سوال از سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت؛ بودجه 500 میلیون یورویی حوزه سلامت کجا هزینه شد؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: هفته آینده سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت به جهت ارائه گزارش هزینه کرد 500 میلیون یوروی تخصیص یافته به حوزه سلامت به کمیسیون بهداشت و درمان می‌آیند.مطالب مرتبط

سوال از سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت؛ بودجه 500 میلیون یورویی حوزه سلامت کجا هزینه شد؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: هفته آینده سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت به جهت ارائه گزارش هزینه کرد 500 میلیون یوروی تخصیص یافته به حوزه سلامت به کمیسیون بهداشت و درمان می‌آیند.

ساختار بودجه‌ریزی کشور برچه مبنایی اصلاح خواهد شد؟

صبح امروز از برنامه اصلاحات ساختاری بودجه با ۵ محور تقویت نهادی بودجه،هزینه کرد کارا،درآمدزایی پایدار و ثبات سازی اقتصادی کلان در سازمان برنامه و بودجه کشور رونمایی شد.

توجه به حوزه بهداشت و پیشگیری هزینه های سلامت را کاهش می دهد

زنجان- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان طارم گفت: با توجه به روند صعودی بیماری های غیرواگیر در جامعه ضروری است با برنامه ریزی دقیق و توجه بیشتر به بهداشت و پیشگیری، از هزینه های بالای حوزه سلامت جلوگیری شود.

پرونده بودجه ایران/طراحی بسته‌های اصلاحی برای هزینه کرد کارا و درآمدزایی پایدار بودجه

بررسی برنامه اصلاح ساختار بودجه نشان می‌دهد، 4محور کلان از جمله هزینه کرد کارا بودجه لحاظ شده است که 3 بسته اصلاح رویه‌ها، اصلاح نظام رایانه‌ای و اهرم کردن منابع دولت برای آن لحاظ شده است.

گزارش سازمان برنامه از تحقق ۱۰۱ درصدی درآمدهای نفتی در بودجه ۹۷

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: سازمان برنامه در گزارشی به مجلس در مورد تحقق بودجه ۹۷ اعلام کرد ۱۰۱ درصد درآمدهای نفتی در سال ۹۷ وصول شد.

تقدیر رئیس‌جمهوری از تلاش‌های سازمان برنامه و بودجه

گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه رئیس جمهوری با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بررسی شد.

برگشت ۳.۷میلیارد تومان از بودجه لغو شده سال ۹۷

رئیس سازمان برنامه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ۳.۷ میلیارد تومان از بودجه لغوشده سال ۹۷ به حساب بخش‌هایی همچون آموزش و پرورش، دانشگاهها، بهداشت و سایر دستگاههای اجرایی واریز می شود.

۹۰ درصد منابع بودجه سال قبل محقق شد

مدیرکل تلفیق بودجه سازمان برنامه گفت: عملکرد ۱۲ ماهه بودجه سال ۹۷ نشان می‌دهد، حدود ۹۰ درصد منابع و مصارف عمومی بودجه معادل ۳۴۹ هزار و ۹۵۹ میلیارد تومان محقق شد.

اختصاص ۱۰۰ درصدی بودجه ۹۷ دانشگاه ها از محل ذخیره ارزی

معاون اداری مالی وزارت علوم اعلام کرد: براساس رایزنی با سازمان برنامه بودجه، مقرر شد، عدم تخصیصی سال ۹۷ دانشگاه ها به صورت ۱۰۰ درصد پرداخت شود.

افزایش ۷درصدی بودجه ۹۸ دانشگاه‌های علوم پزشکی/خلاء کمبود منابع بودجه‌ای در حوزه تغذیه دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با اشاره به افزایش ۷ درصدی بودجه 98 دانشگاه‌های علوم پزشکی و از سویی افزایش چشمگیر قیمت اقلام خوراکی و مواد غذایی، گفت: دانشگاه‌ها باید کمبود بودجه و منابع خود در حوزه تغذیه دانشجویی را به صورت عدد و رقم روی کاغذ بیاورن

میزان رشد بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در حوزه فرهنگی و دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: میانگین بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در حوزه فرهنگی و دانشجویی در کل کشور رشد بسیار کمی داشته است.

کشاورزی در سازمان برنامه و بودجه مغفول مانده است

ساری- ایرنا- رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، گفت: پس از 40 سال متاسفانه هنوز ظرفیت های بخش کشاورزی در بخش برنامه ای سازمان برنامه و بودجه مغفول است.

مقصر عدم لایروبی رودخانه‌ها کیست؟

دولت و در رأس همه نهادها، سازمان برنامه و بودجه باید پاسخگو باشد که وقتی بودجه‌ای با مطالعات کارشناسی به منظور لایروبی رودخانه‌ها مصوب می شود، چرا تخصیص نیافته و ردیف‌های بودجه‌ای حذف می‌شود؟

رونمایی از گزارش علمی پیشرفت‌های ایران در حوزه سلامت/ مواردی که در مجله لنست چاپ شد

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، گفت: یکی از مهمترین اهداف سازمان بهداشت جهانی، دستیابی به سلامت حداقلی برای همه کشورهای دنیا است و این نشست در تلاش است تا صرف نظر از اختلافات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و اعتقادی که وجود دارد، به بررسی روش‌هایی برای رفع

اینفوگرافی / نگاهی به بودجه حمل‌ونقل در سال ۹۸

در بخش سازمان‌های ریلی و جاده‌ای، به صورت کلی وزارت راه و شهرسازی به همراه سازمان‌های زیرمجموعه خود در سال ۹۸، هشت هزار و ۳۸۱ میلیارد تومان بودجه خواهند گرفت که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. در بخش سازمان‌های هوایی، سازمان‌های حمل و نقل هوایی کشور د

اصلی‌ترین محور اصلاحات بودجه‌ای، تقویت نهادی بودجه

معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه:​ در اصلاحات بودجه‌ای اصلی‌ترین محور تقویت نهادی بودجه است که دارای ۴ بسته سیاسی اصلی است

کشاورزی در سازمان برنامه و بودجه مغفول مانده است

ساری- ایرنا- رئیس کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ،بخش کشاورزی گفت : متاسفانه همچنان پس از 40 سال ظرفیت های بخش کشاورزی در بخش برنامه ای سازمان برنامه و بودجه مغفول مانده است.

با وجود تحریم‌ها ایران میزبان مهمترین نشست‌های حوزه سلامت در دنیا است

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، گفت: یکی از مهمترین اهداف سازمان بهداشت جهانی، دستیابی به سلامت حداقلی برای همه کشورهای دنیا است و این نشست در تلاش است تا صرف نظر از اختلافات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و اعتقادی که وجود دارد، به بررسی روش هایی برای رفع

انجام ۸۹۸ هزار بازرسی بهداشت محیطی/پلمب ۳۳۱ رستوران بین راهی

معاون بهداشت وزارت بهداشت از ۸۹۸ هزار و ۵۶ مورد بازرسی بهداشت محیطی طی برنامه بهداشت محیط در سلامت نوروزی خبر داد.

راه های سازمان برنامه برای تامین هزینه بازسازی مناطق سیلزده

تهران- ایرنا- معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: استفاده از سازوکار جابجایی اعتبارات عمرانی و تضمین سود تسهیلات بانکی از روش‌های تامین مالی بازسازی مناطق سیلزده است.