ملی‌پوشان تکواندو برای اخذ روادید سفر به انگلیس پنجشنبه به ترکیه می‌روند

تیم‌ملی تکواندو کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2019 منچستر آماده می‌کند به منظور دریافت روادید روز پنجشنبه راهی ترکیه می‌شود.مطالب مرتبط

ملی‌پوشان تکواندو برای اخذ روادید سفر به انگلیس پنجشنبه به ترکیه می‌روند

تیم‌ملی تکواندو کشورمان که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2019 منچستر آماده می‌کند به منظور دریافت روادید روز پنجشنبه راهی ترکیه می‌شود.

ملی پوشان تکواندو در راه ترکیه

ملی پوشان تکواندو برای کسب روادید انگلیس محل برگزاری مسابقات جهانی، عازم ترکیه می‌شوند

سهم پر رنگ البرزی ها در مسابقات جهانی تکواندو انگلیس

کرج - ایرنا - مسابقات جهانی تکواندو به میزبانی منچستر انگلیس در حالی برگزار می شود، که 80 درصد ورزشکاران تیم ملی جمهوری اسلامی ایران شرکت کننده در این دوره از رقابت ها را البرزی ها تشکیل می دهند.

مرحله دوم انتخابی تیم تکواندو ایران اعزامی به یونیورسیاد ۲۰۱۹ برگزار می‌شود

مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم تکواندو دانشجویان در گروه مردان و در بخش کیوروگی روز پنجشنبه ۵ اردیبهشت با حضور ۱۹ هوگوپوش در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

مشاور عالی مقام معظم رهبری در جمع ملی پوشان تکواندو

آزادکاران جوان فردا در ترکیه به میدان می‌روند

تیم منتخب کشتی آزاد جوانان کشورمان بامداد امروز (چهارشنبه) برای حضور در رقابت‌های بین المللی جام قهرمانان راهی کشور ترکیه شد.

درخواست انگلیس از سازمان ملل برای "اقدام قدرتمندتر" درباره یمن

انگلیس اظهار کرد، اگر طی هفته‌های پیش‌ رو پیشرفتی در روند توافقی میان طرف‌های حاضر در یمن صورت نگیرد، شورای امنیت سازمان ملل باید "اقداماتی قدرتمندتر" در این زمینه در نظر بگیرد.

ابهامات اعزام تیم ملی والیبال ایران به آمریکا/ یا همه یا هیچکس!

سرپرست فدراسیون والیبال با اشاره به آخرین وضعیت مکاتبات با فدراسیون آمریکا برای اخذ روادید سفر ملی‌پوشان به این کشور گفت: در این راه حفظ‌ شأن و منزلت ایران اولویت ما خواهد بود.

داور سمنانی عضو کمیته اتحادیه تکواندو آسیا شد

سمنان-ایرنا- دبیر هیات تکواندو استان سمنان گفت: احمد اخلاقی، داور تکواندو این استان به عنوان یکی از اعضای کمیته داوران اتحادیه تکواندو آسیا معرفی شد.

محدودیت صدور روادید برای اتباع ایرانی

یک رسانه کویتی مدعی شد که صدور روادید برای شهروندان ایرانی و پنج کشور دیگر برای سفر به کویت تنها با موافقت وزیر کشور کویت انجام خواهد شد.

­آغاز اردوی تیم اجرای فرم تکواندو دانشجویان

اردوی تیم پومسه (اجرای فرم تکواندو) دانشجویان در ۲ گروه مردان و بانوان ۹ اردیبهشت در مرکز جهانی تکواندو برپا می‌شود.

انگلیس درصدد مسدود کردن اموال خواهرزاده بشار اسد در لندن است

لندن – ایرنا – نشریه 'ایونینگ استاندارد' روز پنجشنبه گزارش داد که آژانس دولتی جرائم ملی انگلیس درصدد است تا دارایی‌های خواهرزاده بشار اسد را که برای تحصیل در لندن به سر می‌برد، مسدود کند.

معرفی سرمربیان تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان تکواندو

کمیته فنی فدراسیون تکواندو سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و نونهالان را در دو گروه پسران و دختران برای حضور در رویدادهای پیش‌رو تعیین کرد.

کادرفنی تیم‌های ‌ملی تکواندو نوجوانان و نونهالان معرفی شدند

کمیته فنی فدراسیون تکواندو سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و نونهالان را در دو گروه پسران و دختران برای حضور در رویدادهای پیش‌رو تعیین کرد.

صعود کشتی گیران ایران به فینال کشتی جام قهرمانان ترکیه

تهران- ایرنا - رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان، جام قهرمانان ترکیه ظهر امروز(پنجشنبه) در آنتالیای ترکیه آغاز شد و محمد صادق فیروزپور و علیرضا عبداللهی به مرحله فینال چهار وزن نخست این رقابت ها راه یافتند.

صدور ۲۳ روادید برای مهمانان خارجی نمایشگاه کتاب

مدیرکل دفتر مجامع و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور ۲۳ روادید برای مهمانان خارجی این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

محدودیت صدور روادید کویت برای اتباع ایران و ۴ کشور دیگر

منابع آگاه از محدودیت صدور روادید توسط دولت کویت برای اتباع ایران خبر دادند. ]]>

راضیه آقاجان پور از سمنان مربی تیم ملی تکواندو شد

سمنان- ایرنا- دبیر هیات تکواندو استان سمنان گفت: راضیه آقاجان پور، بانوی سمنانی به عنوان مربی تیم ملی تکواندو نونهالان دختر منصوب شد.

لایحه ورود بدون روادید به روسیه برای یورو 2020 تصویب شد

تهران- ایرنا- مجلس دومای روسیه امروز لایحه پیشنهادی دولت مبنی بر ورود هواداران فوتبال به مسکو برای تماشای رقابت های یورو 2020 بدون روادید را تصویب کرد.

رتبه کشوری تکواندو قم در سال 97 سه پله ارتقا یافت

قم- ایرنا - رئیس هیات تکواندو قم گفت: با توسعه شاخص های تکواندو استان، رتبه این هیات ورزشی در سال 97با سه پله صعود نسبت به سال 96 از رتبه نهم به ششم کشوری ارتقا یافت.