بودجه نقد شهرداری ۱۰۰ درصد در سال ۹۷ محقق شد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه نقد تهران در سال ۹۷ خبر داد.مطالب مرتبط

بودجه نقد شهرداری ۱۰۰ درصد در سال ۹۷ محقق شد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه نقد تهران در سال ۹۷ خبر داد.

۹۸ درصد منابع حاصل از فروش نفت در سال گذشته محقق شده است

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که ۹۸ درصد منابع حاصل از فروش نفت و میعانات گازی در بودجه ۹۷ محقق شده است.

بودجه شهرداری آران و بیدگل 61 درصد افزایش دارد

کاشان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل گفت: بودجه 650 میلیارد ریالی شهرداری در سال جاری به نسبت سال گذشته 61 درصد افزایش یافته است.

ابتکار:سهم اندک زنان از مدیریت شهرداری در زمان قالیباف محقق نشد

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با استقبال از برنامه واگذاری 30 درصد از مشاغل مدیریتی شهرداری تهران به زنان گفت: زمانی که عضو شورای شهر بودم سقف سیاست‌گذاری ما واگذاری 10 درصد از مدیریت شهر به زنان بود که متاسفانه همین میزان اندک نی

کم‌تر از ۵۰ درصد اعتبارات مصوب احیای دریاچه ارومیه محقق شده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی با بیان این‌که تاکنون از مجموع اعتبارات مصوب شده برای احیای دریاچه، کم‌تر از ۵۰ درصد اعتبارات محقق شده است، افزود: متاسفانه برخی از پروژه‌های احیای دریاچه هنوز ناقص باقی مانده است.

۶۱ درصد سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان سمنان محقق شد

گرمسار - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت سمنان بابیان اینکه یک هزار و ۲۱ واحد تولیدی سال گذشته متقاضی تسهیلات رونق تولید شدند، گفت: ۶۱ درصد سهم پرداختی تسهیلات رونق تولید در استان محقق شد.

89 درصد تسهیلات روستایی مرکزی نسبت به اعتبار تخصیصی محقق شد

اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 89 درصد از تسهیلات مشاغل روستایی این استان در سال 97 نسبت به اعتبار تخصیصی محقق شد.

سد تنظیم‌کننده‌ای برای مهار سیل نداشتیم/ سیل، لرستان را سال‌ها به عقب برد اگرچه برای آب‌گرفتگی‌ها آمادگی کامل داشتیم/ از بین رفتن 1000هکتار زمین استان به طور کامل و سرگردانی 35 هزار خانوار لرستانی

استاندار لرستان گفت: 100 درصد بودجه عمرانی در شش‌ماهه اول سال برای استان محقق شود.]]>

ابلاغ دستورالعمل اجرایی بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران

دستورالعمل اجرایی بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تهران که توسط معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران تدوین شده بود، توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد.

دستورالعمل اجرایی بودجه سال 1398 شهرداری تهران ابلاغ شد

دستورالعمل اجرایی بودجه سال 1398 شهرداری تهران که توسط معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران تدوین شده بود، توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد.

محقق شدن 100 درصدی تعهد اشتغال در فردوس

بیش از 100 درصد تعهد اشتغال حوزه صنعت، معدن و تجارت فردوس محقق شد.

آخرین وضعیت انتقال دانشگاه خواجه نصیر/عدم تخصیص کامل بودجه ۹۷

رییس دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به عدم تخصیص صدردصدی بودجه دانشگاه‌ها در سال گذشته، گفت: تاکنون تنها ۸۳ درصد از بودجه ۹۷ به دانشگاه‌ها پرداخت شده و دولت قول داده مابقی بودجه نیز به زودی تخصیص یابد.

ابلاغ اعتبارات بودجه ۹۸ شهرداری

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، از ارزیابی عملکرد شهرداری در سطح مناطق و محلات در سال ۹۷ و همین طور تهیه گزارشی از عملکرد برنامه دوم توسعه شهرداری تهران خبر داد

بودجه طرح های عمرانی دانشگاه ها 25 درصد افزایش یافت

اصفهان- ایرنا- مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت : بودجه طرح های عمرانی دانشگاه های کشور در سال جاری به 10 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به سال گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافت.

بودجه طرح های عمرانی دانشگاه ها 25 درصد افزایش یافت

اصفهان- ایرنا- مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت : بودجه طرح های عمرانی دانشگاه های کشور در سال جاری به 10 هزار میلیارد ریال رسید که این رقم نسبت به سال گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافت.

ابلاغ دستورالعمل اجرایی بودجه 98 شهرداری تهران

دستورالعمل اجرایی بودجه سال 98 شهرداری تهران توسط شهردار تهران برای اجرا ابلاغ شد

دستگاههای اجرایی یک درصد بودجه خود را به ورزش اختصاص دهند

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: دستگاههای اجرایی باید یک درصد بودجه خود را برای توسعه و پیشرفت به ورزش اختصاص دهند.

انتقاد از شهرداری تهران بابت تامین مکان نگهداری معتادان

تهران- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: شهرداری موظف بوده است تا بر اساس تفاهمنامه های امضا شده ظرفیت نگهداری دو هزار معتاد را فراهم سازد که این امر محقق نشده است.

انتقاد از شهرداری تهران بابت تامین مکان نگهداری معتادان

تهران- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: شهرداری موظف بوده است تا بر اساس تفاهمنامه های امضا شده ظرفیت نگهداری دو هزار معتاد را فراهم سازد که این امر محقق نشده است.

گزارش سازمان برنامه از تحقق ۱۰۱ درصدی درآمدهای نفتی در بودجه ۹۷

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: سازمان برنامه در گزارشی به مجلس در مورد تحقق بودجه ۹۷ اعلام کرد ۱۰۱ درصد درآمدهای نفتی در سال ۹۷ وصول شد.