی دیدند

تهران - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اعلام کرد: زندانیان و مددجویان استان تهران بیش از 330 هزار نفر ساعت آموزش های فنی و مهارتی دریافت کردند.

ضرورت توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای رونق تولید داخلی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای نقش آموزش‌های مهارتی به منظور رونق آموزش‌های مهارتی تاکید کرد و گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اصلی‌ترین پایه‌های تقویت تولید داخلی به شمار می رود و مهارت آموزی به دانشجویان دارای نتایج مثبت اقتصادی است.

پنج هزار کاشانی از آموزش های فنی و حرفه ای برخوردار شدند

کاشان - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید موسویان کاشان گفت: پنج هزار و 494 نفر سال 97 در این شهرستان آموزش های فنی و مهارتی را فرا گرفتند.

بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در هفته مشاغل

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور همزمان با هفته معرفی مشاغل و هفته کارگر، بازدید دانش‌آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را از دوم تا یازدهم اردیبهشت به صورت هماهنگ کشوری برگزار می‌کند

122 طرح تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 122 طرح در این استان ،سال گذشته 99 میلیارد و 845 میلیون ریال تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کردند.

فراگیری 26 میلیون نفر ساعت آموزش مهارتی توسط جوانان جویای کار و شاغلین

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از فراگیری تعداد 26 میلیون 237 هزار و 83 نفر –ساعت، آموزش های مهارتی توسط جوانان جویای کار و شاغلین در سال 1397 در موسسات کارآموزی آزاد استان خبر داد.

اختصاص 1 روز حقوق کارکنان فنی حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد به سیل زدگان

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حقوق یک روز کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان به هم وطنان سیل زده در خوزستان، لرستان و گلستان اختصاص یافت.

747 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند

قزوین – ایرنا - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: در سال 97 ، 747 طرح اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری در قزوین هزار و 493 میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات برای اشتغال 2 هزار و 996 نفر دریافت کردند.

ارائه 792 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در پادگانها و زندانهای آذربایجان غربی

ارومیه - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از ارائه 792 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای طی سال گذشته در زندان ها و پادگان های این استان خبر داد.

مدیران مدارس، گواهی صلاحیت و شایستگی حرفه ای دریافت می کنند

تهران- ایرنا- مشاور و جانشین وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری با اشاره به این که مدیران مدارس گواهی صلاحیت و شایستگی حرفه ای دریافت می نمایند، گفت: این کار در راستای تحقق سیاست مدرسه محوری و تفویض اختیار و هم چنین اجرای سند تحول بنیادین صورت می گیرد.

دانش آموزان ماکویی 276 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک کردند

ارومیه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش ماکو گفت: دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان 276 میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل زده کشور کمک کردند.

100 درصد تعهدات فنی و حرفه ای بوکان در مهارت آموزی تحقق یافت

مهاباد - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بوکان گفت: تعهد سال گذشته این مرکز در زمینه ارایه آموزش های مهارتی در بخش دولتی به طور کامل تحقق یافت.

سنجش مهارت بیش از ۲۴۸ هزار نفر در فنی و حرفه‌ای تهران

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از سنجش مهارت و صلاحیت حرفه‌ای تعداد ۲۴۸ هزار و ۳۹۴ نفر در این اداره کل خبر داد

بازدید دانش‌آموزان ودانشجویان از مراکز فنی وحرفه‌ای در هفته مشاغل

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همزمان با هفته معرفی مشاغل و هفته کارگر، بازدید دانش‌آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای را از دوم تا یازدهم اردیبهشت در سراسر کشور برگزار می‌کند.

بازدید دانش‌آموزان ودانشجویان از مراکز فنی وحرفه‌ای در هفته مشاغل

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور همزمان با هفته معرفی مشاغل و هفته کارگر، بازدید دانش‌آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای را از دوم تا یازدهم اردیبهشت در سراسر کشور برگزار می‌کند.]]>

مراکز ثابت فنی و حرفه ای زنجان عملکرد 123 درصدی داشتند

زنجان - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: طی سال گذشته در مجموع مراکز ثابت شهری زنجان در آموزش مهارتی عملکرد 123درصدی داشتند.