اسرائیل یک فرودگر دیگر به ماه می‌فرستد

پس از آنکه شرکت فضایی خصوصی اسرائیلی "SpaceIL" در فرود آوردن فرودگر خود موسوم به "بریشیت"(Beresheet) ناکام ماند و این فرودگر با سطح ماه برخورد کرد، حالا قصد دارد فرودگر "بریشیت ۲" را روانه ماه کند.مطالب مرتبط

اسرائیل یک فرودگر دیگر به ماه می‌فرستد

پس از آنکه شرکت فضایی خصوصی اسرائیلی "SpaceIL" در فرود آوردن فرودگر خود موسوم به "بریشیت"(Beresheet) ناکام ماند و این فرودگر با سطح ماه برخورد کرد، حالا قصد دارد فرودگر "بریشیت ۲" را روانه ماه کند.

هند کاوشگر به کره ماه می فرستد

دهلی نو-ایرنا- روزنامه تایمز او ایندیا روز شنبه در گزارشی نوشت با شکست ماموریت فضا پیمای اسرائیلی 'برشیت'در فرود بر روی کره ماه به دلیل مشکلات فنی ،هند بار دیگر به رقابت اعزام فضانورد به کره ماه پیوست .

پازل "معامله قرن" در حال تکمیل شدن است

از زمانی که دولت دونالد ترامپ روی کار آمده دیگر صحبتی از مذاکرات صلح بین اسرائیل و فلسطین نیست، شاید به این دلیل که دیگر موضوعی برای بحث باقی نمانده تا دو طرف اسرائیلی و فلسطینی روی آن گفت‌وگو کنند. با گذاشتن طرح "معامله قرن" روی میز، دیگر طرح‌ها نظیر طرح

امارات در ماه سپتامبر فضانورد به فضا می‌فرستد

امارات در ماه سپتامبر با کمک روسیه فضانورد به فضا می‌فرستد

افغانستان 250 نفر برای مذاکره با طالبان به دوحه می فرستد

امیری: اسرائیل،‌ آمریکا را اداره می‌کند

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: تا به حال عده‌ای فکر می‌کردند آمریکا اسرائیل را اداره می‌کند، اما با این تصمیم اخیر هیات حاکمه آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران مشخص شد نتانیاهو و اسرائیل، آمریکا را اداره می‌کنند.

روسیه بار دیگر بر لزوم رسیدن به وحدت ملی درفلسطین تاکید کرد

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه بار دیگر بر موضع این کشور مبنی بر لزوم رسیدن به وحدت ملی میان تمامی گروه های فلسطینی برای حل وفصل مناقشه این کشور با اسرائیل تاکید کرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سایپا

برانکو با چند تغییر تیمش را به مصاف سایپا می‌فرستد.]]>

لیبرمن از نتانیاهو اخاذی می کند

اولین و شاید مهمترین مشکل بر سر راه تشکیل کابینه آینده اسرائیل شرط هایی است که اویگدور لیبرمن, رئیس حزب ”اسرائیل خانه ما“ مطرح می کند.

مرضیه هاشمی: آمریکا تحت سیطره صهیونیست است

خبرنگار شبکه تلویزیونی پرس تی وی گفت: کشور آمریکا به شدت تحت سلطه اسرائیل است به‌طوری‌که کلیه اقدامات آن توسط اسرائیل کنترل می‌شود.

اسقف بیت المقدس:عادی سازی روابط اعراب با اسرائیل برای نابودی فلسطین است

غزه-ایرنا-«عطاالله حنا» سراسقف کلیسای روم ارتدوکس در بیت المقدس با یادآوری اینکه عادی سازی روابط اعراب با رژیم اسرائیل برای نابودی مساله فلسطین است گفت: نمی توان انتظار داشت نژاد پرستی، فاشیسم و ظلم اسرائیل در حق فلسطینی ها تغییر کند بلکه وضعیت اعراب باید

مسکو تحویل جسد جاسوس اسرائیل به تل آویو را تکذیب کرد

وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای خبر رسانه های رژیم صهیونیستی درخصوص تحویل جسد جاسوس این رژیم در سوریه به اسرائیل رد کرد.

اعلام نتایج نهایی انتخابات اسرائیل

کمیته انتخابات اسرائیل نتایج شمارش ۱۰۰ درصد آرا را اعلام کرد که حاکی از پیروزی حزب لیکود به رهبری بنیامین نتانیاهو است.

سازمان آزادیبخش فلسطین رژیم صهیونیستی را برسمیت نمی شناسد

تهران – ایرنا – 'واصل ابو یوسف' عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین روز دوشنبه اعلام کرد: این سازمان در واکنش به طرح معامله قرن ترامپ، دیگر اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد.

سپاه خاری در چشم آمریکا و اسرائیل است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: سپاه پاسداران هیمنه استکبار جهانی را به لرزه درآورده و باید آنرا چون خاری در چشم آمریکا و اسرائیل دانست.

ترامپ تعهداتش به عربستان و اسرائیل را اجرا می کند

تهران- ایرنا- مدیر مرکز عربی مطالعات ایرانی معتقد است که ترامپ با اقداماتی همچون خروج از برجام و قراردادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی آمریکا، تعهداتش به عربستان و اسرائیل را اجرا می کند.

جزئیات جلسه امروز فراکسیون ولایی با محوریت توجه به رونق تولید و دوران پس از سیل

سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس گفت: آینده نامعلوم رژیم صهیونیستی و متزلزل رژیم غاصب و افول و حرکت به سوی از بین رفتن این رژیم و فروپاشی اسرائیل نیز از دیگر محورهای بحث نشست فراکسیون نمایندگان ولایی بود.]]>

ابهام در به نتیجه رسیدن نشست آتی صلح افغانستان در دوحه

تهران - ایرنا - دولت افغانستان 250 نفر را برای مذاکره با طالبان به دوحه می فرستد موضوعی که به گفته تحلیلگران، این تعداد زیاد نمایندگان مانع از ارائه نظری واحد در مورد صلح و بی نتیجه ماندن مذاکرات خواهد شد.

سناتور آمریکایی: پیروزی نتانیاهو تهدیدی برای راه‌حل دو کشوری است

سناتور دموکرات آمریکایی تاکید کرد، موفقیت بنیامین نتانیاهو در انتخابات پارلمانی اسرائیل می‌تواند امیدهای باقیمانده به راهکار دو کشوری برای حل مساله اسرائیل و فلسطین را به باد دهد.