تذکر به وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب دو محله عباس آباد و بهشتی

⁠⁣عضو شورای شهر تهران گفت: پاسخ شرکت آب و فاضلاب استان تهران نسبت به رفع معضل فاضلاب برخی محلات روشن نیست.مطالب مرتبط

فاضلاب محلات بهشتی و عباس آباد شهرری ساماندهی می شود

شهرری- ایرنا- مدیر عامل آب و فاضلاب منطقه 6 تهران گفت: فاضلاب محلات عباس آباد و بهشتی با تامین زمین از سوی شهرداری تهران تا یکسال آینده ساماندهی می شود.

پس‌زدگی فاضلاب قم در زمان بارندگی

مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه همچنان آب باران ساختمان‌ها به شبکه فاضلاب هدایت می‌شود، گفت: متأسفانه در بارندگی‌های اخیر این کار باعث پس زدگی فاضلاب در برخی از نقاط شهر شد.

وضعیت نامناسب جاده ها مهمترین مشکل تکاب است

مهاباد - ایرنا - فرماندار تکاب گفت: وضعیت نامناسب جاده ها و محورهای مواصلاتی مهمترین مشکل فراروی توسعه و اصلی ترین مطالبه اهالی این شهرستان است.

77 درصد جمعیت تبریز تحت پوشش شبکه فاضلاب است

تبریز-ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: اکنون 77 درصد از جمعیت دو میلیون نفری تبریز زیر پوشش شبکه فاضلاب است.

کشف و ضبط چوب آلات جنگلی در عباس آباد

ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عباس آباد در دو عملیات جداگانه بیش از 2 مترمکعب چوب آلات جنگلی کشف و ضبط کردند.

ضعف شبکه جمع آوری آب‌های سطحی علت پس زدگی فاضلاب در برخی مناطق شهری قم

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب قم گفت: ضعف شبکه جمع‌ آوری آب‌های سطحی در این شهر در هنگام بارندگی‌های شدید مشهود است که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.]]>

آذربایجان شرقی| اسکو شبکه دفع فاضلاب ندارد

فرماندار شهرستان اسکو گفت: اسکو با قدمتی بیش از 90 سال و به عنوان مرکز شهرستان هنوز به شبکه دفع فاضلاب متصل نشده که این مهم به هیچ وجه قابل قبول نیست.

بیش از 9 میلیون مترمکعب فاضلاب شهر خوی تصفیه شد

ارومیه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب شهری خوی گفت: بیش از 9 میلیون و 157 هزار مترمکعب فاضلاب خام در طول سال گذشته /1397/ از طریق شبکه های جمع آوری به تصفیه خانه این شهر وارد و به طور کامل تصفیه شده است.

راه اندازی کانون های سلامت محله در خاش

19کانون سلامت محله در روستاهای توابع سه بخش مرکزی، ایرندگان و نوک آباد شهرستان خاش افتتاح شد.

خسارات بالا آمدن آب تالاب استیل عباس آباد آستارا

بالا آمدن آب تالاب استیل عباس آباد آستارا موجب تخریب بخشی از دیوار حفاظتی تالاب ، جاده دسترسی به 2 روستا و پایه های بتونی خط لوله بین‌المللی انتقال گاز شده است.

معاون آبفای اهواز:بخش وسیعی از شبکه فاضلاب شهر دچار ریزش است

اهواز- ایرنا - معاون بهره برداری شرکت آبفای اهواز گفت: همزمان با آغاز بارندگی ها از سال گذشته ریزش بخش های وسیعی از خطوط شبکه فاضلاب این کلانشهر آغاز شد ولی با سیلاب اخیر این روند افزایش 10 برابری پیدا کرده است.

کل آباد گلستان همچنان در گل و لای

کل آباد یکی از محله‌های شهرستان آق قلا است که در سیل اخیر دچار آبگرفتگی شد. با گذشت حدود یک ماه از سیلاب خانه‌های اهالی این منطقه همچنان در گل و لای است.

دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در عباس آباد

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد از دستگیری 10 نفر از اعضای یک شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.

طرحهای در دست اجرا درسکونتگاه های غیررسمی قم تکمیل می شود

قم- ایرنا- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: امسال در بخش سکونتگاه های غیررسمی شاهد تکمیل وبهره برداری از طرح های در دست اجرا از جمله احداث درمانگاه امام علی النقی(ع)، واحد آموزشی در محله شیخ آباد و خیابان انارستان در محله شهرک فا

شبکه جمع‌ آوری آب‌های سطحی در قم ضعیف است

قم - ایرنا - مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب قم گفت: ضعف شبکه جمع‌ آوری آب‌های سطحی در این شهر در هنگام بارندگی‌های شدید مشهود است که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان می‌شود.

تذکر بیرانوند به بازیکن نیمکت‌نشین پرسپولیس/ شجاع مهاجم شد

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس به آدام همتی تذکر داد تا جدی تر تمرین را دنبال کند.

پیش‌بینی رشد شبکه فاضلاب و مخازن آب در خراسان‌شمالی

ضعف شبکه‌های فاضلاب شهری در قم/کفسازی کانال رودخانه اصلاح می‌شود

طراحی سیستم فاضلاب اهواز بازنگری می شود

تهران - ایرنا - معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طراحی سیستم فاضلاب اهواز با توجه به مشکلات فاضلاب این شهر که در سیل اخیر نمایان شد، به بازنگری نیاز دارد و پس از فروکش سیلاب در این زمینه اقدام می شود.

تذکر محجوب درباره تسریع در تعیین ریاست سازمان تأمین اجتماعی و برگزاری راهپیایی روز کارگر

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.]]>