آبگرفتگی و سیل به روستاهای زرند خسارت وارد کرد

کرمان - ایرنا - فرماندار زرند گفت : بارش هایی که از شب گذشته در شهرستان زرند آغاز شده موجب سیلابی شدن و آب گرفتگی و خسارت به برخی روستاهای این شهرستان شد.مطالب مرتبط

آبگرفتگی و سیل به روستاهای زرند خسارت وارد کرد

کرمان - ایرنا - فرماندار زرند گفت : بارش هایی که از شب گذشته در شهرستان زرند آغاز شده موجب سیلابی شدن و آب گرفتگی و خسارت به برخی روستاهای این شهرستان شد.

بازگشایی محور «زرند-راور» / ۱۲ رشته قنات مسدود شد

زرند - فرماندار زرند گفت: مسیرهای شهرستان‌های زرند به ویژه محور «زرند-راور» که در اثر ریزش کوه و آب گرفتگی معبر بسته شده بود بازگشایی شد.

سیلاب به 698 واحد مسکونی کلاله خسارت وارد کرد

گنبدکاووس- ایرنا– فرماندار کلاله گفت: در جریان بارندگی و سیلاب اخیر به 698واحد مسکونی در شهر و روستاهای این شهرستان خسارت وارد شد.

سیلاب به مزارع راور کرمان خسارت وارد کرد

کرمان - ایرنا - فرماندار راور از آبگرفتگی شدید در سطح معابر شهری و مزارع و باغات کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت که سیلاب به باغ و مزارع خسارت وارد کرده است.

امداد هوایی به عشایر سیل‌زده کوهدشت؛ خط انتقال آب شرب روستاهای عشایری خسارت دید

رئیس اداره امور عشایر شهرستان کوهدشت با اشاره به امداد هوایی در کوهدشت شمالی گفت: حداقل 400میلیون تومان به شبکه آب شرب روستاهای عشایری این شهرستان در پی وقوع سیلاب خسارت وارد شده‌است.

بارندگی به راه های طبس خسارت وارد کرد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت: بارندگی شب گذشته (یکشنبه) خسارت زیادی به جاده های طبس وارد کرده و در برخی مناطق روستایی به مزارع کشاورزی و خانه های روستایی خسارت وارد شده است.

خسارت جاری شدن سیلاب در روستاهای میامی

سرپرست فرمانداری میامی : رگبار بهاری عصر امروز در میامی با جاری کردن سیل، بیشترین خسارت را به بخش کشاورزی وارد کرد.

جاری شدن رودخانه باب تنگل زرند

در پی بارندگیهای اخیر ، رودخانه باب تنگل شهرستان زرند در محور زرند- راور جاری شد.

خسارت 300 میلیارد تومانی سیل به اسدآباد همدان

فرماندار اسدآباد با اشاره به خسارت های اخیر وارد شده به شهرستان ناشی از بارش شدید برف و باران و آبگرفتگی ها یادآور شد: بارش های سیل آسای چندروز گذشته 15 روستا را در محاصره خود قرار داد که در مجموع 300 میلیارد تومان به شهرستان به ویژه به بخش کشاورزی و ارا

خسارت ۱۲۰ میلیون تومانی سیل به راه‌های دسترسی اسفراین/ تعطیلی مدارس برخی روستاهای شیروان

رئیس اداره محیط زیست اسفراین از وارد شدن خسارت ۱۲۰ میلیون تومانی به راه‌های دسترسی مناطق حفاظت شده این شهرستان خبر داد.

بارندگی 120 میلیارد ریال خسارت به میناب وارد کرد

بندرعباس- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان میناب برآورد اولیه خسارت بارندگی و طغیان رودخانه ها به تاسیسات و راه های ارتباطی روستاهای این شهرستان را 120 میلیارد ریال اعلام کرد.

میزان خسارت سیل به روستاهای فارس 890 میلیارد ریال اعلام شد

شیراز-ایرنا- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده، به دنبال بارش های اخیر و جاری شدن سیل در نقاط مختلف استان، 890 میلیارد ریال به مناطق روستایی و عشایری خسارت وارد شده است.

خسارت ۶ و نیم میلیارد تومانی به میراث، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی/ آبگرفتگی محوطه مجموعه تاریخی مفخم بجنورد

سیل و بارندگی‌های اخیر به مجموعه میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان آسیب وارد کرده است چنانکه ۶ میلیارد و نیم میلیون تومان خسارت را متوجه این بخش کرد.]]>

کارشناسان، خسارت سیل در روستاهای شهداد را برآورد می کنند

کرمان - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: کارشناسان بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی برای برآورد خسارت وارده از سیل در روستاهای بخش شهداد حضور می یابند.

سیل 167 میلیارد تومان به شبکه گاز خسارت وارد کرد

تهران- ایرنا- مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برآورد اولیه خسارت های ناشی از سیل به شبکه‌ها و خطوط تغذیه گاز در کشور را 167 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: بیشترین خسارت های وارد شده مربوط به چهار استان گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان است.

سیل تاکنون 3500 میلیارد تومان به راه ها و ابنیه فنی خسارت وارد کرده است

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: سیل تاکنون 3500میلیارد تومان خسارت به راه‌ها و ابنیه فنی شامل پل‌ها و آب روها خسارت وارد کرده است.

اعزام گروه های ارزیابی خسارت برای بررسی میزان خسارت های ناشی از سیل

گروه های واکنش سریع ارزیابی خسارت دامپزشکی باخرز بلافاصله پس از وقوع سیل به روستاهای خسارت دیده ناشی از سیل این شهرستان اعزام شدند.

کرمانشاه| سیلاب 100 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های هرسین وارد کرد

فرماندار هرسین گفت: سیل اخیر 100 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های شهرستان هرسین وارد شده و منتظر تصمیم هیئت دولت در زمینه پرداخت خسارت‌ها هستیم.

آبگرفتگی بخش‌هایی از شهرک شماره 2 اهواز /آغاز ارزیابی خسارت منازل مسکونی شعیبیه

آورد آب رودخانه‌های کرخه، دز و کارون در روز گذشته افزایش یافت و نگرانی از زیر آب رفتن بیشتر روستاهای حاشیه و پایین دست و پیشروی آب سوی اهواز در فضای مجازی دست به دست می‌شد و از آن سو مسئولین خوزستان و کشور همچون وزیر کشور در بازدید از نحوه مدیریت مناطق سی

روستاهای سیل زده بخش مرکزی اهواز به اقلام بهداشتی نیاز دارند

اهواز - ایرنا - بخشدار مرکزی اهواز با اشاره به آبگرفتگی و محاصره 15 روستای این بخش، از گروه های مردمی برای جمع آوری کمک به روستاهای سیل زده تقدیر کرد و گفت: افرادی که در اردوگاه های اضطراری و روستاهای محاصره شده زندگی می کنند نیاز بیشتری به اقلام بهداشتی