اعزام سه نماینده وزارت آموزش و پرورش به استان‌های معین مناطق سیل‌زده

مدیر کل فرهنگی، هنری اردوها و فضای پرورشی آموزش و پرورش با بیان این که آموزش و پرورش در آسیبی که برای سه استان لرستان، خوزستان و گلستان ایجاد شده است باید به احیای مدارس و فضاهای پرورشی کمک کند، خاطر نشان کرد: وزیر آموزش و پرورش طرح خوبی را مطرح و معاونانمطالب مرتبط

اعزام سه نماینده وزارت آموزش و پرورش به استان‌های معین مناطق سیل‌زده

مدیر کل فرهنگی، هنری اردوها و فضای پرورشی آموزش و پرورش با بیان این که آموزش و پرورش در آسیبی که برای سه استان لرستان، خوزستان و گلستان ایجاد شده است باید به احیای مدارس و فضاهای پرورشی کمک کند، خاطر نشان کرد: وزیر آموزش و پرورش طرح خوبی را مطرح و معاونان

تعیین استان‌های معین برای امداد رسانی به دانش‌آموزان و فرهنگیان مناطق سیل‌زده

استان‌های معین برای امدادرسانی به دانش آموزان و فرهنگیان مناطق سیل‌زده و نمایندگان وزارتخانه در استان‌های حادثه‌دیده از سوی وزیر آموزش و پرورش مشخص و به ادارات کل استان‌های مذکور و معاونین وزیر ابلاغ شد.

توضیحات آموزش و پرورش درباره ترک تحصیل دانش‌آموزان دیشموک

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش و پرورش در همه روستاهای شهرستانها و مناطق استان بستر مناسب آموزش را فراهم کرده است.

17 تَن از فرهنگیان قم به مناطق سیل زده پلدختر اعزام شدند

قم- ایرنا- معاون نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش قم گفت: صبح امروز 17 تَن از فرهنگیان داوطلب این استان برای امدادرسانی به مردم سیل زده شهرستان پلدختر به این منطقه اعزام شدند.

درخواست‌های نماینده ایلام از رییس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش

نماینده مردم ایلام در مجلس در تذکرات متعددی به رییس‌جمهور و وزیر آموزش و پرورش خواستار اجرای قانون مزایای شاغلان مناطق جنگی و نظام رتبه‌بندی معلمان شد.

دومین تیم روانشناسی و مشاوره به مناطق سیل زده لرستان اعزام شد

خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره مشاوره تحصیلی تربیتی اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: دومین گروه مشاوران استان به منظور ارائه خدمات و حمایت های روانی اجتماعی به دانش آموزان، اولیا و معلمان به شهرستان پلدختر اعزام شدند.

اعزام هیأت فنی معاونت عمرانی وزارت کشور به مناطق سیل زده خوزستان

هیأت فنی معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور به سرپرستی مغانلو مدیرکل دفتر فنی و برنامه ریزی عمرانی وزارت کشور به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام شد.]]>

اعزام ۱۰۰ جوان از هر استان به مناطق سیل‌زده

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: کل برنامه‌های هفته جوان امسال تبدیل به برنامه‌های کمک به استان‌های سیل‌زده خواهد شد و از هر استان حداقل ۱۰۰ جوان به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند.]]>

اعزام ۱۰۰ جوان از هر استان به مناطق سیل‌زده

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: کل برنامه های هفته جوان امسال تبدیل به برنامه های کمک به استان های سیل زده خواهد شد و از هر استان حداقل ۱۰۰ جوان به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند.

درخواست‌های نماینده تبریز از رییس قوه قضاییه و وزرای تعاون، نیرو و آموزش و پرورش

نماینده مردم شبستر در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواست تا تفکیک جنسیتی در پایه چهارم تا ششم ابتدایی را در روستاهای شهرستان شبستر اجرایی کند.

وزارت دفاع معین کمک رسانی به شهرستان کارون شد

اهواز- ایرنا- فرماندارشهرستان کارون گفت: وزارت دفاع معین شهرستان کارون برای کمک و امدادرسانی به مناطق سیل زده در این شهرستان شد.

بازسازی مدارس آسیب دیده به محض رسیدن به شرایط با ثبات آغاز می‌شود

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تعدادی از استان‌ها به عنوان استان‌های معین آموزش و پرورش خوزستان انتخاب شده‌اند، گفت: بازسازی مدارس آسیب دیده به محض رسیدن به یک شرایط با ثبات آغاز می‌شود و مدارس در تابستان بازسازی می‌شوند.

در شورای سنجش و پذیرش درباره چگونگی برگزاری کنکور دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده تصمیم‌گیری می‌شود

وزیر آموزش و پرورش صبح امروز وارد خرم آباد شد تا از روند اجرای برنامه ها درمورد حل مشکلات ناشی از سیل که در آموزش و پرورش استان لرستان انجام می شود، بازدید و بررسی کند.]]>

تعیین تکلیف امتحانات نهایی دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده طی دو روز آینده

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بالا بودن حجم خسارات ناشی از سیل در خوزستان گفت: چگونگی برگزاری امتحانات نهایی در مناطق سیل‌زده، طی دو روز آینده با ارسال بخشنامه‌ای به استان‌های درگیر پدیده سیلاب، اعلام می‌شود.

آموزش و پرورش شغل تولیدی را به دانش آموزان آموزش دهند

بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: آموزش و پرورش در جهت آموزش مشاغل تولیدی به دانش آموزان با شیوه های علمی و صحیح باید وارد عمل شود.

حضور اعضاء کمیسیون آموزش و نماینده وزیر آموزش و پرورش در گلستان

به منظور بررسی وضعیت مدارس شهرستان گمیشان در سیل، نشست هماهنگی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش با فرماندار گمیشان برگزار شد.

آموزش و پرورش، باشگاه سیاسی نیست

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال انتخابات مجلس را در پیش داریم گفت: تضمین می‌دهیم که کار ما فراجناجی است و آموزش و پرورش را باشگاه سیاسی نمی‌دانیم و هیچ کس هم نباید چنین نگاهی داشته باشد زیرا اینجا کسی پاسخگوی مطالبات سلیقه‌

دستورالعمل وزیر آموزش و پرورش به مدیران مناطق سیل‌زده

وزیر آموزش و پرورش با ابلاغ بخشنامه‌ای ۱۵ اقدام فوری و لازم را برای اجرا به مدیران و معاونان سلامت استان‌های سیل‌زده کشور ابلاغ کرد.

مشکلات آموزش و پرورش البرز در بخش زیرساخت ها جدی است

کرج - ایرنا - نماینده کرج ،فردیس،اشتهاردو آسارادر مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات آموزش و پرورش استان البرز در بخش زیرساخت ها جدی است که نیاز به مشارکت دارد.

آغاز پویش سراسری "سیل مهربانی همکلاسی‌ها"

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه آموزش و پرورش در حوزه آموزش به دانش آموزان مناطق سیل زده برنامه‌ریزی کرده و عقب افتادگی‌های درسی جبران خواهد شد گفت: خدمات مشاوره‌ای شروع شده و امید است گامی در راستای کمک و نوعدوستی برداشته باشیم.