آسیب به ۷۶۰ واحد بهداشتی در مناطق سیل‌زده/ ۱۲۹ واحد بهداشتی تخریب شد
مطالب مرتبط

آسیب به ۷۶۰ واحد بهداشتی در مناطق سیل‌زده/ ۱۲۹ واحد بهداشتی تخریب شد

سیل در گنبد 20 میلیارد ریال به واحدهای بهداشتی آسیب زد

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس اعلام کرد: علاوه بر آسیب دیدگی مردم در مناطق شهری و روستایی در جریان سیل اخیر ، 40 واحد بهداشتی و درمانی گنبدکاووس و برخی تاسیسات آنها نیز دچار خسارت آبگرفتگی با برآورد اولیه افزون بر 20 میلیارد ریال

یک واحد تولید لوازم بهداشتی در کرج راه اندازی شد

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه یک واحد تولید لوازم بهداشتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک صنعتی بهارستان کرج راه اندازی شد.

999 واحد مسکونی کردستان در بارش های اخیر آسیب دید

سنندج - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان گفت: بارش های سیل آسای ابتدای سال جاری موجب آسیب دیدگی 999 واحد مسکونی در این استان شد که 876 واحد آن تخریب شده و نیازمند بازسازی کامل است.

۱۴ هزار واحد مسکونی در پلدختر تخریب شد/ برخی از جاده‌ها هنوز باز نشده است

یک نماینده مجلس گفت: ۱۴ هزار واحد مسکونی در این منطقه تخریب شده؛ ۱۰ روستا باید جا به جا شده؛ ارتباط ۴۰ روستا قطع شده؛ حدود ۱۵ هزار واحد مسکونی و خانواده‌ بدون اسباب و اثاثیه هستند؛ ۱۵۰۰ واحد تجاری نیز تخریب و یا دچار خسارت شده‌اند.]]>

پلمپ ۱۷ واحد دارای تخلف بهداشتی در شهرستان البرز

مدیر شبکه بهداشت - درمان شهرستان البرز از پلمپ ۱۷ واحد دارای تخلف بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

4 تن اقلام بهداشتی در مناطق سیل زده پلدختر توزیع شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 4 تن اقلام بهداشتی، آب آشامیدنی، ماسک و اقلام مورد نیاز بانوان و نوزادان در مناطق آسیب دیده و سیل زده پلدختر توسط نیروهای اورژانس توزیع شد.

معرفی ۹۲ واحد تهیه و توزیع مواد غذایی به مراجع قضایی استان زنجان

زنجان-معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، از معرفی ۹۲ واحد تهیه و توزیع مواد غذایی متخلف به مراجع قضایی استان در طول ایام نوروز خبر داد.

نیازمندی های بهداشتی زنان زیر تازیانه سیل و باران

تهران- ایرنا- ورود ناگهانی سیل به شهرها و روستاها، همچون سایر مردم این مناطق زنان و دختران را نیز در معرض بیماری‌های عفونی قرار داد و کمبود وسایل بهداشتی و پزشکی در این میان؛ ضرورت توجه و امدادرسانی به این قشر آسیب دیده را دوچندان کرده است.

تخریب بیش از ۲۱۰۰ واحد مسکونی بر اثر سیل

کرمانشاه_مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از تخریب بیش از ۲۱۰۰ واحد مسکونی بر اثر سیل در استان خبر داد و گفت: ۱۰۲۷ واحد نیز تعمیری اعلام شدند.

سیل عامل ۴۰ درصد از کل آسیب‌های ناشی از بلایا است/۳ راه عمده بهداشتی کردن آب در مناطق سیل زده

عضو هیأت مؤسس مرکز تحقیقات بیماری‌های عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شیوع بیماری‌های عفونی منتقله از آب و غذای آلوده را یکی از مشکلات عمده بهداشتی پس از وقوع سیل برشمرد.

13 واحد مسکونی روستایی بشرویه 100 درصد تخریب شد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری بشرویه گفت: در پی وقوع سیلاب روز گذشته 13 واحد مسکونی در روستای نیگنان این شهرستان 100 درصد و سه واحد مسکونی 40 تا 60 درصد تخریب شدند.

13 واحد مسکونی روستایی بشرویه 100 درصد تخریب شد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری بشرویه گفت: در پی وقوع سیلاب روز گذشته 13 واحد مسکونی در روستای نیگنان این شهرستان 100 درصد و سه واحد مسکونی 40 تا 60 درصد تخریب شدند.

کار بررسی 95 واحد آسیب دیده کرناچی انجام شده است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه درصدد هستیم با حمایت استاندار کرمانشاه، آسیب دیدگان و سیل زدگان شهرک کرناچی در مکان مناسب تری ساکن شوند از بررسی نهایی پرونده 95 واحد آسیب دیده در این شهرک خبر داد و گفت: از این تعداد 14 واحد احداثی است.

ساخت منازل تخریب شده مددجویان کمیته امداد در سیل آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از آغاز ساخت منازل تخریب شده مددجویان در سیل اخیر خبر داد و گفت: حدود 60 هزار واحد مسکونی مددجویان در سیل کشور آسیب دیده که از این تعداد 20 هزار واحد نیاز به ساخت مجدد دارد.

پلمپ یک واحد نانوایی آزادپز متخلف در مشهد

یک واحد نانوایی آزادپز در مشهد به دلیل مشکلات بهداشتی پلمپ شد.

بهرام نیا: ۲۵۰۰ واحد مسکونی در استان همدان تخریب شد

نماینده نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت که ۲۵۰۰ واحد مسکونی در این استان به دلیل سیل تخریب شد.

تخریب 800 واحد مسکونی در دو سیل مازندران

مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با اشاره به اینکه 800 واحد مسکونی در دو سیل مازندران تخریب شده‌اند، گفت: پس از بررسی‌های صورت گرفته و در صورت نیاز، 320 خانه حریم رودخانه در زیرآب جا به جا می‌شوند.

سرمایه گذاری ابوظبی در ترکمنستان با هدف بهبود خدمات بهداشتی

صندوق توسعه ابوظبی (ADFD) مجموعه ای از پروژه های بهداشتی را با هدف بهبود کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی در ترکمستان آغاز کرده است.

8 هزار واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده گلستان به صورت کامل نیازمند بازسازی است

سرپرست استانداری گلستان گفت: در حادثه سیلاب بیش از 17 هزار و 800 واحد مسکونی استان گلستان آسیب دید که از این تعداد 8 هزار واحد به صورت کامل نیازمند بازسازی است و بقیه نیز باید بهسازی شوند.