واحدهای تولیدی راکد در البرز تعیین تکلیف می شوند

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: واحدهای تولیدی راکد که زمین برای ساخت دریافت کرده اند به زودی تعیین تکلیف می شوند.مطالب مرتبط

واحدهای تولیدی راکد در البرز تعیین تکلیف می شوند

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: واحدهای تولیدی راکد که زمین برای ساخت دریافت کرده اند به زودی تعیین تکلیف می شوند.

واحدهای تولیدی راکد در استان البرز تعیین تکلیف می‌شوند

تعیین تکلیف قراردادهای راکد شرکت شهرک های صنعتی البرز

واحدهای تولیدی غیرفعال در استان فارس به چرخه تولید بازگردانده شوند

استاندار فارس با تاکید بر بازگرداندن واحدهای غیرفعال به چرخه تولید گفت: این واحدها باید با تعیین تکلیف در قالب اقاله یا مزایده به متقاضیانی که توانایی لازم را دارند واگذار شوند و به چرخه تولید بازگردند. 

بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید از اولویت های قم است

قم - ایرنا - استاندار قم، بازگشت واحدهای نیمه فعال و راکد به چرخه تولید را از اولویت های استان دانست و گفت: سرمایه گذاران در توسعه کارخانه ها و واحدهای تولیدی نیز از حمایت کامل دولت برخوردار خواهند بود.

دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند

استاندار البرز با بیان اینکه دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند، گفت: در جهت حمایت و رونق تولید هیچ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در استان البرز نباید دچار مشکل شود.

فسخ قراردادهای راکد سال های 93و94در دستورکار امسال شرکت شهرک های صنعتی فارس/تعیین تکلیف 237قراردادراکد درسال 1397

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرکهای صنعتی فارس از رسیدگی به ۲۳۷ قرار داد راکد در شهرک های صنعتی استان در سال گذشته خبر داد و گفت: این پرونده ها با برگزاری ۶ مرحله جلسه هیئت داوری و حل اختلاف سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بررسی و تعیین تک

نشست ستاد تسهیل ورفع موانع تولید

تعیین تکلیف کشتارگاه ایلام وپیگیری مشکلات واحدهای تولیدی در سطح ملی از مهمترین موضوعاتی بود که در نشست ستادتسهیل ورفع موانع تولید در خصوص آنها بحث شد .

مزرعه مرغ مادر هرمزگان مجدد فعالیت خود را آغاز کرد

بندرعباس- ایرنا- احیا و فعال سازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل یکی از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید است که این سیاست با جدیت هر چه تمام از سوی مسوولان هرمزگان پیگیری می شود.

۶۷ پذیرفته شده رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد نخواستند تعیین تکلیف شوند

لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

خط متروکه راه آهن موجود در محدوده شهر قم تعیین تکلیف شود

قم – ایرنا- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر قم با انتقاد از وضعیت خط متروکه راه آهن در محدوده شهری و تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف این خط گفت: مدیریت راه آهن با مجموعه مدیریتی قم در این زمینه هیچگونه همکاری ندارند

استاندار البرز: بزرگراه شهید همت تا تیر ماه تکمیل شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به وعده های مسئولان کشوری و پیمانکار در خصوص تعیین تکلیف بزرگراه شهید همت ، گفت: این پروژه باید تا تیرماه امسال نهایی و تکمیل شود.

تجری: بنیاد مسکن هنوز تکلیف زلزله‌زدگان قصر شیرین را تعیین نکرده است

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس با بیان اینکه ۵ هزار خانواده در زلزله سر پل ذهاب آسیب دیده‌اند، گفت: بنیاد مسکن هنوز برای آنها تعیین تکلیف نکرده و میزان خسارات هنوز تعیین نشده است.

تعیین تکلیف تجدیدساختارهای سازمان سینمایی تا یک ماه دیگر

حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی از تعیین تکلیف تجدید ساختارها و مأموریت‌های جدید سازمان سینمایی تا یک ماه آینده خبر داد.

تعیین تکلیف ۶۷۷ نفر از همکاران علمی دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور اعلام کرد: تا پایان فروردین ماه سال جاری ۶۷۷ نفر از کل ۸۹۴ نفری که به صورت «پیمانی مشروط»، «دستیار علمی» و «قراردادی» با دانشگاه همکاری داشته‌اند، تعیین تکلیف شدند.

بارش‌های سیل‌آسا در اردیبهشت دروغ است / لزوم تعیین تکلیف نرخ کرایه‌ها در دولت

"بارش‌های سیل‌آسا در اردیبهشت دروغ است،‌ کاهش ۱۰ درصدی سرقت در تهران،‌ تعیین تکلیف نحوه بازپرداخت وام‌های مددجویان در مناطق سیل‌زده، قیمت کتب درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹ اعلام شد، انتقاد محیط زیست به حذف احتمالی بودجه گرد و غبار، تلاش جهت ایجاد فضاهای بانشاط

واحدهای تولیدی نباید به خاطر بدهی به بانک ها تعطیل شوند

کرمانشاه- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل بدهی به بانک و یا چک برگشتی تعطیل شود اگر بدهی آن حاد باشد باید مدیریت آن تغییر یابد نه اینکه تعطیل شود.

واحدهای تولیدی نباید به دلیل بدهی به بانک ها تعطیل شوند

کرمانشاه- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل بدهی به بانک و یا چک برگشتی تعطیل شود اگر بدهی آن حاد باشد باید مدیریت آن تغییر یابد نه اینکه تعطیل شود.

اماواگرهای سامان‌دهی واحدهای تولیدی استان تهران

تهران- مسئولان استان تهران در حالی بر سامان‌دهی واحدهای تولیدی و صنعتی این استان تأکید می‌کنند، که برای اجرای این امر نیاز به فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم است.