روند تامین برق مشترکان شمال کرمان بطور عادی در جریان است

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان با اشاره به بارش های اخیر در استان گفت: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی خاصی در روند تامین برق مشترکان شمال استان کرمان وجود ندارد.مطالب مرتبط

روند تامین برق مشترکان شمال کرمان بطور عادی در جریان است

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان با اشاره به بارش های اخیر در استان گفت: در حال حاضر هیچ گونه مشکلی خاصی در روند تامین برق مشترکان شمال استان کرمان وجود ندارد.

در حال حاضر وضعیت در شمال سیستان وبلوچستان عادی و ایمن است

سیلاب ورودی به سمت شمال استان بازهم افزایش یافته است. با وجود افزایش آب، در حال حاضر شرایط عادی و ایمن است.

سینمای کودک از جریان عادی تولید و اکران خارج شده

در جلسه مدیران بنیاد سینمایی فارابی و اعضای مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان تاکید شد: سینمای کودک از جریان عادی تولید و اکران سینمای ایران خارج شده و باید چرایی این مساله و راهکار برطرف شدن و بازگشتش به جریان مذکور مورد بررسی قرار بگیرد.

زمان و جزئیات افزایش تعرفه‌ی مشترکان برق

قرار شد نحوه افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف برق در قبوض اردیبهشت‌ماه اعلام و هشدار و اطلاع‌رسانی مربوط به این موضوع در سطح وسیعی صورت بگیرد که مشترکان با کنترل مصرف بتوانند شامل ۱۶ درصد افزایش تعرفه گروه مشترکان پرمصرف نشوند.

وزیر کشور:بازگشت مردم به زندگی عادی رویکرد ستاد بازسازی مناطق سیل زده است

تهران- ایرنا- وزیر کشور رویکرد اصلی ستاد بازسازی مناطق سیل زده را بازگشت و تحقق کامل جریان عادی زندگی مردم و روند اشتغال و تولید در مناطق سیل زده عنوان کرد.

روند فروکش کردن آب از آق‌قلا بسیار خوب است

فرماندار شهرستان آق قلا با بیان اینکه روند فروکش کردن آب از سطح شهر آق قلا بسیار خوب است، گفت: اگر روند به همین منوال پیش برود، روز به روز شرایط بهتر شده و شاهد برگشت به وضعیت عادی هستیم.

۱۰۸ میلیون متر مکعب آب به سفره‌های زیرزمینی کرمان نفوذ کرد

کرمان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال استان کرمان از نفوذ ۱۰۸ میلیون متر مکعب آب به سفره‌های زیرزمینی کرمان در پی بارندگی‌های اخیر خبر داد.

کرمان| نیروهای سپاه و گروه‌های جهادی تا فراهم شدن شرایط عادی در مناطق سیل‌زده می‌مانند

معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه نیروهای مسلح حضور در کنار مردم و خدمت به مردم را وظیفه برای خود می‌دانند گفت: نیروهای سپاه و گروه‌های جهادی تا فراهم شدن شرایط عادی برای زندگی مردم در منطقه سیل‌زده حضور دارند.

کولرهای آبی و گازی بطور رایگان سرویس می شوند

یاسوج- ایرنا- رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: کولرهای آبی و گازی مشترکان برق در استان تا پیش از شروع فصل تابستان بصورت رایگان سرویس می شوند.

بروز سیلاب در روستاهای کرمان و خسارت به زیر ساخت ها

کرمان - سیلاب در جنوب و شمال استان کرمان موجب خسارت به زیر ساخت ها به خصوص جاده ها شده است.

استاندار کرمان خواستار تسریع در احیای دانشگاه قبه سبز شد

کرمان - ایرنا- استاندار کرمان خواستار تسریع در روند بازسازی و احیای دانشگاه قبه سبز کرمان با سابقه 780ساله شد و گفت :مکاتباتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده اما با وجود پیگیری ‌ها هنوز اقدامی انجام نگرفته است.

پلیس فتا کرمان استخدام می کند

کرمان- ایرنا -رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: این پلیس به منظور تامین نیروی انسانی تخصصی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن، متعهد، ولایتی، بسیجی، پلیس افتخاری، نخبه علمی و کارآمد (مرد) به صورت پیمانی پنج ساله در مقطع افسری استخدام می‌ کند.

استاندار کرمان بر ساماندهی کودکان بی سرپرست تاکید کرد

کرمان- ایرنا- استاندار کرمان در جریان بازدید از موسسه خیریه آشیانه علی شهر کرمان ضمن قدردانی از متولیان این موسسه بر ساماندهی هر چه بهتر و بیشتر کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تاکید کرد.

باران سیل آسا از شمال تا جنوب کرمان

میزان باران در مناطِق جنوبی کرمان به بیش از 50 میلی متر رسید و باعث آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها و همچنین سیلابی شدن برخی مسیلها شد.

کرمان| اجرای سیل‌بند رودبارجنوب نیازمند تامین اعتبار است

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان کرمان با اشاره به اینکه شهر رودبارجنوب سیل‌بند ندارد گفت: این شهر در معرض خطر سیل قرار دارد و هر چه سریع‌تر باید سیل‌بند آن که مطالعه شده است اجرایی شود.

کرمان در تامین منابع مالی بازسازی حمیدیه نقشی ندارد

کرمان - استاندار کرمان با اشاره به اینکه هزینه‌های مالی برای بازسازی حمیدیه از محل کمک‌های دولتی و مردمی است، گفت: کرمان در تأمین منابع مالی بازسازی حمیدیه نقشی ندارد.

گاز قطع شده مشترکان در کلات وصل شد

مشهد- ایرنا- سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: گاز جمعی از مشترکان این شرکت در شهرستان کلات که بر اثر سیل قطع شده بود ساعتی پیش وصل شد.

گاز قطع شده مشترکان در کلات وصل شد

مشهد- ایرنا- سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: گاز جمعی از مشترکان این شرکت در شهرستان کلات که بر اثر سیل قطع شده ساعتی پیش وصل شد.

تامین زیر ساخت ها برای بازگشت سیل زندگان به زندگی ضروری است

معاون رییس جمهور در امور زنان با اشاره به تخریب زیرساخت ها در مناطق سیل زده استان گلستان گفت: شتاب در بازسازی و تامین زیرساخت ها، لازمه بازگشت مردم به زندگی عادی در مناطق سیل زده است.

تامین زیر ساخت ها برای بازگشت سیل زندگان به زندگی ضروری است

گرگان - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به تخریب زیرساخت ها در مناطق سیل زده استان گلستان گفت: شتاب در بازسازی و تامین زیرساخت ها، لازمه بازگشت مردم به زندگی عادی در مناطق سیل زده است.