محسن هاشمی: فعالیت نظامی‌اطلاعاتی آمریکا می‌تواند مصداق تروریسم دولتی باشد/ جنوب تهران با وقوع سیل به‌شدت آسیب ‌می‌بیند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فعالیتهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا در سراسر جهان به‌ویژه خاورمیانه می‌تواند به‌عنوان مصادیق تروریسم دولتی قلمداد شود.مطالب مرتبط

محسن هاشمی: فعالیت نظامی‌اطلاعاتی آمریکا می‌تواند مصداق تروریسم دولتی باشد/ جنوب تهران با وقوع سیل به‌شدت آسیب ‌می‌بیند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فعالیتهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا در سراسر جهان به‌ویژه خاورمیانه می‌تواند به‌عنوان مصادیق تروریسم دولتی قلمداد شود.

مرگ رسمی گفتمان ضد تروریسم آمریکا

تهران-ایرنا- گفتمان مبارزه با تروریسم که بخشی جدایی ناپذیر از راهبرد امنیتی آمریکا است، زمانی زیربنای ایدئولوژیک و گفتمان ناتو برای انجام عملیات نظامی در حوزه های مختلف جغرافیایی و اجماع سازی جهانی بود اما آیا این موتور محرک همچنان کار می کند؟

نگرانی هاشمی از زیرساختهای جنوب تهران در برابر سیل

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حوزه زیرساختها در جنوب تهران آسیبهای جدی در مقابل سیل وجود دارد.

سیلی که می ‌تواند آتش ‌زا باشد

پایگاه خبری صبح توس 29 فروردین ماه در گزارشی با عنوان 'سیلی که می تواند آتش زا باشد' نوشت: احداث 2 باب پمپ بنزین در بولوار جانبازان و شهرک ولیعصر (عج) تربت حیدریه که در کنار کال و بدون توجه به حریم استاندارد ساخته شده در صورت وقوع سیل آتش زا خواهد بود.

رهبر یک حزب عراقی: جهان گواه مبارزه سپاه با تروریسم است

بغداد – ایرنا – دبیرکل جنبش جهاد و سازندگی عراق گفت: مصداق واقعی تروریسم نیروهای آمریکایی هستند نه سپاه پاسداران که جهان شاهد ایستادگی و مبارزه این نیرو با تروریسم مورد حمایت واشنگتن در منطقه بوده است.

اشاره آمریکا به امکان حذف نام سودان از لیست تروریسم بین‌المللی

یک مسؤول ارشد در وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، در صورت اتخاذ اقدامات چشمگیر توسط فرماندهان نظامی جدید سودان، واشنگتن آماده حذف سودان از لیست سیاه کشورهای حامی تروریسم است.

جنوب استان فارس مرکز جذب توریسم سلامت باشد/ کمک خیرین سلامت

گراش _ وزیر بهداشت جنوب استان فارس را مرکزی برای جذب توریسم سلامت دانست که با استفاده از زیرساخت های موجود می تواند در توسعه این صنعت موثر باشد.

اتحادیه آفریقا : کنترل سودان توسط ارتش راه حل این بحران نیست

تهران - ایرنا - «موسی فکی » رئیس کمیسیون اتحادیه آفریقا پنجشنبه شب در واکنش به شروع به کار شورای نظامی انتقالی سودان و برکناری « عمر البشیر » گفت : سلطه نظامی بر سودان نمی تواند پاسخ مناسبی به چالش های این کشور باشد.

دستور مادورو به افزایش یک میلیون نفری تعداد نیروهای شبه‌نظامی دولتی ونزوئلا

همزمان با سفر رهبر مخالفان دولت ونزوئلا به مناطق وقوع قطعی برق اخیر این کشور، نیکولاس مادورو دستور به افزایش یک میلیون نفری اعضای نیروهای شبه نظامی دولتی این کشور را داد.

اندیشکده آمریکایی: کره شمالی فعالیت بازیافت هسته ای دارد

تهران- ایرنا-مرکز مطالعات راهبردی و روابط بین الملل (CSIS) مستقر در واشنگتن مدعی شد که تصاویر ماهواره ای هفته گذشته از تاسیسات هسته ای کره شمالی حاکی از فعالیت بازیافت مواد هسته ای توسط این کشور است که می تواند نشانه ای از شکست نشست هانوی باشد.

قدردانی خانه سینما از رییس شورای اسلامی شهر تهران

اصناف سینمایی طی نامه‌ای از مهندس محسن هاشمی ریاست شورای اسلامی شهر تهران برای در نظر گرفتن نام هنرمندان برای معابرشهر تهران قدردانی کرد.

الحشد الشعبی به تحرک واشنگتن در مرز عراق هشدار داد

تهران - ایرنا - «هاشم الموسوی» یکی از فرمانده ارشد بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) روز جمعه گفت: آمریکا نیروهای اطلاعاتی خود را برای جاسوسی از الحشد در نزدیکی مرز عراق و سوریه مستقر کرده است که این کار با هدف کاهش نقش ما در مبارزه با تروریسم انجام می شود.

دلیل دین‌گریزی از نظر "محسن هاشمی"

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به "دین گریزی" گفت: این شکاف ارزش‌ها و دین گریزی ناشی از عدم ارائه تصویری صحیح از سبک زندگی و الگوی زیست مسلمانی است.

عرصه هنر همیشه می‌تواند زمینه ساز خطا باشد/ توجه به فعالیت‌های سازنده و متعهدانه هنرمندان

ارتش در جنوب و جنوب شرق ایران آماده باش است

تهران- ایرنا- سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: با توجه به احتمال وقوع سیل یگان های ارتش در جنوب و جنوب شرق کشور در آماده باش هستند.

سرباز آمریکایی پس از کشتن یک زن ژاپنی در اوکیناوا خودکشی کرد

تهران- ایرنا- به دنبال تشدید نگرانی‌های از تداوم حضور نظامیان آمریکا در مناطق جنوب غربی ژاپن، وزارت خارجه ژاپن با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، که یک نیروی نظامی آمریکا امروز شنبه یک زن ژاپنی را به‌ قتل رسانده است.

تبعات آسیب دیدن ماده ژنتیکی اسپرم

آسیب به ماده ژنتیکی (DNA) اسپرم می‌تواند یکی ازعوامل سقط جنین باشد.

مقام اطلاعاتی پیشین ونزوئلا در اسپانیا بازداشت شد

تهران- ایرنا- معاون پیشین سازمان اطلاعاتی ارتش ونزوئلا که پیشتر از سوی آمریکا متهم به کمک به قاچاق مواد مخدر شده بود، در اسپانیا بازداشت شده و با احتمال استرداد به ایالات متحده روبه رو است.

تالاب بندعلیخان برای تهران هم فرصت است هم تهدید

کلانتری گفت: تالاب بندعلیخان حائلی بین کویر و پایتخت است که هم می‌تواند فرصت باشد و هم تهدید. اگر حقابه این تالاب را تأمین کنیم می‌تواند یک سایت گردشگری طبیعی کنار پایتخت باشد.

ضربه اطلاعاتی ایران به «سی آی ای» و «ام‌آی ۶» / اطلاعات ۲۹۰ جاسوس آمریکا را در اختیار کشورهای دوست قرار دادیم

وزیر اطلاعات امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران تاکید کرد: کار اطلاعاتی کاری مردمی است. از مردم و برای مردم و با همراهی مردم است. امنیت برای مردم و نه بر مردم است. ]]>