بوکسورهای جوان به کسب مدال در قاره کهن مصمم هستند

ارومیه - ایرنا - سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران گفت: با آمادگی خوبی عازم مسابقات قهرمانی آسیا می شویم و بوکسورهای با انگیزه و جوان این تیم به کسب مدال های رنگارنگ در قاره کهن مصمم هستند.مطالب مرتبط

ایران و عمان مصمم به ارتقای روابط در همه زمینه‌ها هستند

سفیر ایران در عمان گفت: ایران و عمان نشان داده‌اند که حوادث و مشکلاتی که جامعه جهانی بعضا دچار آن هستند را در میان خود ندارند و مصمم هستند که روابط را درهمه زمینه ها ارتقاء دهند.

کشتی آزاد ایران با 7 طلا و 3 برنز بر بام قاره کهن ایستاد

تهران - ایرنا - «یدالله محبی» در دیدار فینال وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی آسیا با برتری مقابل حریف عنوان دار چینی، هفتمین مدال طلای ایران در این پیکارها را تصاحب کرد و تیم ملی قدرتمندانه بر سکوی نخست قاره کهن ایستاد.

ایران و عمان مصمم به ارتقای روابط در همه زمینه‌ها هستند

مظاهری: کسب 3 مدال در قهرمانی آسیا سخت است، اما نشدنی نیست/ این تیم جوان داشته‌ای برای آینده بوکس ایران است

مربی تیم ملی بوکس گفت: بر اساس منطق کسب 3 مدال کار بسیار سختی است، اما نشدنی نیست و یک نتیجه ایده‌آل است.

۵۷ مدال ایرانی در ۲۱ دوره حضور/ رئیس جوان پرافتخارترین ایرانی

تیم ملی جودو ایران در حالی کار خود را از فردا در رقابتهای قهرمانی آسیا آغاز می کند که پیش از این ایرانی ها ۵۷ مدال از ۲۱ دوره حضور خود کسب کرده اند.

سومی آزادکاران جوان ایران در تورنمنت ترکیه با ۳ طلا و ۴ برنز

تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران با کسب ۳ مدال طلا و ۴ مدال برنز و کسب عنوان سوم به کار خود در رقابت‌های بین المللی کشتی جام قهرمانان ترکیه پایان داد.

تحریم های غرب از عوامل بازگشت روسیه به آفریقاست

تهران- ایرنا- اندیشکده فرانسوی ایفری -IFRI-( موسسه فرانسوی روابط بین المللی) معتقد است، تحریم های غرب و الزامات اقتصادی - سیاسی جدید، مسکو را در یافتن 'زمین بازی ' جدیدی همچون آفریقا مصمم کرده و این امر از عوامل بازگشت روسیه به این قاره است.

مدال برنز پینگ پنگ بازان جوان ایران در بخش تیمی تور بلژیک

تیم مشترک ایران و هند در بخش تیمی تور تنیس روی میز بلژیک توانست مدال برنز را کسب کند.

جایزه ویژه گلد پاندا در دست هنرمند جوان گیلانی

انزلی – ایرنا- سپیده سیفی زاده هنرمند جوان اهل انزلی موفق به کسب مدال و جایزه ویژه ی هیئت داوران چین و دیپلم افتخار جشنواره گلد پاندای چین شد .

ایران 9 مدال نمایشگاه فناوری شانگهای را کسب کرد

پکن- ایرنا- جمهوری اسلامی ایران 9 مدال شامل دو مدال طلا، 6 مدال نقره و یک مدال برنز هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری شانگهای را کسب کرد.

نگاه امیدوارانه به آینده با بکارگیری استعداد‌های جوانان

سه جوان موفق یزدی نمونه‌ای از جوان‌های پرشور و با اراده قوی هستند که باعث پیشرفت، افتخار و بالندگی کشور شدند.

بانوان در خط مقدم تهاجم فرهنگی به جمعیت جوان ایران هستند

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به آسیب‌ها و تهاجمات دشمنان به دانش‌آموزان، گفت: بانوان در خط مقدم تهاجم فرهنگی به جمعیت جوان ایران هستند.

معاون مرکز آمار: 53درصد بیکاران کشور جوان هستند؛ تحت فشار هیچ مسئولی نیستیم

معاون طرح‌های آماری و آمارهای ثبتی مرکز آمار گفت: از حدود 3میلیون و 200هزار نفر بیکار کشور، حدود یک‌میلیون و 700هزار نفر جوان و کارجویان 15 تا 29 ساله هستند، یعنی 53درصد بیکاران را جوانان تشکیل می‌دهند.

سومی آزادکاران ایران در تورنمنت ترکیه با ۳ مدال طلا

تیم ملی کشتی آزاد جوانان با کسب ۳ مدال طلا و ۴ مدال برنز و کسب عنوان سوم به کار خود در رقابت‌های بین المللی کشتی جام قهرمانان ترکیه پایان داد.

لیگ برتر کاراته وان مراکش| نایب‌قهرمانی تیم مردان ایران با کسب سه مدال رنگارنگ

تیم کومیته مردان ایران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز بر سکوی نایب‌قهرمانی سومین مرحله لیگ برتر کاراته وان تکیه زد.

طلسم شکنی رضا اطری با قهرمانی در آسیا/ بیابانی به مدال برنز رسید

نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم ایران،مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا را از آن خود کرد و برای نخستین بار طی سال‌ها حضور در تیم های ملی در یک رویداد رسمی به مدال طلا رسید.پیمان بیابانی نیز در وزن 65 کیلوگرم به مدال برنز رسید.

قهرمانی تاریخی کشتی آزاد آمریکا با ۱۰ طلا در ۱۰ وزن

تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با کسب ۱۰ مدال طلا در ۱۰ وزن موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های پان آمریکن شد،اتفاقی تاریخی که برای نخستین بار در رقابت‌های قاره‌ای رخ داد.

طلسم شکنی رضا اطری با قهرمانی در آسیا/ بیابانی و امامی به مدال برنز رسیدند

نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم ایران،مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا را از آن خود کرد و برای نخستین بار طی سال‌ها حضور در تیم های ملی در یک رویداد رسمی به مدال طلا رسید.پیمان بیابانی در 65 و یونس امامی در 70 کیلوگرم نیز به مدال برنز رسیدند.

کیهانی: در آسیایی انتظار مدال از نفرات مطرح داریم/نمی‌دانیم سهمیه جهانی به حدادی داده شده یا نه

رییس فدراسیون دوومیدانی می گوید که حتماً از ورزشکاران سرشناس و مطرح که ظرفیت کسب مدال دارند در مسابقات قهرمانی آسیا انتظار کسب مدال دارد.

دوومیدانی قهرمانی آسیا| دست مرادی و نیادوست به مدال دوی 1500 متر نرسید/ ناکامی یکی دیگر از مدال‌آوران دوره قبل

دوندگان 1500 متر کشورمان موفق به کسب مدال در رقابت‌های قهرمانی آسیا نشدند.