ضرورت شناساندن الگوهای ایثار و فداکاری به نسل جوان

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران گفت: امروز دشمن با صرف هزینه‌های هنگفت به دنبال انحراف جوانان و نوجوانان از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و بر این اساس لزوم شناساندن الگوهای ایثار و فداکاری به این نسل که آینده‌ساز کشورهستند از ضرورت‌هایی است که کوچکترینمطالب مرتبط

عضو مجلس خبرگان: دیانت و فداکاری حضرت علی اکبر (ع) مورد توجه نسل جوان باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم الگوگیری نسل جوان از حضرت علی اکبر (ع) گفت: دیانت، پاکی، ایثار و فداکاری حضرت علی اکبر (ع) باید مورد توجه جوانان باشد.

رمز پیشرفت سپاه تکیه بر جنبه های دینی و ایثار است

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید رمز واقعی پیشرفت سپاه پاسداران را تکیه بر جنبه های دینی و ایثار و فداکاری دانست و گفت: نسل جوان سپاه دوران انقلاب و جنگ را ندیده اند و باید برای آنها این مسائل را به درستی تبیین کرد.

رمز پیشرفت سپاه تکیه بر جنبه های دینی و ایثار است

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید رمز واقعی پیشرفت سپاه پاسداران را تکیه بر جنبه های دینی و ایثار و فداکاری دانست و گفت: نسل جوان سپاه دوران انقلاب و جنگ را ندیده اند و باید برای آنها این مسائل را به درستی تبیین کرد.

رحیمیان: حس فداکاری در همه ادیان الهی مورد تحسین و تقدیس است

همزمان با یازدهم شعبان روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان نشست مشترکی میان اعضای "کانون دانشجویی فداکاری" با جمال رحیمیان معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار شد.

لزوم ترویج فرهنگ ایثار بین جوانان + عکس

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت : انتشار آثار بجا مانده از شهدا راهکاری مهم برای انتقال فرهنگ ایثار بین نسل جوان است.

روحانی: لزم تامین اثاثیه از بین رفته مردم با حضور فعال بخش تولید/ضرورت تسریع در تامین خسارت و بازسازی بناهای اسیب دیده و اراضی کشاورزی

رئیس جمهور، اسکان مردمی که منازلشان از سیل آسیب دیده را در اولویت برنامه ها دانست و گفت: روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل اخیر باید در حرکتی جهادی و با وحدت ملی و ایثار و فداکاری شتاب گیرد تا مردم این مناطق به سرعت از معضلی که با آن روبرو هستند، نجات

فرماندار سرباز از جوان فداکارنجات دهنده یک سیلزده تجلیل کرد

چابهار- ایرنا- فرماندار شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان از ساجد غلامزهی جوان فداکاری که با به خطر انداختن جان خود سبب نجات یک نفر از سیلاب شد، تجلیل کرد.

سیل؛ مهربانی آورد

رشت – ایرنا- سیل ویرانگر سال 98 در برخی استان های کشور اگر چه در نگاه اول همه چیز را شست و برد و بی خانمانی به جا گذاشت، اما به ازای ویرانی ها و آوارگی ها ، همدلی، مهربانی، فداکاری و ایثار آورد و نوعدستی را به ظهور رساند.

عکاس شهرکردی برنده جشنواره ایثار شد

شهرکرد - ایرنا - عکاس پیشکسوت چهارمحال و بختیاری موفق به دریافت جایزه جشنواره ملی عکس ایثار و جلوه های ایثار شد.

افزایش رفتارهای پرخطر در میان نوجوانان

نوجوانی دوره انتقال از کودکی به بزرگسالی است و الگوهای رفتاری مهمی که می‌توانند در تمام طول عمر بر زندگی فرد اثرگذار باشند، در این دوره شکل می‌گیرند. نتایج یک تحقیق جدید توسط محققان ایرانی نشان می‌دهد که آگاهی دادن به نوجوانان با استفاده از الگوهای علمی خ

منیر فرمانفرمائیان روح ایرانی را با الگوهای هنر مدرن درآمیخت

علیرضا سمیع‌آذر معتقد است که آنچه که منیر فرمانفرمائیان را ستاره تابناک آسمان هنر ایران ساخت، عزم استوار وی برای درآمیختن روح ایرانی با الگوهای هنر مدرن بود.

پنجمین مورد اهداء عضو سال جاری در یزد انجام شد

یزد - ایرنا - مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: پنجمین اهدا عضو از ابتدای امسال با ایثار و فداکاری مرحوم حسن علی حیدری بندرآبادی 58 ساله اهل و ساکن رستاق شهرستان اشکذر در بیمارستان شهید دکتر رهنمون به وقوع پیوست.

درخشش عکاس پیشکسوت شهرکردی در جشنواره ملی ایثار

عکاس پیشکسوت چهارمحال و بختیاری موفق به دریافت جایزه جشنواره ملی عکس ایثار و جلوه های ایثار شد.

اثاثیه از بین رفته مردم، با حضور فعال بخش تولید باید تامین شود

رئیس جمهور، اسکان مردمی که منازلشان از سیل آسیب دیده را در اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل اخیر باید در حرکتی جهادی و با وحدت ملی و ایثار و فداکاری شتاب گیرد تا مردم این مناطق به سرعت از معضلی که با آن روبرو هستند ،

اثاثیه از بین رفته مردم، با حضور فعال بخش تولید باید تامین شود

رئیس جمهور، اسکان مردمی که منازلشان از سیل آسیب دیده را در اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل اخیر باید در حرکتی جهادی و با وحدت ملی و ایثار و فداکاری شتاب گیرد تا مردم این مناطق به سرعت از معضلی که با آن روبرو هستند

اولین جشنواره الگوهای تدریس سوادآموزی در یاسوج برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین جشنواره الگوهای برتر تدریس ویژه آموزش دهندگان سوادآموزی این استان در شهر یاسوج برگزار می شود.

زنده نگه داشتن یاد شهدا به احیای روحیه ایثار منجر می شود

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با بیان این که زنده نگه داشتن یاد شهدا به احیای روحیه ایثار و شهادت منجر می شود، گفت: همه عزت و اقتدار ایران مرهون ایثار جانبازان و شهدای بزرگوار است.

عضو خبرگان رهبری: سال 98 با امید و فداکاری آغاز شد

جیرفت - ایرنا - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بر خلاف آنچه دشمنان بر طبل تو خالی خود می زنند گفت: سال 98 با امید و رحمت خداوند و فداکاری ملت ایران آغاز شد.

عضو خبرگان رهبری: سال 98با امید و فداکاری آغاز شد

جیرفت - ایرنا - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بر خلاف آنچه دشمنان بر طبل تو خالی خود می زنند گفت: سال 98 با امید و رحمت خداوند و فداکاری ملت ایران آغاز شد.

کتاب های حوزه ایثار و شهادت الکترونیکی می شود

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به اینکه وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده بنیاد شهید و نهادهای متولی است، این نهاد تلاش می کند تا کتاب های حوزه ایثار و شهادت الکترونیکی شود.