یادداشت|با نسخه‌پیچی دولت برای اقتصادگردانان مشکلات حل نمی‌شود

اگر دولت همچنان خود را فرمانده اقتصاد بداند و بخواهد یکه‌تاز میدان طراحی برنامه و نسخه‌پیچی برای اقتصادگردانان باشد، گره مشکلات و موانع تولید باز نخواهد شد.مطالب مرتبط

یادداشت|با نسخه‌پیچی دولت برای اقتصادگردانان مشکلات حل نمی‌شود

اگر دولت همچنان خود را فرمانده اقتصاد بداند و بخواهد یکه‌تاز میدان طراحی برنامه و نسخه‌پیچی برای اقتصادگردانان باشد، گره مشکلات و موانع تولید باز نخواهد شد.

نسخه‌پیچی بخشایش از زندان برای یک متهم درباره متن دفاعیات

موسوی‌نژاد در پاسخ به سوال قاضی درباره علت بیان مطالب بی‌ربط گفت: بخشایش به من گفت این مطالب را در دادگاه بیان کنم.

یادداشت | «رونق تولید» نسخه شفابخش مقابله با تحریم‌های آمریکا

توجه به سخنان مقام معظم رهبری در تولید ملی و رونق تولید باید بیش از هر زمان دیگری در دستورکار قرار بگیرد و با عزمی ملی و عمومی از این نسخه شفابخش برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و آغاز جنگ اقتصادی استفاده کرد.

دولت عزم جدی برای حل مشکلات روستاها دارد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار جوانرود گفت: دولت عزم جدی برای حل مشکلات روستاهای دورافتاده و کم برخوردار داشته و در این زمینه به موفقیت هایی دست یافته است.

طرح «جهاد همبستگی ملی» بهترین نسخه کاهش مشکلات سیل‌زدگان است

دولت تا بر‌طرف شدن همه مشکلات، در کنار مردم سیل‌زده خواهد ماند

رییس‌دفتر رییس‌جمهور نوشت: اطمینان می‌دهم که دولت تا بر‌طرف شدن همه مشکلات، در کنار مردم عزیز سیل‌زده خواهد ماند و از هیچ تلاشی برای بازسازی خرابی‌ها و جبران خسارات در حد توان فروگذار نخواهد کرد. ]]>

دولت تا پایان رفع مشکلات در کنار مردم سیل زده خواهد بود

رئیس جمهور در بازدید از بخش سیل زده ماژین از تشکیل قرارگاهی به فرماندهی وزیر کشور برای رفع مشکلات مردم سیل زده خبر داد.

بار سنگین برنامه درسی در ایران/ راهکار 7 ساله برای حل مشکلات دیرینه آموزش و‌پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش معتقد است که علت مشکلات دیرینه این وزارتخانه در بی‌توجهی دولت‌ها نیست و راهکارهایی را مطرح می‌کند که با اجرای آن 70 درصد مشکلات دیرینه در هفت سال حل می‌شود.

نسخه جدیدحجاریان برای اصلاحات/موضع ترکیبی روی میز اصلاح‌طلبان آمد

سعید حجاریان به عنوان تئوریسین جریان اصلاحات نسخه جدیدی را برای انتخابات مجلس سال ۹۸ با رویکرد اتخاذ «موضع ترکیبی» ارائه کرده است.

همت عالی و دست خالی دولت

بوشهر - پایگاه خبری - تحلیلی پیغام یادداشت حسین حشمتی روزنامه نگار و عضو هیات تحریریه این نشریه با عنوان 'همت عالی و دست خالی دولت' در مورد نشست اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روسای کانون های بازنشستگی را منتشر کرده است.

تاکید بر استفاده از فرصت‌ها برای حل مشکلات اقتصادی

در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بر ضرورت استفاده از فرصت‌های موجود برای حل مشکلات اقتصادی استان تاکید شد.

یادداشت تفاهم تبادل ارزش گمرکی با ارمنستان امضا شد

یادداشت تفاهم تبادل ارزش گمرکی برای جلوگیری از تخلفات ناشی از کم اظهاری بین گمرکات دو کشور ایران و ارمنستان به امضا رسید.

یادداشت| ضرورت توجه به مهدویت در برنامه‌‌های مدیریتی

امروز در مسائل مهمی چون انتخابات، تصویب قوانین، برنامه‌­ریزی دستگاه­‌های گوناگون کشور، جهت­‌گیری دولت و مجلس و ...، پرداختن به بحث مهدویت و آمادگی برای ظهور، یا غایب است و یا جنبه تزئینی و شعاری دارد.

نسخه نویسی الکترونیکی برای ۷۰هزار مددجوکمیته امداد دراستان تهران

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: اگر نسخه نویسی الکترونیکی برای مددجویان کمیته امداد اجرایی شود، می‌توان ۷۰ هزار مددجو را به ۵۰۰ مرکز متصل کرده و طرح را با موفقیت اجرایی کرد.

دیدار عبدالمهدی و شاه عربستان؛ امضای 13 سند و یادداشت تفاهم

دفتر نخست‌وزیر عراق از امضای سیزده سند و یادداشت تفاهم در جریان سفر وی به عربستان خبر داد.

نسخه در حال اکران فیلم "رحمان 1400" مجوز نمایش ندارد

مدیرکل سینمای حرفه‌ای سازمان سینمایی اعلام کرد نسخه در حال اکران فیلم «رحمان 1400» آن نسخه‌ای نیست که مجوز اکران گرفته است.

مشکلات اقتصادی مانع توجه دولت به کاهش آسیب های اجتماعی نشد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وجود مشکلات اقتصادی و کمبود منابع مالی مانع توجه دولت به کاهش انواع آسیب های اجتماعی از جمله در زمینه مواد مخدر نشده است.

یادداشت|چرا حکومت عمرالبشیر سقوط کرد

اگرچه مشکلات اقتصادی جرقه کودتا علیه عمرالبشیر را زد اما در حقیقت این تظاهرات علیه وی و سیاست‌های اوست. پشت کردن به محور مقاومت و بخصوص ایران و هم پیمان شدن با عربستان و اسرائیل و وارد شدن در جنگ یمن را می توان بزرگ‌ترین اشتباه عمر البشیر دانست.

امیری: دولت برنامه های حمایتی متنوعی برای سیل زدگان دارد

تهران - ایرنا - معاون امور مجلس رئیس جمهوری در بازدید از مناطق سیل زده خوزستان با تاکید براینکه مشکلات مردم این مناطق در کوتاه ترین زمان رفع می شود، گفت: دولت برنامه های حمایتی متنوعی برای سیل زدگان دارد.

امضای ۱۳ توافق و یادداشت تفاهم میان عربستان و عراق

دفتر نخست وزیری عراق اعلام کرد که عراق و عربستان ۱۳ توافق و یادداشت تفاهم با حضور عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق و سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان امضا کردند.