ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می کند

کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ایجاد مخازن ذخیره آب بر سر راه آبریزهای کشور و ذخیره بارش ها و آب های روان حاصل از آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف سازد و حتی از وقوع سیل جلوگیری کند.مطالب مرتبط

ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ایجاد مخازن ذخیره آب و ذخیره بارش‌ها و آب‌های روان حاصل از آن می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند.

ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می کند

کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ایجاد مخازن ذخیره آب بر سر راه آبریزهای کشور و ذخیره بارش ها و آب های روان حاصل از آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف سازد و حتی از وقوع سیل جلوگیری کند.

آیت‌الله مکارم شیرازی: برطرف کردن مشکلات سیل خوزستان نیازمند مشارکت عموم ملت است

آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با صدور بیانیه‌ای ضمن تأکید بر مشارکت آحاد مردم برای برطرف کردن مشکلات پیش‌ آمده در نتیجه سیل اخیر گفت: برطرف کردن مشکلات سیل اخیر در همه نقاط کشور از جمله خوزستان بدون همکاری عموم مردم میسر نیست.

افزایش ذخیره سد‌های کردستان

حجم آب موجود در مخازن سد‌های استان به ۲ میلیارد و ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار مترمکعب رسیده است.

مشکلات روستاهای استهبان به صورت میدانی بررسی و برطرف می‌شود

فرماندار شهرستان استهبان با اشاره به مشکلات موجود در روستاهای این شهرستان گفت: این مشکلات با حضور مسئولان متولی به صورت میدانی در روستاها بررسی و برای برطرف کردن آن تصمیم‌گیری می‌شود.

مطالعات جامع سیلاب باید کلید بخورد/ انتقاد از نبود سیستم هشدار سیل در رودخانه‌ها

کارشناس مدیریت منابع آب و مهندسی رودخانه گفت: اگر امروز مخازن ذخیره ای بیشتری در قالب سدها داشتیم، هم می توانستیم سیلاب را بهتر مهار و مدیریت کنیم و هم به جای رهاسازی این حجم عظیم آب شیرین به سمت دریاها، آنها را برای استفاده در آینده، ذخیره می کردیم.

تشکیل کمیته تعیین خسارت سیل به صنعت برق

کمیته‌ای به منظور بررسی طرح‌ها و برآورد خسارات در صنعت برق ایجاد شده که در سریع‌ترین زمان ممکن، مشکلات و چالش‌های موجود در مناطق سیل‌زده برطرف شود.

مشارکت مردم بسیاری از مشکلات روستاها را رفع می کند

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار مراغه گفت: با جذب مشارکت مردمی و خودیاری در روستاها می توانیم بسیاری از مشکلات را رفع کنیم.

برآورد اولیه خسارت سیل 37 هزار میلیارد است

روستای سیلزده لرستان درگیر مشکلات و مسائلی از جمله خاموشی و تخریب راهها هستند با وجود آنکه خیلی از مشکلات برطرف شده آب و غذای کافی به مردم این منطقه رسیده و در اختیارشان هست اما هنوز مشکلات عمرانی دارند.

افزایش ۶۲ درصدی مخازن سدهای ایران

رئیس گروه بهره‌برداری از سدهای کشور گفت: موجودی آب مخازن سدهای کشور در تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه، معادل ۳۸.۲ میلیاردمترمکعب ثبت شده به‌گونه‌ای که موجودی آب مخارن نسبت به سال گذشته در تاریخ مشابه ۶۲ درصد افزایش داشته است.

مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی است

ایلام - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه مسیربرون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی و ایجاد رقابت سالم است، گفت: این نخبگان هستند که می توانند این اکو سیستم را به وجود بیاورند واگر امروز نگاه ها تغیر کند خیلی از مشکلات مر

خطر آبگرفتگی پست 132.33 کیلوولت آهو دشت شوش برطرف شد

اهواز - ایرنا - خطر آبگرفتگی پست برق 132.33 کیلوولت آهو دشت در شهرستان شوش، بال ایجاد سیل بند، به طور کامل برطرف شد.

سیل؛ آنچه آورد و آنچه برد

تهران- ایرنا- سیل ویرانگری که از روزهای ابتدایی سال تاکنون گریبان بسیاری از شهرها و روستاهای کشور را گرفته هر چند بسیاری چیزها را با خود برد، ولی تجربه های گرانبهایی به جا گذاشت؛ تجاربی که از دید کاربران فضای مجازی برای ممانعت از ایجاد و مدیریت بحران بسیا

چهارمحال و بختیاری| مشکلات حوزه آب فارغ از مسائل سیاسی برطرف شود‌

رئیس کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری گفت: مسائل و مشکلات حوزه آب فارغ از مسائل سیاسی برطرف و وحدت مردم حفظ شود‌.

آیا واردات کاغذ بحران را برطرف می‌کند؟

در حالی که بحران کمبود و گرانی کاغذ در سال گذشته مصرف‌کنندگان را با مشکلات جدی مواجه کرده، رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران معتقد است که ورود محموله‌های جدید کاغذ وارداتی به کشور می‌تواند مشکلات مربوط به عرضه کاغذ در بازار را حل کند.

مردم ۷۰ درصد مشکلات محله سعدی را برطرف کردند

شیراز _ نماینده مردم محله سعدی شیراز گفت: جوانان و خود مردم شیراز ۷۰ درصد مشکلات محله را برطرف کردند و مسئولین باید بیشتر به مردم اعتماد کنند.

مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی است

ایلام - ایرنا - معاون توسعه و مدیریت بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه مسیر برون رفت کشور از مشکلات توسعه کارآفرینی و ایجاد رقابت سالم است، گفت: این نخبگان هستند که می توانند این اکو سیستم را به وجود بیاورند و اگر امروز نگاه ها تغییر کند خیلی از مشکلات مرتفع

نفت در آبگیری تالاب هورالعظیم ممانعت ایجاد نمی کند

اهواز - ایرنا - کارگروه آب و محیط زیست شبکه ملی جامعه و دانشگاه، با انتشار گزارش خود از بازدید هورالعظیم، بیانیه ای اعلام کرد: نفت در آبگیری مخازن 3 و 4 و 5 تالاب هور العظیم با وجود تاخیر در اقدامات لازم هم اکنون ممانعتی ایجاد نمی کند، اماهنوز آب به مخزن

100میلیون مترمکعب از مخازن سدهای تهران تخلیه شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران اعلام کرد: حدود ١٠٠ میلیون مترمکعب از مخازن سدهای تهران برای مهار سیلاب ها تخلیه شده است و اکنون حدود 240 میلیون مترمکعب از مخازن سدها خالی هستند.

بیکاری قریب‌الوقوع چهارهزار کارگر در مازندران/ حفظ جنگل از سوی دولت، نباید منافاتی با اشتغال کارگران داشته باشد

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان مازندران پیرامون مشکلات این روزهای کارگران شرکت‌های نکاچوب و بسیاری دیگر در این حوزه گفت: مسئولان کشور توجه داشته باشند که بسیاری از کارگران سه استان شمالی کشور در بخش جنگل فعالیت می‌کنند. حفظ جنگل از سوی دولت، نباید منا