چرا پل دوساله «کاکارضا» تخریب شد؟

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه پل کاکارضا - در محور خرم آباد - الشتر - یک پل طاقی با پایه های هشت متری بوده، ادامه داد: اشتباه مشاور در طراحی و ساخت این پل در استفاده از مصالح سنگی بوده است و این پل نباید با مصالح سنگی ساخته می شد.مطالب مرتبط

چرا پل دوساله «کاکارضا» تخریب شد؟

تهران- ایرنا- معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه پل کاکارضا - در محور خرم آباد - الشتر - یک پل طاقی با پایه های هشت متری بوده، ادامه داد: اشتباه مشاور در طراحی و ساخت این پل در استفاده از مصالح سنگی بوده است و این پل نباید با مصالح سنگی ساخته می شد.

چرا پل دوساله 'کاکارضا' تخریب شد؟

خرم آباد- ایرنا- معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه پل کاکارضا - در محور خرم آباد - الشتر - یک پل طاقی با پایه های هشت متری بوده، ادامه داد: اشتباه مشاور در طراحی و ساخت این پل در استفاده از مصالح سنگی بوده است و این پل نباید با مصالح سنگی ساخته می شد.

ورود دستگاه قضائی به پرونده نشست پل دوساله

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از ورود دستگاه قضائی به پرونده تخریب پل جدید کاکارضا که تنها دو سال پس از ساخت در اثر سیل تخریب شده است، خبر داد و افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که فنداسیون پل بالاتر از سطح آب‌شستگی بوده و جنس پل نی

پلی که عمرش به دو سال نرسید / مقصر مرگ نوجوان الشتری کیست؟ + فیلم

پل منطقه کاکارضا در جاده‌ی الشتر به خرم‌آباد، فرو ریخت.

۱۰۲ مزرعه پرورش ماهی در سیل گلستان ۱۰۰ درصد تخریب شد

گرگان- رئیس گروه برنامه ریزی و بودجه اداره کل شیلات گلستان گفت: در سیل اخیر گلستان ۱۶۴ مزرعه پرورشی تخریب شده که از این میزان ۱۰۲ مورد به صورت ۱۰۰ درصد تخریب شده است.

قرار نیست خانه شاملو تخریب شود

دبیر کمیته پیگیری خانه‌های تاریخی تهران می‌گوید: تا کنون درخواستی مبنی بر تخریب و نوسازی خانه احمد شاملو از سوی مالک داده نشده و قرار نیست این بنا تخریب شود.

هشت سازه غیر مجاز در مسیر رودخانه تیس چابهار تخریب شد

چابهار- ایرنا- معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: هشت ساخت و ساز غیر مجاز در مسیر رودخانه تیس با هدف کاهش خسارت سیل، جلوگیری از نفوذ آب به واحدهای مسکونی و تخریب زیرساخت های این شهرستان تخریب شد.

50 بنای غیرمجاز تجاری و مسکونی در سنندج تخریب شد

سنندج - ایرنا - مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج از تخریب 50 بنای غیرمجاز تجاری - مسکونی در یکسال گذشته خبر داد و گفت: تخریب این بناها براساس حکم کمیسیون ماده 100 انجام گرفته است.

۱۴ هزار واحد مسکونی در پلدختر تخریب شد/ برخی از جاده‌ها هنوز باز نشده است

یک نماینده مجلس گفت: ۱۴ هزار واحد مسکونی در این منطقه تخریب شده؛ ۱۰ روستا باید جا به جا شده؛ ارتباط ۴۰ روستا قطع شده؛ حدود ۱۵ هزار واحد مسکونی و خانواده‌ بدون اسباب و اثاثیه هستند؛ ۱۵۰۰ واحد تجاری نیز تخریب و یا دچار خسارت شده‌اند.]]>

تخریب کامل ۶۰۰کیلومتر از محور‌های ارتباطی لرستان

این سیل ۶۰۰کیلومتر راه اصلی و روستایی و ۲۴۰پل بزرگ و کوچک را صد در صد تخریب کرد.

تخریب یک مسکن در اسدیه بر اثر بارندگی

بر اثر بارش های امروز یک منزل مسکونی در خیابان کشاورز شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان تخریب شد.

تخریب درختان در سه‌راه عظیمیه و سبز شدن واحدهای تجاری

کرج - رئیس شورای اسلامی شهر کرج ضمن انتقاد از تخریب درختان در سه‌راه عظیمیه از شهردار خواست این مهم را پیگیری کند.

تخریب ۳۰۰۰خانه مددجویان سیل زده/اولویت های ساخت و ساز

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۳ هزار واحد مسکونی در اثر سیل تخریب شد، گفت: در سیل اخیر به دلیل تخلیه به موقع، آسیبی متوجه افراد حاضر در مراکز بهزیستی نشده است.

تخریب جاده اهنگران زیرکوه در اثر سیل

جاده آهنگران زیرکوه به روستاهای همت آباد، چشمه بید ، چاه الله داد و ملکی که در اثر سیل تخریب شده است.

سیل ۵۰ درصد احکام قضایی تخریب در حریم رودخانه را اجرا کرد

مدیر امور منابع آب شمیرانات گفت: ما مجوز تخریب بسیاری از ساختمان‌هایی که در حوزه رودخانه ساخته شده بود را داشتیم که سیل بسیاری از آن‌ها را با خاک یکسان کرد.

۵ بند خاکی خطرساز در خوسف تخریب شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوسف گفت: پنج بند غیرمجاز و خطرناک که در اراضی ملی احداث شده بود پس از کسب مجوزهای لازم و با هماهنگی و دستور دادستان شهرستان تخریب شد.

سیل 442 میلیارد ریال به مزارع پرورش ماهی گلستان خسارت وارد کرد

رئیس گروه برنامه‌ریزی و بودجه اداره کل شیلات گلستان گفت: در سیل اخیر استان گلستان 164 مزرعه پرورشی تخریب شده که از این میزان 102 مورد به صورت 100 درصد تخریب شده است.

تخریب کامل روستای «چم‌مهر» در سیل پلدختر به روایت تصاویر

بیش از 90 درصد روستای «چم‌مهر» پلدختر در سیل اخیر تخریب شد.

تخریب ساختمان های فلسطینیان در قدس شرقی

غزه - ایرنا- شهرداری قدس اشغالی با همراهی نظامیان رژیم صهیونیستی ساختمان های متعلق به فلسطینیان را در منطقه سلوان واقع در قدس شرقی تخریب کرد.

تاکید بر تخریب بنا‌های غیرمجاز اطراف سد امیرکبیر

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از سد و نیروگاه امیرکبیر بر تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز در این محدوده تاکید کرد