ارزش تخلف اقتصادی صنفی و غیرصنفی یزد 53 برابر اعلام شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: در سال 1397، 6هزار و 418 فقره پرونده تخلف اقتصادی به مبلغ 202 میلیارد و 220 میلیون تومان برای واحدهای صنفی و غیرصنفی این استان صادر شد که ارزش ریالی آن نسبت به سال 96، 53 برابر افزایش دارد.مطالب مرتبط

ارزش تخلف اقتصادی صنفی و غیرصنفی یزد 53 برابر اعلام شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: در سال 1397، 6هزار و 418 فقره پرونده تخلف اقتصادی به مبلغ 202 میلیارد و 220 میلیون تومان برای واحدهای صنفی و غیرصنفی این استان صادر شد که ارزش ریالی آن نسبت به سال 96، 53 برابر افزایش دارد.

1100 پرونده تخلف طرح ویژه نوروزی در قزوین تشکیل شد

قزوین – ایرنا - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون، هزار و 100 فقره پرونده تخلف به ارزش 28 میلیارد و 800 میلیون ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.

142 پروانه تخلف صنفی در قاینات تشکیل شد

بیرجند - ایرنا - مدیر صنعت، معدن و تجارت قاینات گفت: 142 پرونده تخلف صنفی به ارزش 340 میلیون ریال در این شهرستان تشکیل شد.

کشف تخلفات نوروزی واحدهای صنفی سمنان

با تلاش کارشناسان اقتصادی 989 فقره تخلف از واحدهای صنفی استان سمنان در طرح نظارتی نوروز کشف و ثبت شد.

دلار در مبادلات جهانی عقب نشست

با بهبود عملکرد اقتصادی چین ارزش دلار در برابر همتایانش کاهش یافت.

کاهش شدید ارزش پول سوئد

ارزش کرون در طی هفت سال اخیر در برابر دلار تقریبا نصف شده است.

خداحافظی اسعدیان با فعالیت صنفی/ پولشویی در سینما شوخی است

همایون اسعدیان با اعلام اینکه به زودی از فعالیت‌های صنفی در خانه سینما خداحافظی می‌کند، درباره برخی حاشیه‌های اخیر مربوط به خانه سینما توضیح داد و تاکید کرد همه چیز در این نهاد صنفی شفاف است.

معرفی به مراجع قضائی در انتظار اصنافی که سربازان فراری و غایب را بکارگیرند

یکی از اتحادیه‌های صنفی در اطلاعیه‌ای نسبت به بکارگیری مشمولان غایب و فراری توسط واحدهای صنفی زیرمجموعه خود هشدار داد و اعلام کرد: در صورت احراز بکارگیری مشمولان غایب و فراری، واحد صنفی متخلف به مراجعه قضایی معرفی خواهد شد.

رشد 1300درصدی ارزش پرونده های پارسال سازمان حمایت برای تخلف

تهران- ایرنا- رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پارسال ارزش پرونده های تشکیل شده برای متخلفان یک هزار و 300 درصد و گشت های مشترک 32 درصد افزایش داشت که با همکاری و همراهی تعزیرات حکومتی میسر شد.

واحدهای صنفی سیلزده مازندران وام ارزان قیمت می گیرند

ساری-ایرنا- مدیرکل هماهنگی دفتر امور اقتصادی استانداری مازندران گفت که بر اساس مصوبه هیات دولت که به استان ابلاغ شده است ، واحدهای صنفی خسارت دیده ناشی از سیل تسهیلات ارزان قیمت دریافت می کنند.

ارتکاب 2 تخلف همزمان موجب توقیف وسیله نقلیه می شود

تهران- ایرنا- معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که چنانچه راننده ای 2 تخلف همزمان در هنگام رانندگی مرتکب شود، خودروی وی توسط پلیس به مدت 72 ساعت توقیف خواهد شد.

دلار در برابر همه ارزها به صعود ادامه می‌دهد

آمار مثبت وضعیت مسکن آمریکا بار دیگر ارزش دلار در برابر همتایانش را تقویت کرد.

رشد اقتصادی 9 ماه 97 اعلام شد/ رشد اقتصادی صنعت؛ منفی7.9درصد

بر اساس گزارش اخیر مرکز آمار، رشد اقتصادی کشور طی 9 ماه نخست سال 97 در بخش‌های کشاورزی، صنعت، خدمات و تولید ناخالص ملی اعلام شد و در این میان، بخش صنعت بیشترین رشد اقتصادی را تجربه کرد و به منفی7.9درصد در مقایسه با مدت مشابه 96 رسید.

کلاه مالیات بر ارزش افزوده سرتان نرود!

طبق قانون برخی از صنوف عرضه‌کننده مواد غذایی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند که از آنها می‌توان به واحدهای صنفی عرضه‌کننده جگر، دل، قلوه، کله پاچه، کبابی، آش، حلیم، اغذیه‌فروشان خرد، واحدهای بیرون‌بر و تهیه غذا اشاره کرد. بنابراین در صورت تهیه

ارزش «خانه‌داری» زنان ایرانی چقدر است؟

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه امروز در سطح جهانی درباره ارزش‌گذاری اقتصادی فعالیت خانه‌داری زنان مطالعاتی انجام شده است، تاکید کرد: ایران در سال‌های ۸۵ و ۹۵ در این زمینه نیز مطالعاتی انجام داده است، براساس این تحقیقات ارزش کار خانگی

دلایل بروز رشدمنفی اقتصاد/افزایش هزینه‌ها بازده اقتصادی را کم کرد

یک اقتصاددان گفت: نوسانات شاخص های مختلف اقتصادی، شوک بازار ارز، کاهش ارزش ریال، تحریم و افزایش هزینه های تولید از جمله مهم ترین دلایل منفی شدن رشد اقتصادی در سال ۹۷ بود.

معاون شهردار:1400 دوربین پایتخت تخلف معاینه فنی راثبت میکنند

تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که 1400 دوربین سطح پایتخت تخلف نداشتن معاینه فنی خودروها را به صورت روزانه ثبت می کنند.

معاون شهردار:1400 دوربین پایتخت تخلف معاینه فنی راثبت میکنند

تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که 1400 دوربین سطح پایتخت تخلف نداشتن معاینه فنی خودروها را به صورت روزانه ثبت می کنند.

جریمه روزانه بکارگیری غیرقانونی اتباع خارجی در سال 98 مشخص شد

بر اساس اعلام یکی از اتحادیه‌های صنفی پایتخت، کارفرمایانی که اقدام به استفاده از خدمات اتباع خارجی فاقد پروانه کار می‌کنند، بابت هر روز اشتغال غیرمجاز تبعه خارجی در سال 98 برابر با 2 میلیون و 528 هزار و 135 ریال جریمه می‌شوند.

47هزار واحد صنفی البرز نظارت بهداشتی می شوند

کرج - ایرنا - مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که 47 هزار وا حد صنفی استان به صورت مستمر و در ایام مختلف سال توسط کارشناسان این دانشگاه رصد می شوند.