برگزاری بزرگترین اردوی جهادی اصناف در گرگان و اهواز

رییس بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی اعلام کرد: بزرگترین اردوی جهادی روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری در گرگان و اهواز برگزار می شود.مطالب مرتبط

برگزاری بزرگترین اردوی جهادی اصناف در گرگان و اهواز

رییس بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی اعلام کرد: بزرگترین اردوی جهادی روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری در گرگان و اهواز برگزار می شود.

برگزاری بزرگترین اردوی جهادی در گرگان و اهواز

رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی: بزرگترین اردوی جهادی روز‌های دوشنبه و چهارشنبه این هفته در گرگان و اهواز برگزار می‌شود

کمک اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی به سیل زدگان

مسئولان و خیران اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور امروز در قالب اردوی جهادی در گرگان گردهم آمدند تا درباره خدمت رسانی بهتر به سیل زدگان تبادل نظر کنند.

دومین مرحله بزرگترین اردوی جهادی بازاریان و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد

طرح «هر بازاری یک کالای اساسی» برای کمک به سیل زدگان

اردوی جهادی مسئولان و خیرین اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سراسر کشور برای خدمت به مناطق سیل زده استان خوزستان برگزار شد

تلاش جهادی برای مقاومت در عین 2 اهواز

با تلاش و همت مردم ، گروه های جهادی و نهادهای خدمت رسان ،کار استحکام بخشی سیل بند منطقه عین 2 اهواز در حال انجام است.

اعزام 70 اردوی جهادی بسیج خوشاب

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان خوشاب گفت: 70 اردوی جهادی بسیج با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم در یک سال گذشته در این شهرستان اجرا شده است.

گروه جهادی 40 نفره و مدافعان حرم به منطقه عین اهواز اعزام شدند

اهواز - ایرنا - فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی 40 نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان و جمعی از مدافعان حرم برای ساخت سیل‌بند و مهار سیلاب به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

فراخوان اردوی جهادی سازمان دانش‌آموزی برای مناطق سیل‌زده منتشر شد

در پی ضرورت حضور فعال دانش‌آموزان و مربیان پیشتاز در کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده، فراخوان اردوی جهادی سازمان دانش آموزی منتشر شد.

اقدام جهادی قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای کنترل سیلاب گرگان‌رود؛ احداث کانال انحراف سیلاب در 14 روز

گروه استان‌ها ــ فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‎الانبیاء(ص) گفت: کانال انحرافی «بندولی» برای جلوگیری از طغیان گرگان‌رود، با کار جهادی این قرارگاه و در مدت 14 روز در بالادست سد وشمگیر احداث شد و امروز به بهره‌برداری رسید.

اعزام گروه جهادی شهرستان مسجدسلیمان به اهواز جهت ساخت سیل‌بند در عین 2

فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی چهل نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان جهت ساخت سیل‌بند به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

برگزاری اردوی تیم ملی هاکی بانوان

اردوی تیم ملی بانوان برای حضور در مسابقات جام ملت‌های داخل سالن آسیا در حال برگزاری است.

چرا رزمندگان فاطمیون به مناطق سیل‌زده رفتند؟+عکس و فیلم

وقتی اطلاعیه برای برگزاری یک اردوی جهادی به مناطق سیل زده از طرف بسیج فاطمیون منتشر شد، تعداد زیادی داوطلبانه اعلام آمادگی کردند تا در این اردو مشارکت کنند.

600 گروه جهادی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شده اند

اهواز - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: هم اکنون حدود 400 گروه جهادی از خوزستان و 200 گروه جهادی از سراسر کشور برای خدمت به مناطق سیل زده این استان حضور دارند و در صورت نیاز بر تعداد این گروه ها با درخواست ما افزوده می شود.

خاکریز شکسته شده در ملاشیه اهواز در دست ترمیم است

اهواز – ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: بخشی از خاکریز کانال سلمان در کوی ملاشیه اهواز شکسته شده که توسط نیروهای جهادی و مردمی در دست ترمیم است.

شادی مردم «عین دو»اهواز بعد از بستن سیل بند با کمک گروه های جهادی

اهواز - مردم«عین دو » اهواز بعد از بستن سیل بند با کمک گروه های جهادی، به شادی پرداختند.

اهواز| آماده سازی روستاها برای بازگشت سیل‌زدگان عملیات جدید گروه‌های جهادی است

مسئول گروه‌های جهادی خوزستان گفت: مرحله بازگشت و آماده سازی روستاها محور عملیات جدید گروه‌های جهادی است. برای هر منطقه یک گروه جهادی معین مشخص کردیم تا شبانه روزی در آن منطقه مستقر و فرماندهی عملیات را برعهده گیرد.

اصناف و بازاریان یزد، اقدام آمریکا علیه سپاه را محکوم کردند

یزد - ایرنا - جمعی از اصناف و بازاریان بسیجی یزد روز چهارشنبه در جریان اردوی فرهنگی ورزشی در تفت، اقدام اخیر رییس جمهوری آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

اهواز|همدلی گروه‌های جهادی در کمک‌رسانی به روستای هوفل سوسنگرد+تصاویر

روستای هوفل شهرستان سوسنگرد از جمله مناطقی است که با سیل اخیر و پنجه نرم می‌کند اما حضور گروه‌های جهادی و جوانانی با لباس سپاه، روحانی و بسیجی گره‌گشایی برای حل این حادثه شده است.

کمک ۳۵ میلیارد تومانی اصناف و بازاریان به سیل زدگان

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی: اصناف و بازاریان از همان ابتدای وقوع سیل تاکنون به یاری سیل زدگان شتافته اند