گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به سیل زدگان

ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به هموطنان سیل‌زده دور جمع می شوند.مطالب مرتبط

گلریزان 2.5 میلیارد تومانی ورزشکاران و هنرمندان برای سیل زدگان

تهران- ایرنا- بیش از 25 میلیارد و 300 میلیون ریال کمک های مردمی در گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به سیل زدگان جمع آوری و به سازمان هلال احمر کشور تحویل داده شد.

گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به هموطنان سیل زده

گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به هموطنان سیل‌زده با نمایش فیلم «غلامرضا تختی» در روز چهارشنبه ۲۸ فروردین برگزار می‌شود.

خرید ۹ تا ۳۰ میلیونی فیلم تختی در حمایت از سیل زدگان

مراسم گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای حمایت از هم وطنان سیل زده و اکران فیلم تختی امروز چهارشنبه با حضور سیدرضا صالحی امیری در بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار شد.

هنرمندان و ورزشکان به نام «تختی» به سیل‌زدگان کمک کردند

هنرمندان و ورزشکاران به بهانه کمک به سیل‌زدگان در اکران خصوصی فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» گرد هم آمدند.

شبی که تختی با سیل زدگان خندید!

در مراسمی زیبا و به یادماندنی که باز هم جهان پهلوان کشتی ایران بهانه برگزاری آن شد، ورزشکاران، هنرمندان و خیرین برای کمک به سیل زدگان کشور آستین ها را بالا زدند تا با جمع آوری کمک های میلیاردی، باعث شادی تختی و سیل زدگان شوند.

کمک ۲٫۵ میلیارد تومانی مردم و ورزشکاران به سیل‌زدگان

بیش از ۲۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کمک‎های مردمی در گردهمایی اکران فیلم «غلامرضا تختی» برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل جمعیت هلال احمر شد.

کنسرت مهربانی هنرمندان برای کمک به سیل زدگان

کنسرت مهربانی هنرمندان موسیقی کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از هنرمندان قشقایی فارس برای کمک به سیل زدگان غرب کشور برگزار شد.

جمع آوری کمک در گردهمایی نمایش فیلم تختی

بیش از ۲۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کمک‎های مردمی در گردهمایی نمایش فیلم تختی در بازار بزرگ ایران برای سیل‌زدگان جمع آوری شد

آوای مهربانی کهگیلویه و بویراحمد‌ برای کمک به سیل زدگان + تصاویر

رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد گفت: آوای مهربانی هنرمندان موسیقی استان و جمعی از هنرمندان قشقایی استان فارس برای کمک به سیل‌زدگان غرب کشور در یاسوج برگزار شد.

آوای مهربانی هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به سیل زدگان

یاسوج- رئیس حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد گفت: کنسرت مهربانی هنرمندان موسیقی کهگیلویه وبویراحمد و جمعی ازهنرمندان قشقایی استان فارس برای کمک به سیل زدگان غرب کشور در یاسوج برگزار شد.

بهره برداری از ۵۰۰ طرح ورزشی تاپایان امسال

گردهمایی هیاتهای اندیشه ورز جوان ، سمن ها و ورزشکاران استان همدان با وزیر ورزش وجوانان برگزارشد.

بسیج ورزشکاران استان تهران برای کمک به سیل زدگان کشور

روابط عمومی فرمانداری تهران از بسیج ورزشکاران استان تهران برای جمع آوری کمک‌های مردمی برای شهروندان مناطق سیل زده کشور خبر داد.

هنرمندان خراسانی برای سیل زدگان گلستان برنامه اجرا می کنند

مشهد- ایرنا- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هنرمندان این استان برای ایجاد نشاط و تقویت روحیه سیل زدگان استان گلستان در این استان برنامه های هنری اجرا می کنند.

ورزشکاران و پهلوانان، میدانداران امدادرسانی به سیل زدگان

جهان پهلوان امامعلی حبیبی، این روزها میدان دار کمک رسانی به سیل زدگان مازندران شده است.

ساز هنرمندان کردستانی برای کمک به سیل زدگان کشور کوک شد

سنندج - ارکستر فلارمونیک استان کردستان با همراهی دو هنرمند برجسته عادل نادری و داریوش و گودرزی کنسرت خیریه در راستای کمک به سیل زدگان کشور برگزار کردند.

هدف سرویس های امنیتی در سفرهای برون مرزی ورزشکاران هستند

تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل حراست وزارت ورزش و‌جوانان هدف سرویس های امنیتی در سفرهای برون مرزی را ورزشکاران عنوان کرد و گفت: یکی از تکالیف ما برای اعزام ورزشکاران به این رویدادها نظارت لازم‌ با نگاه صیانتی و امنیتی است.

«تختی» این بار به کمک سیل زدگان آمد/ کمک ۲۵ میلیاردی جامعه ورزش

بیش از ۲۵ میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‌های مردمی در گردهمایی اکران فیلم تختی برای مردم سیل زده کشورمان جمع آوری و تحویل سازمان هلال احمر شد.

گردهمایی منتظران مهدی در شیراز

مردم شیراز با پیاده روی و گردهمایی در حرم شاهچراغ (ع)، میلاد منجی عالم بشریت را جشن گرفتند.

نوای خوانندگان پاپ برای التیام سیل زدگان شیراز اوج می گیرد

شیراز- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام کرد:هنرمندان مطرح موسیقی پاپ کشور به منظور حمایت از سیل زدگان در برنامه ' شیراز بوستان مهر' از هفتم اردیبهشت ماه جاری در شیراز حضور می‌ یابند.

«غلامرضا تختی» بیش از ۲۵ میلیارد ریال برای سیل‌زدگان جمع کرد

بیش از ۲۵ میلیارد و سیصد میلیون ریال کمک‎های مردمی در گردهمایی اکران فیلم «غلامرضا تختی» برای مردم سیل‌زده کشورمان جمع‌آوری و تحویل سازمان هلال احمر شد.]]>