ارزیابی ۵۷۰ خانه روستایی رانش دیده کالپوش سمنان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: تاکنون از ۵۷۰ خانه روستایی در روستای حسین آباد کالپوش که در معرض خطر رانش زمین هستند بازدید شده است.مطالب مرتبط

ارزیابی ۵۷۰ خانه روستایی رانش دیده کالپوش سمنان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: تاکنون از ۵۷۰ خانه روستایی در روستای حسین آباد کالپوش که در معرض خطر رانش زمین هستند بازدید شده است.

ویدئو / رانش شدید زمین در بخشی از سمنان

رانش زمین در روستای حسین‌آباد بخش کالپوش میامی در استان سمنان پیشروی کرده و اهالی روستا در حال تخلیه خانه‌های خود هستند. حدود ۵۷۰ خانه روستایی حسین‌آباد در خطر ریزش قرار دارند و تا امروز حدود ۲۵۰ خانه روستایی آسیب جدی دیده‌اند که باید تخلیه شوند. تاکنون ۱

هشدار به ساکنان 250 خانه کالپوش سمنان برای تخلیه

استاندار سمنان از اعتبار ۶۰۰ میلیون تومانی برای جابجایی کالپوش‌های آسیب‌دیده از رانش زمین به یک منطقه امن خبر داد.

تولد چهارقلوها در کالپوش رانش‌دیده

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان وعده داد: از خانواده چهارقلوه‌های تازه متولد شده باغچه کالپوش حمایت شود.

خانه های تخریب شده روستای حسین آباد کالپوش را تخلیه کنید

استاندار سمنان : برای اقدامات بازسازی یا تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده از رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش لازم است ساکنان هر چه زودتر این منازل را تخلیه کنند.

رانش زمین هفت میلیارد ریال به مخابرات کالپوش خسارت زد

سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: رانش زمین هفت میلیارد ریال به زیرساخت مخابراتی و فیبر نوری منطقه حسین آباد کالپوش شهرستان میامی خسارت زد.

تسهیل‌گران اجتماعی در کالپوش مستقر می‌شوند/جبران خسارات رانش زمین

میامی- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: تسهیل‌گران اجتماعی از ماه آینده برای کمک به مردم کالپوش که به دلیل رانش زمین خانه‌هایشان را ترک کرده‌اند، در منطقه مستقر می‌شوند.

سمنان| نیمی از مالکان منازل در معرض رانش زمین حسین‌آباد کالپوش تخلیه نکرده‌اند

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با هشدار درباره تخلیه نشدن واحدهای مسکونی در معرض تهدید رانش زمین در روستای حسین‌آباد کالپوش، تسریع در روند تخلیه این منازل را خواستار شد.

رانش غربت آفرین

سمنان- ایرنا- مصیبت غمناک رانش زمین در منطقه «حسین آباد» کالپوش از توابع شهرستان میامی استان سمنان تاکنون باعث تخلیه بیش از 160 واحد مسکونی و خسارت های جبران ناپذیر به زیرساخت های اقتصادی، عمرانی و زیربنایی این روستا شده است.

مسئولان تا رفع مشکل رانش زمین کنار مردم کالپوش می مانند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان های شاهرود و میامی به منظور دلجویی از مردم و بررسی مشکلات ناشی از رانش زمین به روستای حسین آباد کالپوش رفتند.

304خانه درحسین آبادکالپوش تخریبی است

شاهرود - ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: 304واحد از مجموع 594 واحد مسکونی ارزیابی شده در حسین آباد کالپوش میامی، به دلیل رانش زمین تخریبی است.

بررسی دلایل رانش زمین در کالپوش توسط ۱۰ عضو سازمان بسیج مهندسی

میامی - فرمانده سپاه استان سمنان بابیان اینکه ۱۰ استاد دانشگاه عضو سازمان بسیج مهندسی استان دلایل رانش زمین در حسین‌آباد کالپوش را بررسی می‌کنند، گفت: حق‌وحقوق مردم این روستا پیگیری می‌شود.

30 درصد خانه های روستایی سمنان پوشش بیمه ای دارند

سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: حدود 30 درصد از واحدهای مسکونی روستایی استان به تعداد 13 هزار و 158 واحد دارای پوشش بیمه ای هستند.

خطرهای سایبری دستگاه های اجرایی سمنان ارزیابی می شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: مهم ترین خطرهای سایبری دستگاه های اجرایی سمنان به منظور جلوگیری از تهدیدهای دشمنان و شناسایی نقاط ضعف و قوت ارزیابی می شود.

۲.۵ تن گوشت مرغ بین مددجویان کمیته امداد کالپوش توزیع شد

سمنان - مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، با اشاره به کمک‌های صورت گرفته به مددجویان این نهاد در منطقه کالپوش گفت: تاکنون ۲.۵ تن مرغ بین مددجویان ساکن ۱۲ روستای این بخش توزیع شده است.

کمک به سیل زدگان و خسارت دیدگان از رانش زمین تداوم یابد

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : تداوم کمک به سیل زدگان در کشور و رسیدگی به مشکلات مردم حسین آباد کالپوش در استان از اولویت های مردم و مسئولان است.

رانش زمین 44 میلیارد تومان به واحدهای مسکونی آزادشهر خسارت زد

فرماندار آزادشهر با اشاره به رانش زمین در 12 روستای این شهرستان گفت: یکهزار و 576 واحد مسکونی شهری و روستایی خسارت دیده که میزان خسارت آنها 44 میلیارد تومان است.

پیشروی رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش

مردم کالپوش تنها سرپناه خود را از دست رفته می‌بینند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: امروز تنها مشکل استان سمنان، مشکلات عدیده روستای حسین آباد کالپوش است و من امروز دیدم که مردم تنها سرپناه خود را از دست رفته می‌بینند.

کارشناسان در حال بررسی وضعیت سد کالپوش هستند

شاهرود – ایرنا- فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: هفت تن از کارشناسان غیردولتی از دانشگاه های تهران وضعیت سد کالپوش را بررسی می کنند.