نسخه‌پیچی بخشایش از زندان برای یک متهم درباره متن دفاعیات

موسوی‌نژاد در پاسخ به سوال قاضی درباره علت بیان مطالب بی‌ربط گفت: بخشایش به من گفت این مطالب را در دادگاه بیان کنم.مطالب مرتبط

دفاعیات یک متهم دیگر پرونده پتروشیمی در هفتمین جلسه دادگاه

در هفتمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن، یکی دیگر از متهمین به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

یک متهم پرونده پتروشیمی: یکسری اطلاعات غیر معمولی در کیفرخواست وجود دارد

در هفتمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن، یکی دیگر از متهمین به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

فروزان دفاعیات خود را به کمیته اخلاق داد و از زنوزی شکایت کرد/ عدم ارائه مدرک از سوی تراکتوری‌ها

محسن فروزان، دروازه‌بان مغضوب تراکتورسازی تبریز با حضور در کمیته اخلاق دفاعیات خود را درباره شائبه‌هایی که علیه او مطرح شده است، ارائه کرد.

پرویز کاظمی روانه زندان شد/ سکته همزمان سه متهم پرونده بانک سرمایه

قاضی مسعودی‌مقام با بیان اینکه پرویز کاظمی روانه زندان شده است گفت: زمانی که متهمان برای اجرای حکم احضار شدند، نمیدانم چرا هر سه نفر همزمان سکته کردند و در بیمارستان بستری شدند.

حسن‌زاده: در خصوص اتفاقات دیدار تراکتورسازی - پیکان منتظر دفاعیات هستیم/ آرا از آذرماه 96 با تأخیر صادر می‌شود

رئیس کمیته انضباطی با اشاره به اتفاقات دیدار تراکتورسازی و پیکان گفت: باید در مهلت قانونی منتظر وصول دفاعیات از سوی افراد باشیم و به محض تکمیل پرونده، تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

مدیرکل زندان‌های کردستان: 201 زندانی جرایم غیرعمد سال گذشته از زندان آزاد شدند

مدیرکل زندان‌های کردستان گفت: ستاد دیه استان در سال گذشته توانست 201 زندانی جرائم غیرعمد را از زندان آزاد کند.

توضیح رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات دیدار تراکتور-پیکان

رئیس کمیته انضباطی گفت: باید در مهلت قانونی منتظر وصول دفاعیات از سوی افراد باشیم و به محض تکمیل پرونده، تصمیم نهایی در خصوص اتفاقات اتخاذ خواهد شد.

آرزوی رابرت دنیرو برای دیدن ترامپ در لباس نارنجی زندان

بازیگر سرشناس سینما باردیگر اعلام کرد ترامپ باید به زندان برود و اگر گزارش رابطه ترامپ و روسیه کامل منتشر نشود، اعتراض‌های مردمی بسیاری شکل خواهد گرفت.

ورودی زندان های استان اردبیل کاهش یافت

اردبیل - ایرنا - مدیرکل زندان‌ ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل از کاهش 13 درصدی آمار ورودی به زندان ‌های این استان در سال گذشته خبر داد.

نسخه نویسی الکترونیکی برای ۷۰هزار مددجوکمیته امداد دراستان تهران

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: اگر نسخه نویسی الکترونیکی برای مددجویان کمیته امداد اجرایی شود، می‌توان ۷۰ هزار مددجو را به ۵۰۰ مرکز متصل کرده و طرح را با موفقیت اجرایی کرد.

زندان ابو غریب عراق ، نماد حقوق بشر رژیم آمریکا

زندان ابوغریب عراق به نمادی برای به اصطلاح حقوق بشر رژیم آمریکا تبدیل شده است ، جایی که نظامیان تروریست آمریکا زندانیان عراقی را وحشیانه شکنجه کردند.

نسخه کردن توسط متخصص داخلی محدوده شده است

تهران- ایرنا- رئیس انجمن متخصصان داخلی ایران گفت: برای تشخیص دقیق بعضی بیماریها لازم است از امکانات پاراکلینیک مانند 'سیتی اسکن' و 'ام آر ای' تجویز کنیم ولی نسخه کردن توسط متخصص داخلی محدود شده اگر هم به تشخیص برسیم بعضی داروها را نمی توانیم برای بیماران

حسن‌زاده: بعد از دفاعیات در مورد بازی تراکتور و پیکان تصمیم می‌گیریم/گمانه‌زنی هواداران پسندیده نیست

زندانبانی، کم اهمیت نیست

مدیرکل زندان‌های استان تهران: کارمندان زندان در هر جایگاهی نقش خود را در روند اجرای زندانبانی موفق کم اهمیت ندانند

متهم پرونده پتروشیمی: هیئت مدیره شرکت بازرگانی پتروشمی مسلوب‌الاختیار بود

متهم پرونده پتروشیمی و عضو غیرموظف هیئت مدیره سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی گفت: هیئت مدیره این شرکت عملا مسلوب‌الاختیار بود و دخالتی در امور اجرایی نداشت و در هیچ مقطع زمانی مصوبه‌ای هم درباره نحوه انتقال ارز صادر نکرد.

اردوغان رسانه های غربی را به دروغ پردازی درباره ترکیه متهم کرد

رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از گزارش رسانه های غربی درباره وضعیت اقتصادی کشورش,​ از برنامه های اقتصادی و وضعیت اقتصاد ترکیه دفاع کرد.

زندان ابوغریب؛ لکه ننگی بر تاریخ دموکراسی رژیم آمریکا

خاطرات تلخ شکنجه وحشیانه نظامیان تروریست آمریکا در زندان ابوغریب همچنان در اذهان مردم عراق باقی مانده است.

زندان اسکندر یزد پلمب نشده

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به تعطیلی چند روزه‌ی زندان اسکندر، موضوع پلمب این بنای تاریخی را تکذیب کرد.

مشکل پزشکان نسخه نویس با افزایش ۱۰ درصدی تعرفه ها

نایب رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، گفت: افزایش حقوق بیش از ۳۰ درصد با تعرفه ۱۰ درصدی جبران نمی‌شود که این مشکل برای پزشکانی که نسخه نویس هستند، بیشتر دیده می‌شود.

150

کارشناس مسئول کتب چاپ سنگی و مطبوعات کتابخانه وزیری یزد گفت: 150 نسخه خطی از آثار شیخ بهایی در کتابخانه وزیری یزد نگهداری می‌شود که بسیاری از این نسخه‌ها در زمان حیات مؤلف کتابت شده است.