با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده‌هایشان باشیم.مطالب مرتبط

با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده‌هایشان باشیم.

فرمانده ناجا: با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا با تمام توان برای امنیت و آرامش مردم پای کار هستند، گفت: باید قدردان شهدا و خانواده هایشان باشیم.

فرمانده ناجا: با تمام توان برای امنیت مردم پای کار هستیم

مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده خواهی دشمنان 40 ساله انقلاب خواهند ایستاد

امام جمعه کرج، اظهار کرد: دشمن 40 سال است که با تمام قوا به مبارزه علیه جمهوری اسلام بر خواسته اند و طبق گفته مقام معظم رهبری این شدت از دشمنی و بدخواهی بیانگر این است که نفس های آخر خود را می کشند و آن ها باید بدانند مردم ایران با تمام توان مقابل زیاده

سپاه کار را در پلدختر تمام کرد؛ تحویل منازل پاکسازی شده از گل‌و‌لای به مردم + فیلم

گروه استان‌ها ـ پس از وقوع سیل در پلدختر، سپاه پاسداران با تمام توان و امکانات برای کمک به مردم و پاکسازی شهر از گل و لای در منطقه حضور یافت.

سپاه با تمام توان در کنار مردم سیل زده خوزستان است

اهواز ـ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: سپاه با تمام توان در کنار مردم سیل زده خوزستان است.

دولت با تمام توان به دنبال جبران خسارت در مناطق سیل‌زده است

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مهمترین مسئله کشور مقابله با بحران سیل است، گفت: دولت همانطور که قول داده، با تمام توان به دنبال جبران خسارات وارده به مردم در مناطق سیل‌زده است.

دولت با تمام توان به دنبال جبران خسارت در مناطق سیل‌زده است

معاون اول رییس‌‌جمهور با بیان اینکه مهمترین مسئله کشور مقابله با بحران سیل است، تاکید کرد: دولت همانطور که قول داده، با تمام توان به دنبال جبران خسارات وارده به مردم در مناطق سیل‌زده است.]]>

علوی: وزارت اطلاعات از مردم و برای مردم است

وزیر اطلاعات گفت: این سازمان از مردم و برای مردم است، امنیت را برای مردم و سلب امنیت را برای دشمنان مردم می‌خواهد.

دستگاه قضا از تمام توان خود برای دفاع از تولید استفاده می کند

قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی در سال رونق تولید از تمام توان خود برای دفاع از واحدهای تولیدی و حمایت از حقوق کارگران استفاده خواهد کرد.

سرمربی گل ریحان البرز: با تمام توان می جنگیم

کرج - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز که این روزهای تیمش موفقیت های چشمگیری به دست آورده است، گفت: برای کسب سهمیه صعود به لیگ برتر با تمام توان می جنگیم.

دستور امام علی(ع) به فرماندارشان برای خدمت‌رسانی به مردم

امام علی(ع) طی نامه‌ای به فرماندار خویش دستور می‌دهد با تمام توان در خدمت به مردم بکوشد.

جهانگیری: دولت با تمام توان به دنبال جبران خسارت وارده به مردم در مناطق سیل زده است

با تمام توان پای انقلاب ایستاده‌ایم

رئیس پلیس پایتخت، با حضور در جشن میلاد مسعود حضرت ولیعصر(عج)، با اشاره به اخوت و همدلی نیروهای مسلح و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان، گفت: نیروی انتظامی با تمام توان و با وجود سختی‌های موجود، پای مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی می‌ایستد و جانفشانی می

طغیان ‌۴۵ رودخانه در سیستان و بلوچستان طی ۴۸ ساعت گذشته‌

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه تأکیدات مقامات کشوری و همچنین در راستای عمل به وظایف ذاتی؛ تیم مدیریت بحران استان در تمام نقاط مشغول به کار بوده و با تمام توان آماده خدمات رسانی به مردم است.

مسئولین خوزستان تمام قد مقابل سیل ایستاده اند/ سیلاب، نه بهانه ای برای سدسازی جدید شود، نه بهانه ای برای انتقال آب

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: مسئولین استانی برای مهار بحران سیل تمام قد ایستادند و تلاش کردند و برای کمک به مردم، خانه و زندگی خود را رها کردند.]]>

وزیر بهداشت: صنایع داروسازی با تمام توان حمایت می شوند

کرج - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص رونق تولید، صنایع داروسازی داخلی با تمام توان و ظرفیت موجود مورد حمایت قرار می گیرند.

به داوری‌ها اعتراض داریم/ مقابل الاهلی فقط دنبال برد هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این تیم مقابل الاهلی عربستان فقط برای برد به زمین می‌رود، گفت: در گروه سختی هستیم و تمام تیم ها دنبال صعود هستند.

تمام توان را برای اجرای طرح هر مسجد یک خانه به کار می‌گیریم

‌‌مسئولان با تمام نیرو و به شکل جهادی برای حل مشکلات مردم اقدام کنند

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اعلام آمادگی سپاه ‌برای کمک به همه نهادها برای خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مردم گفت: از مسئولان انتظار می‌رود تا با تمام نیرو و به شکل جهادی برای حل مشکلات مردم اقدام کنند.