تردد در سه بوستان مشهد محدود شد

مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تردد شهروندان در سه بوستان مستعد آبگرفتگی در این شهر محدود شد.مطالب مرتبط

تردد در سه بوستان مشهد محدود شد

مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تردد شهروندان در سه بوستان مستعد آبگرفتگی در این شهر محدود شد.

راهداری نسبت به ترمیم وبازسازی مسیر بوستان الوند مریانج اقدام کند

همدان - شهردار مریانج بااشاره به رانش زمین در جاده فرعی و غیرقابل تردد بوستان الوند گفت: مسئولیت نگهداری این جاده بر عهده اداره راهداری است و باید نسبت به ترمیم و بازسازی این مسیر اقدام شود.

مردم مشهد سیل راجدی بگیرند/جستجوزن مفقود در رودخانه ادامه دارد

مشهد- جستجو برای یافتن زن میانسالی که جمعه شب در محدوده بوستان وکیل آباد در رودخانه سقوط کرده بود همچنان ادامه دارد.

برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه گل و گیاه در بوستان گفت‌وگو

مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از برگزاری هفدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه در بوستان گفت‌وگو خبر داد.

محور «راور _ دیهوک(مشهد)» همچنان مسدود است

فرماندار شهرستان راور گفت: همچنان تردد از محور «راور _ دیهوک» به سمت مشهد انجام نمی‌شود و مسیر جایگزین، محور «یزد _ طبس» خواهد بود لذا از مسافران به مقصد مشهد مقدس باید از مسیر جایگزین استفاده کنند.

مخالفت با پولی شدن تردد خودروها در اطراف حرم رضوی

پایگاه خبری قدس آنلاین 25 فروردین ماه در مصاحبه ای به نقل از سرپرست فرمانداری مشهد با عنوان 'با پولی شدن تردد خودروها در اطراف حرم رضوی مخالف هستیم' نوشت: اگر بنا باشد استثنا و یا امتیاز برای برخی در نظر گرفته شود مخالفیم.

3 بوستان در میناب به بهره برداری رسید

بندر عباس -ایرنا- شهردار میناب گفت: 3 بوستان به مناسبت نیمه شعبان و میلاد مسعود حضرت ولی (عج) عصر شنبه در این شهر بهره برداری شد.

روابط بانک کُنلن و ایران محدود به کالاهای بشردوستانه شده است

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران می‌گوید «روابط بانکی کُنلُن با ایران به کالاهای بشردوستانه محدود شده و این رابطه متوقف نشده است».

تردد پرحجم و سنگین در محورهای خوزستان / ادامه ممنوعیت تردد در محور اهواز – آبادان

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: اکنون تردد در محورهای خوزستان بسیار پرحجم و سنگین است زیرا خودروهای امدادی و خدماتی بسیاری در محورها تردد می‌کنند.

یک پیشنهاد سینمایی برای بوستان ولایت تهران

تهران - ایرنا - بوستان ولایت در جنوب پایتخت که پیش از این با ایجاد لوکیشن فیلم سینمایی شهرموش های 2 ، شاهد حضور سینماگران و تلاش آنها بود؛ اکنون نیز پیشنهادهایی برای احداث شهرک سینمایی دائمی دارد.

محدود بودن اختیارات مرزبانی یک معضل بزرگ است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: محدود بودن اختیارات مرزبانی یک معضل بزرگ است، به طوری که موضوع تأمین امنیت در حوزه پایانه‌ها پیش بینی نشده است.

محدود بودن اختیارات مرزبانی معضلی بزرگ است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: محدود بودن اختیارات مرزبانی یک معضل بزرگ است  به طوریکه موضوع تأمین امنیت در حوزه پایانه‌ها پیش‌بینی نشده است.

کارگاه چوب در زندان مشهد طعمه حریق شد

مشهد- ایرنا- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: یک کارگاه چوب داخل زندان مشهد دچار آتش سوزی شد.

زنی در مشهد به رودخانه افتاد

مشهد- ایرنا- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: بانویی میانسال دیشب به داخل رودخانه ای خروشان واقع در انتهای بلوار وکیل آباد مشهد افتاد و هنوز اثری از وی پیدا نشده است.

مجسمه بازیکنان پدیده ساخته و در مشهد نصب می شود

مشهد- شهردار مشهد در پیشنهادی تعجب برانگیز وعده ساخت مجسمه بازیکنان پدیده برای نصب در خیابان های مشهد را در صورت کسب سهمیه آسیایی داد.

شش بند خاکی در روستاهای مشهد تخریب شد

مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری مشهد گفت: شش بند خاکی که بدون مجوز در روستاهای مشهد ساخته شده بود برای تامین ایمنی ساکنان منطقه تخریب شد.

کمک به هموطنان سیلزده در شورای شهر مشهد تصویب شد

مشهد- ایرنا- پنجاه و ششمین نشست شورای اسلامی شهر مشهد روز دوشنبه چندین مصوبه داشت که کمک 40 میلیارد ریالی شهرداری این کلانشهر به هموطنان سیلزده و نیز رفع نقص طرح جامع مشهد از مهمترین آنها بود.

برخورد پراید با درخت در مشهد پنج مجروح به جای گذاشت

مشهد- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت بحران و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برخورد یک دستگاه خودروی پراید با درختی در مشهد پنج نفر را راهی بیمارستان کرد.

تصادف تریلی و مینی بوس در مشهد ۱۲ مجروح برجای گذاشت

مشهد- معاون عملیات آتش نشانی مشهد از برخورد مینی بوس با تریلی در میدان غدیر مشهد با ۱۲ مجروح خبر داد.

یک مجتمع تجاری در مشهد آتش گرفت

مشهد- ایرنا- سرپرست ایستگاه 24 آتش نشانی مشهد گفت: یک مجتمع تجاری چهارطبقه واقع در خیابان دانش مشهد ظهر امروزآتش گرفت.