نگرانی هاشمی از زیرساختهای جنوب تهران در برابر سیل

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حوزه زیرساختها در جنوب تهران آسیبهای جدی در مقابل سیل وجود دارد.مطالب مرتبط

نگرانی هاشمی از زیرساختهای جنوب تهران در برابر سیل

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حوزه زیرساختها در جنوب تهران آسیبهای جدی در مقابل سیل وجود دارد.

جنوب خوزستان درگیر سیلاب است، اما جای نگرانی نیست

استاندار خوزستان گفت: حجم سیلاب اکنون به سمت جنوب خوزستان در حال افزایش است، ولی جای نگرانی نیست؛ زیرا سیلاب تحت کنترل بوده و در حال مدیریت است.]]>

سیل و زیرساختهای آسیب پذیر شهرستان کلات

مشهد- ایرنا- ویژگیهای اقلیمی شهرستان مرزی کلات واقع در شمال خراسان رضوی شرایط خاصی را برای این منطقه کوهستانی ایجاد کرده که با زیرساختهای موجود آن تناسب ندارد.

محسن هاشمی: فعالیت نظامی‌اطلاعاتی آمریکا می‌تواند مصداق تروریسم دولتی باشد/ جنوب تهران با وقوع سیل به‌شدت آسیب ‌می‌بیند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فعالیتهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا در سراسر جهان به‌ویژه خاورمیانه می‌تواند به‌عنوان مصادیق تروریسم دولتی قلمداد شود.

"تهران"؛ ایمن در برابر سیل ناگهانی و آسیب‌پذیر در برابر سیلاب ناشی از زمین‌لغزه

عضو هیات علمی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله ضمن تشریح نکاتی درباره سیل فروردین ۱۳۹۸ ایران به دو نکته مهم درخصوص آسیب‌پذیری تهران در برابر سیل اشاره کرد و گفت: تهران با توجه به وجود سامانه‌های رصدی در تقاطع‌های آن، در برابر سیل‌های ناگهانی

ارتش در جنوب و جنوب شرق ایران آماده باش است

تهران- ایرنا- سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: با توجه به احتمال وقوع سیل یگان های ارتش در جنوب و جنوب شرق کشور در آماده باش هستند.

سرباز آمریکایی پس از کشتن یک زن ژاپنی در اوکیناوا خودکشی کرد

تهران- ایرنا- به دنبال تشدید نگرانی‌های از تداوم حضور نظامیان آمریکا در مناطق جنوب غربی ژاپن، وزارت خارجه ژاپن با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، که یک نیروی نظامی آمریکا امروز شنبه یک زن ژاپنی را به‌ قتل رسانده است.

دربی تیم های شمال و جنوب لیگ برتر برنده نداشت

بوشهر-ایرنا- از هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور جمعه شب در دربی شمال و جنوب، پارس جنوبی برابر سپیدرود رشت به تساوی رضایت داد.

وحشت شهروندان فرانکفورت از انفجار بمب جنگ جهانی دوم

تهران- ایرنا- انفجار بمب جا مانده از جنگ جهانی دوم موجب وحشت و نگرانی شهروندان محله ای در جنوب فرانکفورت آلمان شد.

نگرانی والورده درباره مسی

سرمربی بارسلونا از پیروزی برابر منچستر یونایتد خوشحال است اما او نگران وضعیت آسیب دیدگی مسی است.

هاشمی ریاست جلسه امروز شورای شهر تهران را به امینی سپرد

سعید قاسمی کیست؟

سعید قاسمی از اولین حامیان احمدی‌نژاد بود. آنها در یک چیز با هم اتفاق نظر داشتند، مخالفت سرسخت با هاشمی رفسنجانی. قاسمی به شدت مخالف پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و پایان جنگ ایران و عراق است. قاسمی حتی یک بار مدعی شده بود اگر فائزه هاشمی محکوم و راهی زندان شود ریشش

جایگاه های عرضه سوخت منطقه آبادان در برابر سیل ایمن شدند

آبادان - ایرنا - مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان گفت: جایگاههای عرضه سوخت منطقه آبادان در برابر وقوع سیل احتمالی ایمن شده و جای نگرانی وجود ندارد.

نگرانی واشنگتن از حضور ایران در ونزوئلا

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه آمریکا که برای پیگیری دخالت های کشورش در امور داخلی ونزوئلا در آمریکای جنوبی به سر می برد، با نگرانی از حمایت ایران از دولت قانونی کاراکاس، ادعاهای نخ نما علیه کشورمان را تکرار کرد.

نگرانی نفتی واشنگتن و گفت وگوی تلفنی ترامپ با ژنرال حفتر

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا به دلیل نگرانی از افزایش احتمالی قیمت نفت و ناکامی در تحریم کشورهای ایران و ونزوئلا در گفت و گوی تلفنی با خلیفه حفتر فرمانده نیروهای شرق لیبی از نقش وی در تامین امنیت نفت این کشور تشکر کرد.

پمپئو نسبت به سیاست های چین و روسیه در ونزوئلا ابراز نگرانی کرد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه آمریکا ضمن دفاع از تحریم های واشنگتن علیه کاراکاس، نسببت به سیاست های چین و روسیه در قبال دولت 'نیکلاس مادورو' رئیس جمهوری ونزوئلا ابراز نگرانی کرد.

قدردانی خانه سینما از رییس شورای اسلامی شهر تهران

اصناف سینمایی طی نامه‌ای از مهندس محسن هاشمی ریاست شورای اسلامی شهر تهران برای در نظر گرفتن نام هنرمندان برای معابرشهر تهران قدردانی کرد.

آمادگی 7 شهرستان جنوب استان در برابر سیلاب احتمالی

جلسه مشترک ستاد مدیریت بحران هفت شهرستان جنوبی استان بمنطور آمادگی در برابر سیلاب های احتمالی برگزار شد.

هشدار وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌ها از جنوب تا شرق کشور

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از جنوب کشور خبر داد و اعلام کرد: از فردا (شنبه) در استان‌های جنوبی، شرقی و جنوب شرق کشور شاهد بارش باران، رگبار، وزش باد شدید موقت، بارش تگرگ، سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌های فصلی و آب‌گرفتگی

پست‌های برق منطقه‌ای تهران در برابر زلزله ایمن شد

تعداد ۱۳۸ دستگاه ترانسفورماتور در محدوده تحت پوشش برق منطقه‌ای تهران در برابر زلزله و به‌منظور جلوگیری از بروز خاموشی در شبکه، با استفاده صد درصدی از تجهیزات داخلی مقاوم‌سازی شد.