20 برنامه فرهنگی به مناسبت هفته جوان در مهاباد برگزار می شود

مهاباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: 20 برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی ‌اکبر (ع) و هفته جوان در این شهرستان برگزار می شود.مطالب مرتبط

20 برنامه فرهنگی به مناسبت هفته جوان در مهاباد برگزار می شود

مهاباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: 20 برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی ‌اکبر (ع) و هفته جوان در این شهرستان برگزار می شود.

۴۰ برنامه فرهنگی به مناسبت هفته جوان در لردگان برگزار می‌شود

شهرکرد- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لردگان گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته جوان بیش از ۴۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان لردگان برگزار خواهد شد.

30 برنامه فرهنگی هفته جوان در نیر برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - فرماندار نیر با بیان اینکه سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان فرصتی مناسب برای پرداختن به جایگاه و مطالبات جوانان است، گفت: 30 برنامه ویژه گرامیداشت هفته جوان در این شهرستان برگزار می شود.

380 برنامه فرهنگی ویژه هفته جوان در اردبیل برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌ کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بمناسبت ولادت با سعادت حضرت علی‌ اکبر (ع) و هفته جوان 380 برنامه فرهنگی ، هنری متنوع در مناطق مختلف این استان برگزار می شود.

300 برنامه هفته جوان در کردستان برگزار می شود

سنندج - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان کردستان گفت: بیش از 300 برنامه در هفته جوان (26 فروردین تا دوم اردیبهشت) در تمام شهرستان های استان برگزار می شود.

رویکرد و محوریت تمام برنامه‌های هفته جوان در خراسان جنوبی کمک به سیل‌زدگان است

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از افتتاح 9 خانه جوان و برگزاری کنفرانس ملی و منطقه‌ای «ایران پیشرو، جوان خلاق» در هفته جوان در استان خبر داد و گفت: رویکرد تمام برنامه‌های هفته جوان در استان کمک به سیل‌زدگان است.

80 برنامه به مناسبت هفته سلامت در دیر برگزار می شود

بوشهر - ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: به مناسبت هفته سلامت 80 برنامه با شعار مراقبت های بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت در این شهرستان برگزار می شود.

برنامه های هفته جوان در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: اجرای بیش از 45 برنامه فرهنگی متنوع ویژه هفته جوان با مشارکت ادارات و سمن ها در این استان آغاز شد.

یکصد برنامه طی هفته کارگر در خراسان رضوی برگزار می شود

مشهد- ایرنا- مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: دستکم یکصد برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به مناسبت هفته بزرگداشت کار و کارگر در این استان برگزار می شود.

300 عنوان برنامه همزمان با هفته جوان در استان کردستان برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: 300 عنوان برنامه متنوع همزمان با هفته جوان در سراسر استان برگزار می‌شود.

دوره مربیگری بدنسازی جنوب استان در مهاباد

به مناسبت هفته سلامت دوره مربیگری بدنسازی جنوب آذربایجانغربی به مدت یک هفته در مهاباد برگزار می شود.

اعلام برنامه های هفته فرهنگی اصفهان

برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان حول محور فرهنگ عامه برگزار می شود.

پیاده روی همگانی و ورزش صبحگاهی در مهاباد

به مناسبت هفته سلامت ورزش صبحگاهی همگانی در پارک ملت مهاباد برگزار شد .

همایش‌هایی با شعار "ورزش و جوانان" به مناسبت هفته جوان در تهران برگزار می‌شود

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان تهران گفت: هیئت استان در راستای جذب جوانان به ورزش همایش‌های متنوع همگانی با شعار"ورزش و جوانان" را به مناسبت هفته جوان در سطح استان تهران برگزار می‌کند.

تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در جلسه گفت و شنود با جمعی از نخبگان جوان که به مناسبت روز جوان برگزار شد گفت: تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است.

فساد مانند موریانه به جان پایه حکومت‌ها می‌افتد/ تن‌دادن به جوان‌گرایی در عمل سخت‌ است/مدیری که نتواند پاسخگو باشد باید عوض شود

جلسه گفت‌وشنود وزیر تعاون با جمعی از نخبگان جوان به مناسبت روز جوان برگزار شد.]]>

مسابقات تیراندازی به مناسبت اعیاد شعبانیه در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- دبیر هیات تیراندازی خراسان رضوی گفت: مسابقات تیراندازی به مناسبت اعیاد شعبانیه و هفته جوان با حضور 37 ورزشکار در مشهد برگزار شد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان ایلام: جشنواره نشاط و امید به مناسبت هفته جوان در ایلام برگزار می‌شود

کانون نخبگان جوان شهر تهران افتتاح شد

ویژه‌برنامه «فصل امید» با افتتاح کانون نخبگان جوان شهر تهران روز چهارشنبه 28 فروردین ماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تعدادی از نخبگان جوان برگزار شد.

22 «جشن مهدوی» در پایتخت برگزار می شود

تهران-ایرنا-مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اجرای 14 برنامه به مناسبت نیمه شعبان در پایتخت گفت: این برنامه ها در قالب جشن، نمایش میدانی، جشنواره عکس، مسابقه، محفل شعر در میدان ولیعصر(عج)، چهارراه ولیعصر(عج)، سرای محلات و سایر مراکز فرهنگی مذهبی بر