زمینه رضایت شهروندان را با افزایش نشاط اجتماعی فراهیم آوریم

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران گفت: امیدواریم با افزایش نشاط جمعی، زمینه رضایت شهروندان را فراهم کنیم.مطالب مرتبط

استانداربوشهر :400 برنامه نشاط اجتماعی اجرا شد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهرگفت: در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و افزایش امید زندگی پارسال 400 برنامه با مشارکت جوانان و نوجوانان در این استان اجرا شد.

نشاط اجتماعی در دستور کار مسئولان فرهنگی و اجتماعی

در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی برافزایش نشاط اجتماعی در جامعه تاکید شد.

400 برنامه نشاط اجتماعی در استان بوشهر اجرا شد

استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه فضای با نشاط در عرصه‌های مختلف جوانان به ویژه دانشگاه‌هاگفت:بیش از 400 برنامه نشاط اجتماعی سال گذشته در استان بوشهر اجرا شد.

کمیته مدیریت نشاط اجتماعی در اردستان تشکیل شود

اردستان- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان گفت: لازم است کمیته مدیریت نشاط اجتماعی در اردستان با هدف ایجاد شور و نشاط در میان جوانان تشکیل شود.

پیاده روی خانوادگی در محله شهید هرندی تهران

به منظور افزایش نشاط و مشارکت اجتماعی شهروندان، صبح فردا مراسم پیاده روی خانوادگی در محله شهید هرندی تهران برگزار خواهد شد.

ضرورت وجود نشاط اجتماعی در جامعه/ اعتیاد و طلاق مهمترین معضل

هشترود- فرماندار هشترود بر ضرورت وجود نشاط اجتماعی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید در جامعه امید به آینده بیشتر شود.

رسانه‌ها با انعکاس واقعیت‌ها، زمینه‌ساز رضایت در جامعه شوند

لاهیجان - ایرنا - فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: برخی رسانه ها با انتشار اخبار غیرواقعی و بی‌محتوا، ناخواسته وارد بازی دشمن می شوند حال اینکه باید با انعکاس واقعیت ها ، زمینه ساز جلب رضایت عمومی در جامعه باشند.

اتاق فکر بانوان و خانواده استان مرکزی شکل گرفت

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: یکی از برنامه‌های اتاق فکر بانوان دنبال کردن اهدافی در راستای تحقق نشاط اجتماعی افزایش سطح توانمندی توسعه‌ای بانوان، افزایش سطح سلامت رفتاری، کاهش تنش‌های خانوادگی و غیره است.

صنعت در کشور راه بیافتد، نفت خام کم می‌آوریم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر صنعت در کشور راه بیافتد، نفت خام کم می‌آوریم. این اقدام آمریکا یک اقدام اقتصادی تروریستی است.

شورای شهر با برنامه های فرهنگی بدنبال ایجاد نشاط در قزوین است

قزوین- رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: شورای شهر با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری متنوع بدنبال ایجاد نشاط و شادابی در میان شهروندان و تقویت امید در جامعه است.

جشنواره اکو نشاط اجتماعی را به جامعه هدیه داد

جشنواره نشاط و امید در شهر آیسک

جشنواره نشاط و امید با هدف ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و جمع آوری کمک برای سیل زدگان کشورمان در آیسک برگزار شد.

از چهارباغ برای افزایش نشاط اجتماعی استفاده می‌کنیم

شهردار اصفهان گفت: اگر ساختن سینما و توسعه فضای فرهنگی در چهارباغ، نامی غیر از کار ارزشمند برای ارتقا فضای فرهنگی باشد با حقیقت فاصله دارد. همه باید در مسیر همکاری کرده و سنگ اندازی نکنند.

شور و نشاط بهاری در طبیعت زیبای دهلران

شهروندان دهلرانی این روزها و پس از بارش های اخیر طراوات بهاری را در گرمسیرترین نقطه کشور لمس می کنند.

افزایش نگرش‌های منفی نسبت به پناهجویان در بین شهروندان آلمانی

نتایج یک بررسی نشان می‌دهد که نگرش‌های منفی نسبت به پناهجویان در بین شهروندان آلمانی افزایش پیدا کرده و اعتماد آن‌ها نسبت به دولت و سیاستمداران و رسانه‌ها رو به کاهش است.

۱۰۰ توصیه کاربردی برای افزایش رضایت از زندگی

اعمال افزایش حقوق مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی از اردیبهشت/واریز معوقات ظرف ماه‌های آتی

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه میزان افزایش حقوق سایر سطوح درآمدی ۱۳ درصد به علاوه ۲۶۱ هزار تومان نقد است گفت: سال ۹۸ مبلغ ۱۷هزار میلیارد تومان بابت افزایش دستمزدها متحمل هزینه شدیم که البته سازوکارها آماده‌اند تا بعد از تصویب در هیئت دولت

عوامل زمینه ساز بیماری های قلبی- عروقی در حال افزایش است

تهران- ایرنا- دبیر اجرایی اولین کنگره تازه های مشاوره قلب، بی تحرکی و غذاهای نامناسب را از جمله عوامل خطر بیماری های قلبی -عروقی اعلام کرد و گفت: عوامل زمینه ساز این بیماری ها در حال افزایش است.

در بند فروشندگی در خیابان...

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با تاکید بر این که نحوه برخورد جامعه با کودکان کار موثر در سرنوشت آنهاست، از شهروندان خواست از کمک مالی به کودکان کار و خیابانی بپرهیزند چرا که این قبیل کمک‌ها چیزی را عایدشان نخواهد کرد.

مشارکت اجتماعی جوانان با ایجاد سازمانهای مردم نهاد افزایش یافت

اصفهان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان گفت: با تشکیل سازمان های مردم نهاد مشارکت اجتماعی جوانان این استان افزایش یافت به طوری که آنان برای رفع نیازهای اجتماعی جامعه و همنوعان خود پیشتاز شدند.