ارسال ۴۷۷ تخته فرش برای کمک به مردم سیل زده گلستان ولرستان

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارسال ۴۷۷ تخته فرش برای هموطنان سیل زده در استانهای گلستان و لرستان خبر داد.مطالب مرتبط

ارسال ۴۷۷ تخته فرش برای کمک به مردم سیل زده گلستان ولرستان

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از ارسال ۴۷۷ تخته فرش برای هموطنان سیل زده در استانهای گلستان و لرستان خبر داد.

5 هزار تخته گلیم به مناطق سیل زده ارسال شد

5 هزار تخته گلیم 6 متری به مناطق سیل زده در استان های مختلفی از جمله خراسان شمالی، گلستان، خوزستان و لرستان توسط بنیاد علوی ارسال شده است.

ارسال ۴۰۰۰ بسته لوازم خانگی تولید داخل برای مردم مناطق سیل زده گلستان

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی ستاد در هشت استان سیل‌زده ادامه دارد، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام ۱۸ هزار بسته لوازم خانگی برای مردم مناطق سیل زده ارسال می کند که امروز ۴ هزار بسته لوازم خانگی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان ب

انتقاد شدید ملی‌پوش دوچرخه‌سواری: اگر اعزام نمی‌کنید درِ ورزش را تخته کنید

رکابزن ملی پوش ایران گفت: ملی پوشان انتظار زیادی ندارند و حداقل کاری که برای یک تیم می‌توان انجام داد اعزام به مسابقات است در غیر این صورت درِ ورزش را تخته کنند بهتر است.

پخت غذای گرم برای سیل زدگان در مسجد جامع نوده خاندوز

این روزها از همه جای گلستان سیل مهربانی سوی مناطق سیل زده روانه می شود و مردم مهربان گلستان در کنار سیل زدگان هستند. در مسجد جامع نوده خاندوز هم با کمک خیران بیش از یک هزار پرس غذای گرم تهیه و برای سیل زدگان ارسال شد.

70 تخته فرش برای اهدا به عتبات عراق در استان یزد بافته شد

یزد - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: به همت 400 نفر از بانوان یزدی پارسال 70 تخته فرش دستباف به ارزش حدود سه میلیارد و 500 میلیون ریال برای اهداء به عتبات عالیات عراق بافته شد.

ارسال کمک‌های مردم ملایر برای سیل زدگان

پنجمین محموله کمک‌های جمع آوری شده مردمی به استان لرستان ارسال شد.

ارسال کمک‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناطق سیل‌زده

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، یکصد تخته فرش را بطور مستقیم از کارخانجات کاشان خریداری و به مناطق سیل زده ارسال کرد.

بیش از 300 کامیون کمک های مردم برای سیل زدگان ارسال شد

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ویژه استاندار کرمانشاه در امور کمک رسانی به سیل زدگان لرستان گفت: مردم کرمانشاه تاکنون بیش از 300 دستگاه کامیون اقلام مختلف شامل، آب معدنی، البسه، پتو، مواد خوراکی، بهداشتی برای سیل زدگان لرستان ارسال کرده اند که در سطح کشور چشمگی

ارسال یک میلیارد ریال کمک های مردم روستای پیوه ژن برای سیل زدگان

کمک های یک میلیارد ریالی مردم روستای پیوه ژن به مناطق سیل زده ارسال شد.

ارسال دو محموله دیگر از کمک‌های مردم قزوین برای سیل زدگان

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از ارسال دو محموله دیگر از کمک مردم استان به مناطق سیل زده خوزستان و لرستان خبر داد.

ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده از طریق راه آهن

قائم مقام شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از ارسال بخش بزرگی از کمک‌های جمع آوری شده برای مردم سیل زده در ناحیه لرستان، زاگرس و جنوب از طریق خطوط راه آهن خبر داد

2 کتابخانه سیار از خراسان رضوی به استان گلستان ارسال شد

مشهد - ایرنا - 2 کتابخانه سیار از استان خراسان رضوی به همراه اقلام اهدایی روز سه شنبه به مناطق سیلزده استان گلستان ارسال شد.

2 کتابخانه سیار از خراسان رضوی به استان گلستان ارسال شد

مشهد- ایرنا- 2 کتابخانه سیار از استان خراسان رضوی به همراه اقلام اهدایی روز سه شنبه به مناطق سیلزده استان گلستان ارسال شد.

چهارمین محموله کمک های مردمی استان مرکزی به گلستان ارسال خواهد شد

اراک- معاون اداره کل بهزیستی استان مرکزی از ارسال سومین محموله کمک های مردمی بهزیستی این استان به خوزستان و لرستان خبر داد و گفت: چهارمین محموله کمک های مردمی استان به گلستان ارسال خواهد شد.

28 کامیون حامل کمک های مردمی از اصفهان به خوزستان ارسال شد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ارسال 28 کامیون حامل کمک های مردم خیر و نوع دوست استان با همکاری کمیته امداد برای مردم سیل زده استان خوزستان خبر داد.

ارسال 20 هزار اقلام زیستی از تربت حیدریه برای کمک به مناطق سیل‌زده

فرماندار تربت‌حیدریه گفت: دومین محموله کمک‌های مردمی این شهرستان توسط جمعیت هلال احمر شامل ۲۰ هزار اقلام زیستی روز شنبه به استان‌های سیل‌زده گلستان و لرستان ارسال شد.]]>

مردم و سپاه دامغان چهار میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند

سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: چهار میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی مردم و سپاه این شهرستان، تاکنون به مناطق سیل زده استان های لرستان و گلستان ارسال شده است.

ارسال اقلام فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به مناطق سیل زده

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در ادامه امدادرسانی به سیل زدگان، امروز نیز اقلامی را برای مردم سیل زده لرستان و خوزستان ارسال کردند.

ارسال اقلام فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به مناطق سیل‌زده

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در ادامه امدادرسانی به سیل‌زدگان امروز نیز اقلامی را برای مردم سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان ارسال کردند.