برگزاری بزرگترین اردوی جهادی در گرگان و اهواز

رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی: بزرگترین اردوی جهادی روز‌های دوشنبه و چهارشنبه این هفته در گرگان و اهواز برگزار می‌شودمطالب مرتبط

برگزاری بزرگترین اردوی جهادی در گرگان و اهواز

رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی: بزرگترین اردوی جهادی روز‌های دوشنبه و چهارشنبه این هفته در گرگان و اهواز برگزار می‌شود

برگزاری بزرگترین اردوی جهادی اصناف در گرگان و اهواز

رییس بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی اعلام کرد: بزرگترین اردوی جهادی روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری در گرگان و اهواز برگزار می شود.

دومین مرحله بزرگترین اردوی جهادی بازاریان و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد

اعزام 70 اردوی جهادی بسیج خوشاب

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان خوشاب گفت: 70 اردوی جهادی بسیج با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم در یک سال گذشته در این شهرستان اجرا شده است.

برگزاری اردوی تیم ملی هاکی بانوان

اردوی تیم ملی بانوان برای حضور در مسابقات جام ملت‌های داخل سالن آسیا در حال برگزاری است.

فراخوان اردوی جهادی سازمان دانش‌آموزی برای مناطق سیل‌زده منتشر شد

در پی ضرورت حضور فعال دانش‌آموزان و مربیان پیشتاز در کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده، فراخوان اردوی جهادی سازمان دانش آموزی منتشر شد.

چرا رزمندگان فاطمیون به مناطق سیل‌زده رفتند؟+عکس و فیلم

وقتی اطلاعیه برای برگزاری یک اردوی جهادی به مناطق سیل زده از طرف بسیج فاطمیون منتشر شد، تعداد زیادی داوطلبانه اعلام آمادگی کردند تا در این اردو مشارکت کنند.

درخواست گوآیدو برای برگزاری بزرگترین راهپیمایی در تاریخ ونزوئلا

رهبر اپوزیسیون ونزوئلا با فراخوان برگزاری بزرگترین راهپیمایی در این کشور آمریکای لاتین برای حفظ فشارها بر رئیس جمهوری برای ترک قدرت از حامیانش خواست تا اول مه سال جاری میلادی به خیابان‌ها بیایند.

کمک اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی به سیل زدگان

مسئولان و خیران اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور امروز در قالب اردوی جهادی در گرگان گردهم آمدند تا درباره خدمت رسانی بهتر به سیل زدگان تبادل نظر کنند.

گروه جهادی 40 نفره و مدافعان حرم به منطقه عین اهواز اعزام شدند

اهواز - ایرنا - فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی 40 نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان و جمعی از مدافعان حرم برای ساخت سیل‌بند و مهار سیلاب به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

اقدام جهادی قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای کنترل سیلاب گرگان‌رود؛ احداث کانال انحراف سیلاب در 14 روز

گروه استان‌ها ــ فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‎الانبیاء(ص) گفت: کانال انحرافی «بندولی» برای جلوگیری از طغیان گرگان‌رود، با کار جهادی این قرارگاه و در مدت 14 روز در بالادست سد وشمگیر احداث شد و امروز به بهره‌برداری رسید.

اعزام گروه جهادی شهرستان مسجدسلیمان به اهواز جهت ساخت سیل‌بند در عین 2

فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی چهل نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان جهت ساخت سیل‌بند به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

600 گروه جهادی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شده اند

اهواز - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: هم اکنون حدود 400 گروه جهادی از خوزستان و 200 گروه جهادی از سراسر کشور برای خدمت به مناطق سیل زده این استان حضور دارند و در صورت نیاز بر تعداد این گروه ها با درخواست ما افزوده می شود.

برگزاری اردوی تیم کامپوند در همدان

برنامه آماده‌سازی تیم کامپوند برای حضور در اردوی آمادگی و مسابقات کاپ جهانی در چین تغییر کرد

خاکریز شکسته شده در ملاشیه اهواز در دست ترمیم است

اهواز – ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: بخشی از خاکریز کانال سلمان در کوی ملاشیه اهواز شکسته شده که توسط نیروهای جهادی و مردمی در دست ترمیم است.

شادی مردم «عین دو»اهواز بعد از بستن سیل بند با کمک گروه های جهادی

اهواز - مردم«عین دو » اهواز بعد از بستن سیل بند با کمک گروه های جهادی، به شادی پرداختند.

اهواز| آماده سازی روستاها برای بازگشت سیل‌زدگان عملیات جدید گروه‌های جهادی است

مسئول گروه‌های جهادی خوزستان گفت: مرحله بازگشت و آماده سازی روستاها محور عملیات جدید گروه‌های جهادی است. برای هر منطقه یک گروه جهادی معین مشخص کردیم تا شبانه روزی در آن منطقه مستقر و فرماندهی عملیات را برعهده گیرد.

بزرگترین شهرک صنعتی گلستان همچنان گرفتار آسیب های سیلاب است

گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: زیرساخت های مقابله با سیلاب در بزرگترین شهرک صنعتی این استان در حوزه شهرستان آق قلا ناکارآمد بوده و نیازمند اجرای پروژه ها و طرح های پیشگیرانه است.

بزرگترین شهرک صنعتی گلستان همچنان گرفتار آسیب های سیلاب است

گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: زیرساخت های مقابله با سیلاب در بزرگترین شهرک صنعتی این استان در حوزه شهرستان «آق قلا » ناکارآمد بوده و نیازمند اجرای پروژه ها و طرح های پیشگیرانه است.

اهالی روستای احمدآباد فسا خدمات پزشکی رایگان دریافت کردند

شیراز-ایرنا-دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: اردوی جهادی یک روزه با هدف محرومیت زدایی در روستای احمدآباد منطقه میانشهر از توابع شهرستان فسا برگزار شد و روستاییان به صورت رایگان خدمات درمانی دریافت کردند.