این گجت کوچک می‌تواند به یک مترجم همراه تبدیل شود

شاید به زودی یک گجت کوچک بتواند در سفرها مانند یک مترجم همراه عمل کند.مطالب مرتبط

این گجت کوچک می‌تواند به یک مترجم همراه تبدیل شود

شاید به زودی یک گجت کوچک بتواند در سفرها مانند یک مترجم همراه عمل کند.

خلیج فارس با کوچک‌ترین تجاوز به گورستان آمریکایی‌ها تبدیل می‌شود

کاشان - امام جمعه مشهد اردهال کاشان با بیان اینکه خلیج فارس با کوچک‌ترین تجاوز به گورستان آمریکایی‌ها تبدیل می‌شود، گفت: تروریستی خواندن سپاه جان سربازان آمریکایی را به خطر انداخت.

وقتی مترجم خیانت می‌کند

احمد پوری می‌گوید: اگر مترجم تحت تاثیر شعر قرار نگرفته باشد و آن را ترجمه کند، خیانت کرده است، چرا که حس درونی شعر را منتقل نساخته و تنها کلماتی فاخر تحویل زبان مقصد خواهد داد.

مدارس کار و دانش و هنرستان‌ها در جهت تولید به شهرک صنعتی کوچک تبدیل شوند

13 نشانه کم آب شدن بدن+عکس

بدن ما یک دریاچه ی کوچک متحرک است. می گویید مگر می شود؟ زیر این بدن از حدود ۶۵ درصد آب تشکیل شده است، یعنی بیش از نیمی از بدن آب است و برای همین می گوییم دریاچه است. دریاچه ای که نباید خشک شود، چون تبدیل به بیابان خواهد شد.]]>

روش‌های حفظ هوشیاری ذهن با افزایش سن

با افزایش سن علاوه بر تغییرات کوچک در توانایی‌های ذهنی مانند قدرت حافظه یا مشکلات جدی‌تری همچون ابتلا به بیماری آلزایمر، کاهش شناختی و ادراکی نیز می‌تواند ‌بر کیفیت زندگی فرد تاثیر بگذارد.

چند گام ساده برای حفظ زمین

اگرچه میزان چالش‌های زیست محیطی پیش‌روی ما در کره زمین می‌تواند دلهره‌آور باشد اما راه‌های کوچک اما موثری برای مقابله با این چالش‌ها وجود دارد.

لزوم توجه به صنایع کوچک دراستان یزد

آیت الله ناصری بر توجه به صنایع و کسب و کارهای کوچک برای برون رفت از مشکل اشتغال تاکید کرد

ارسال امواج رادیویی زیر زمین و دریا با آنتن یک تو جیبی!

آمریکایی‌ها موفق به تولید آنتی شدند که به اندازه‌ای کوچک است که در جیب جا می‌شود ولی با این وجود می‌تواند امواج رادیویی را در مسافتی طولانی و حتی زیر زمین و دریا پراکنده کند.

تبدیل مقاله های علمی به محصولات صادراتی

تهران- ایرنا- تبدیل علم به ثروت و به بیانی دیگر تبدیل مقاله به محصول، یکی ازمهمترین فعالیت های ستاد توسعه علوم وفناوری های سلول های بنیادی در کنار سایر فعالیت های این ستاد درسال 1397، است.

گرمابی: نگاه به صادرات استراتژیک است

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: نگاه به صادرات استراتژیک است. آمریکا می‌تواند فروش نفت را کاهش دهد اما محصولات کشاورزی و صنایع کوچک و متوسط ما کمک‌کننده خواهند بود. اگر روی ۱۵ کشور همسایه در این زمینه متمرکز شویم، به تولید کمک کرده و صادرات را محور اصلی

معجزه دو عدد خرما!

تنها یک وعده 3.5 اونسی (100 گرم) از آن می تواند حدود 20 درصد از نیاز روزانه انسان به پتاسیم را به همراه 7 گرم فیبر، 2 گرم پروتئین، و چندین نوع از آنتی اکسیدان ها تامین کند. ]]>

ارزش سهام یک شرکت کوچک چینی ۵۷ هزار درصد جهش کرد

قیمت هر سهم از شرکت کوچک چینی «زوم تکنولوژیز» که ماه گذشته کمتر از یک سنت ارزش داشت، هزاران درصد جهش کرد.

  شش نفر در سقوط هواپیمای کوچک در شیلی کشته شدند

سقوط یک هواپیمای کوچک روی یک خانه در منطقه ای مسکونی در جنوب شیلی دستکم شش کشته بر جای گذاشت.

عضو شورای شهر تهران: در سال‌های اخیر 3هزار باغ به برج تبدیل شده است

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در سال‌های اخیر 3هزار باغ به برج تبدیل شد گفت: شورای پنجم با لغو مصوبه برج‌باغ توانست از 2هزار باغ باقی‌مانده شهر تهران حفاظت و از تبدیل آنها به برج جلوگیری کند.

حاشیه نگاری سفر استاندار آذربایجان غربی به میاندوآب

مهاباد - ایرنا - سفر فشرده استاندار آذربایجان غربی به میاندوآب طی روز گذشته /پنجشنبه/ که تا نیمه شب به طول انجامید، علاوه بر دستاوردهای قابل توجه برای منطقه با حاشیه های جالب توجهی همراه بود تا جایی که مردم محلی از کوچک تا بزرگ مطالبه های خود را به راحتی

تعیین تکلیف مراکز کوچک دانشگاهی در ساماندهی آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ما در یک بخش در قالب ساماندهی، تکلیف مراکز متعدد آموزش عالی کشور با ابعاد کوچک را مشخص می‌کنیم.

وزیرعلوم:هیچ مرکز کوچک دانشگاهی را تعطیل نمی کنیم

شیراز-ایرنا-وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری گفت: هیچ مرکز کوچک دانشگاهی را تعطیل نخواهیم کرد بلکه بهترین مدل مدیریتی را برای آن تعریف می‌ کنیم.

وزیرعلوم:هیچ مرکز کوچک دانشگاهی را تعطیل نمی کنیم

شیراز-ایرنا-وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری گفت: هیچ مرکز کوچک دانشگاهی را تعطیل نخواهیم کرد بلکه بهترین مدل مدیریتی را برای آن تعریف می‌ کنیم.

لزوم تقویت ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک

حدود ۶۰۰ هزار واحد تولیدی کوچک از سه میلیون واحد صنفی فعال در کشور باید تقویت شوند