بیشترین میزان بارندگی ها در شهر قشم ثبت شد

قشم - ایرنا - سرپرست اداره هواشناسی قشم گفت: از زمان فعالیت سامانه بارشی در شهرستان قشم تا کنون، بیشترین بارندگی در شهرستان قشم با 68.3 میلیمتر بارش در شهر قشم ثبت شد.مطالب مرتبط

بیشترین میزان بارندگی در اهواز ثبت شد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی 24 ساعت گذشته استان در اهواز به میزان 10.6 میلیمتر ثبت شد.

بیشترین میزان بارندگی ها در شهر قشم ثبت شد

قشم - ایرنا - سرپرست اداره هواشناسی قشم گفت: از زمان فعالیت سامانه بارشی در شهرستان قشم تا کنون، بیشترین بارندگی در شهرستان قشم با 68.3 میلیمتر بارش در شهر قشم ثبت شد.

جنوب استان کرمان بیشترین میزان بارندگی در استان کرمان را داشته است

مدیرکل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه از شب گذشته فعالیت سامانه بارش باران در استان کرمان آغاز شد گفت: بیشترین میزان بارندگی در منطقه جیرفت با 53 میلی‌متر و فیض‌آباد راور با 55 میلی‌متر ثبت شده است.

بارش 10.6 میلیمتر باران در اهواز ثبت شد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی 24 ساعت گذشته استان در اهواز به میزان 10.6 میلیمتر ثبت شد.

بیشترین بارندگی در روستای کاروان ثبت شد

قشم - ایرنا - رییس هواشناسی قشم گفت: طی 2 روز گذشته و در زمان فعالیت سامانه بارشی در این شهرستان، بیشترین بارندگی در روستای کاروان با 95.2 میلی متر ثبت شد.

بیشترین بارش‌ها در نوار شرقی استان؛ به‌ویژه «تایباد» و «خواف»

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی خراسان‌ رضوی گفت: بیشترین میزان بارندگی طی امروز و فردا در نوار شرقی استان به‌ویژه جنوب‌ شرق در شهرهایی چون تایباد و خواف خواهد بود.

حجم بارش در کدکن به 55 میلیمتر رسید

تربت حیدریه - ایرنا - معاون امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه میانگین حجم بارندگی 24 ساعت گذشته را در این شهرستان 25 میلیمتر اعلام و بیان کرد: بیشترین میزان بارش این خطه در بخش کدکن به میزان 55 میلیمتر ثبت شده است.

بردسکن رکوردار میزان بارندگی در کشور/ وقوع بارش‌های بی‌سابقه در 100 سال اخیر

رئیس اداره هواشناسی بردسکن گفت: بردسکن به لحاظ میزان بارندگی ظرف 48 ساعت گذشته در کشور با 110 میلی متر بارندگی رکوردار است.]]>

دورود، پر باران ترین شهر لرستان

در 24 ساعت گذشته، بیشترین میزان بارش در شهر دورود به میزان 66 میلی متر و کمترین در شهر پلدختر به میزان 16 میلی متر به ثبت رسید.

بجنورد بیشترین بارندگی فروردین ماه خراسان شمالی را داشت

بجنورد- ایرنا- رئیس مرکز تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی گفت: بجنورد با 104.6 میلی متر بارش بیشترین بارندگی های فروردین ماه امسال را داشته است.

سواحل جنوب استان بوشهر مواج می‌شود/ ثبت بیشترین بارش در جم

بوشهر - کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از مواج شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: بر اثر فعالیت سامانه اخیر بارشی در استان بوشهر، بیشترین بارندگی در جم ثبت شد.

نفت وارداتی به خلیج آمریکا، به کمترین میزان چند دهه اخیر رسید

سواحل خلیج آمریکا، میزبان کمترین میزان نفت خام در حدود ۳ دهه اخیر بودند که در این میان، کاهش واردات از عراق بیشترین تاثیر را بر این روند به جای گذاشته است.

افزایش ۲۳۴ درصدی بارندگی‌ها در فارس

میزان بارندگی‌ها سال زراعی جاری در استان فارس نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۳۴ درصد افزایش یافت.

افزایش بارندگی‌ها تأثیری در میزان آب ورودی به استان بوشهر ندارد

بوشهر - مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: با توجه وجود تنها یک خط انتقال آب برای استان، افزایش بارندگی‌ها تأثیری در میزان آب ورودی به استان بوشهر ندارد.

210 درصد افزایش بارندگی در خراسان رضوی ثبت شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: حجم بارندگی در این استان از ابتدای سال زراعی جاری (مهر ماه 1397) تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال به میزان 210 درصد بیشتر شده است.

بارندگی در استان تهران نسبت به سال گذشته 191 میلی‌متر افزایش داشته است

مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به رشد 191 میلی‌متری بارندگی‌ها در سال جاری در استان تهران گفت: میزان بارندگی در استان تهران در سال گذشته 103.2 میلی‌متر بوده است و اکنون به 294.4 میلی‌متر رسیده است.

بهای جهانی طلا کاهش یافت

تهران- ایرنا- جدیدترین گزارش های خبری از کاهش بهای جهانی طلا در روز جمعه به بیشترین میزان خود در دو هفته گذشته حکایت دارد.

سدهای ایران برای مواجهه با سیلاب آماده شدند؟

افزایش بی‌سابقه بارندگی‌ها در ایران موجب شد میزان نزولات سال آبی جاری حدود ۱۷۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ۴۵ درصد نسبت به میانگین ۵۰ ساله افزایش داشته باشد که عمده این بارندگی‌ها مربوط به مقاطع زمانی اخیر بوده که توانست ذخیره فعلی سدهای ایران را ب

کدام سدهای ایران برای مواجهه با سیلاب آماده شدند؟

افزایش بی‌سابقه بارندگی‌ها در ایران موجب شد میزان نزولات سال آبی جاری حدود ۱۷۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ۴۵ درصد نسبت به میانگین ۵۰ ساله افزایش داشته باشد که عمده این بارندگی‌ها مربوط به مقاطع زمانی اخیر بوده که توانست ذخیره فعلی سدهای ایران را ب

80 میلیمتر باران در بردسکن بارید

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دیشب تاکنون بارش باران در 18 شهرستان استان تداوم داشت بیشترین آن به میزان 80 میلیمتر در بردسکن ثبت شده است.