ایرج عرب: امروز برای پرسپولیس روز اتحاد است/ همه در یک قایق سواریم و همزمان پارو می‌زنیم

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایطی که همه چیز در باشگاه عالی پیش ‌می‌رود باید مراقب اظهارنظر‌های‌مان باشیم.مطالب مرتبط

اعتراض عرب به مشکل پیش‌آمده برای هواداران پرسپولیس در دیدار برابر الاهلی

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از وضعیت پیش آمده برای تماشاگران به شدت ناراحت هستیم.

ایرج عرب به کاروان پرسپولیس می پیوندد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امشب به کاروان این تیم در امارات ملحق می‌شود.

عرب: بشار و برانکو با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارند/ کاشانی استعفا نکرده است

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جدایی بشار رسن از پرسپولیس صحت ندارد و برانکو هم یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارد.

ایرج عرب: از وضعیت پیش آمده برای تماشاگران به شدت ناراحت هستیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: از شرایطی که باشگاه الاهلی برای هواداران ما رقم زد به شدت ناراحت و حتی عصبانی هستیم. اعتراض خود را به کنفدراسیون ارسال کردیم و تا انتها پیگیری می‌کنیم.

باهم کتاب مهربانی را ورق می‌زنیم

تهران - ایرنا - پویش سراسری اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده کشور با شعار «با هم کتاب مهربانی را ورق می‌زنیم» از سوی موسسه خانه کتاب راه‌اندازی شد.

زوج جوان دشت آزادگانی ازدواجشان را در قایق جشن گرفتند

اهواز-ایرنا- یک زوج جوان در روستای سیل زده سبهانیه بخش مرکزی شهرستان دشت آزادگان امروز سه شنبه جشن ازدواج خود را در یک قایق برگزار کردند.

زوج جوان دشت آزادگانی ازدواجشان را در قایق جشن گرفتند

اهواز-ایرنا- یک زوج جوان در روستای سیل زده سبهانیه بخش مرکزی شهرستان دشت آزادگان امروز سه شنبه جشن ازدواج خود را در یک قایق برگزار کردند.

عرضه آثار جدیدی از سایه، جمالزاده و ایرج افشار در نمایشگاه کتاب تهران

«این دفتر بی‌معنی» عنوان خاطرات زنده‌یاد ایرج افشار است که به کوشش بهرام، کوشیار و آرش افشار تدوین شده است.

پویش «با هم کتاب مهربانی را ورق می‌زنیم» راه‌اندازی شد

پویش سراسری اهدای کتاب به مناطق سیل زده کشور با شعار «با هم کتاب مهربانی را ورق می زنیم» توسط موسسه خانه کتاب، رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک راه اندازی شد.

«سیل» محور بحث‌های حزب اتحاد ملت

تهران-ایرنا- جلسه دفتر سیاسی و شورای مرکزی اتحاد ملت با محوریت سازوکار مناسب برای کنش حزبی در بحران‌های طبیعی برگزار و از اقدام رییس جمهوری در تشکیل یک کارگروه ملی برای بررسی همه جنبه‌های سیل اخیر استقبال شد.

فیلترینگ اتحاد

تهران- ایرنا- تجربه‌های گذشته ما نشانگر آن است که تصمیمات اتخاذ شده درباره فیلترینگ با شکست مواجه شده است بنابراین در مقطع کنونی که تمام تلاش دشمن به از بین بردن اتحاد داخلی ایرانیان معطوف است، تصمیمات ما در جهت تقویت ریشه‌های این اتحاد باشد، نه تضعیف آن.

از آوازخوانی "ایرج" تا اعتراض احمد نجفی

مراسم تجلیل از پیشکسوتان متولد فروردین ماه با حضور جمعی از هنرمندان در عرصه‌های مختلف در مجموعه "باغ زیبا" در حالی برگزار شد که احمد نجفی از واریزی اندک موسسه هنرمندان پیشکسوت گله کرد اما ولی‌الله شیراندامی از حمایت مدیر این موسسه قدردانی و در نهایت "ایرج

قایق‌های کاغذی، برای کودکان سیل‌زده کتاب می‌برند

تهران-ایرنا- لاک‌پشت پرنده و خانه گفتمان شهر در خانه وارطان، قایق کاغذی را به سمت مناطق سیل زده راهی کردند.

سرپرست فرمانداری جیرفت:اتحاد و همدلی رمز موفقیت نظام است

جیرفت - ایرنا - سرپرست فرمانداری جیرفت با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد نفاق بین مردم است گفت: امروز اتحاد و همدلی رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان بوده و باید این روحیه در جامعه تقویت شود.

وضعیت مبهم مهاجم پرسپولیس برای دیدار با ذوب آهن

تهران- ایرنا- «ماریو بودیمیر» مهاجم اهل کرواسی پرسپولیس در تمرین امروز سرخپوشان نیز پا به توپ نشد تا وضعیت مبهمی برای دیدار با ذوب آهن اصفهان داشته باشد.

علی کریمی: هیچ چیز برای پرسپولیس تمام نشده است / امیدوارم برانکو به کارش ادامه بدهد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انشاالله دیگر نتایج به سود پرسپولیس تمام شود. هنوز هیچ چیز برای پرسپولیس تمام نشده است.]]>

درس های سیل، از توسعه پایدار اقتصادی تا اتحاد پایدار سیاسی

تهران- ایرنا- برای عبور از بحران سیل و کاهش تبعات تکرار آن در آینده، باید از رویدادهای یک ماه گذشته درس توسعه پایدار اقتصادی و اتحاد پایدار سیاسی بیاموزیم. در همین راستا به نظر می رسد دولت با تشکیل کمیته ملی سیل و دعوت از همه برای کمک به حل بحران در این م

برنامه پرسپولیس در دبی مشخص شد

تیم فوتبال پرسپولیس که شب گذشته وارد دبی شد، امروز اولین تمرین خود را در این شهر انجام خواهد داد.

«سیل» همچنان در محور بحث‌های حزب اتحاد ملت

حزب حزب اتحاد ملت در جلسات دفتر سیاسی و شورای مرکزی خود گزارش فعالیت شورای مناطق حزب در استان‌های سیل‌زده بخصوص گلستان، لرستان و خوزستان را بررسی کرد.

اتحاد نیروهای مسلح در خدمت به سیل زدگان در تاریخ ماندگار شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: همبستگی و اتحاد نیروهای مسلح برای خدمت رسانی به مردم سیل زده استان در تاریخ ماندگار شد و روحیه ایثار و مقاومت را در جامعه تقویت کرد.