سرعت کاهش رشد اقتصادی جهان فراتر از انتظار است

اجلاس بهاره واشنگتن به محلی برای نگرانی‌های تازه از اوضاع جهان تبدیل شد.مطالب مرتبط

امید به بهبود اقتصاد چین/بازارهای آسیایی آسوده‌خاطر شدند

روز چهارشنبه، پس از این که داده‌های فراتر از انتظار چین نشان داد که مشوق‌های اقتصادی این کشور، بالاخره وضعیت اقتصادی آن را بهتر کرده است، بازارهای سهام آسیایی رشد کردند.

پیش‌بینی‌ها از رشد اقتصادی ایران

صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین پیش‌بینی و ارزیابی خود از وضعیت اقتصاد جهان در سال جاری میلادی اعلام کرده که رشد اقتصادی جهان کاهش خواهد یافت و منفی بودن رشد اقتصادی ایران نیز قطعی است.

نیمی از آمریکایی‌ها دولت ترامپ را مقصر مشکلات اقتصادی می‌دانند

رشد اقتصادی در سطح جهان رو به کاهش است اما بزرگ‌ترین مشکل اقتصاد آمریکا احتمالاً ریشه داخلی دارد.

فوتبال جهان| گتوسو: بیشتر از این‌ها از میلان انتظار داشتم/ شاید من هنوز مربی سطح بالایی نیستم!

فوتبال جهان - سرمربی میلان پس از تساوی تیمش در خانه پارما اعتراف کرد که انتظار کسب نتیجه بهتری از شاگردانش داشته است.

جهان در انتظار فریادرس مظلومان

قم- ایرنا- هزاران بهار و خزان گذشت و جهانیان صبورانه در انتظار فریادرس مظلومان و پناهگاه مستضعفان نشسته اند؛ او که سلاله ای از تبار فاطمه زهرا(س) و وعده خداوند است تا جهان را از ظلم و فساد نجات دهد و به روشنایی و عدالت برساند.

کاهش چشم‌انداز رشد اقتصادی کشورهای عربی

کاهش تولیدات نفتی و سیاست‌های ریاضتی احتمالاً به کاهش رشد اقتصادی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس منتج خواهد شد.

سرمایه‌گذاری آلمان در روسیه به بالاترین سطح ده سال اخیر رسید

در سال ۲۰۱۸، سرمایه‌گذاری تاجران آلمانی در اقتصاد روسیه از ۳ میلیارد یورو فراتر رفت، که بالاترین سطح از قبل از بحران اقتصادی جهان تا کنون است.

بیماران هموفیلی چشم انتظار تغییر درمان خود هستند

تهران- ایرنا- مدیر عامل کانون هموفیلی ایران با اشاره به اینکه چندین سال است در سراسر جهان بیماران هموفیلی قبل از ابتلا و بروز درد، درمان می‌شوند و دوران درمان بعد از خونریزی به سر آمده است، گفت: بیماران هموفیلی در ایران هم چشم انتظار تغییر درمان برای کاهش

فرهنگ انتظار تحول آفرین و حرکت بخش است

قم- ایرنا- عضو شورای جامعه المصطفی العالمیه(ص) با بیان این که فرهنگ انتظار در زندگی انسانها تحول آفرین است، گفت: این انتظار در انسان امید و حرکت ایجاد و جهان را از بن بست خارج می کند.

گرافیک سیاسی ایران فراتر از دیگر کشورهای جهان است

صفوی: همکاری‌های اقتصادی و امنیتی جهان اسلام را به صلح و توسعه می‌رساند

مدیر عامل مؤسسه آینده پژوهی جهان اسلام گفت: برای رسیدن به صلح و توسعه باید به سمت همکاری‌های اقتصادی و امنیتی در جهان اسلام برویم؛ ایران تنها کشور جهان اسلام است که امنیت درون‌زا دارد.

سرعت وزش طوفان در زابل به بیش از 90 کیلومتر رسید

رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: باد شدید با سرعت 96 کیلومتر بر ساعت زابل را درنوردید که گرد و غبار حاصل از این باد کیفیت هوا را به شدت کاهش داد.

معاون وزیر راه: ظرفیت تجارت دریایی ایران فراتر از تصور آمریکاست

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اقدام آمریکا برای محدودسازی حمل و نقل دریایی ایران را «تروریسم اقتصادی» خواند و گفت: ظرفیت‌های کشور در حوزه تجارت دریایی فراتر از تصور آمریکا و دنباله رو‌های این کشور است که بتوانند در آن محدودیت و انسداد ای

هند همچنان در بالاترین نرخ رشد اقتصادی جهان می‌ماند

رئیس بانک مرکزی هند گفت که این کشور در سال ۲۰۱۹ نیز بالاترین نرخ رشد اقتصادی جهان را خواهد داشت.

چرا رشد اقتصادی منفی شد؟

کاهش نرخ رشد اقتصادی به منفی ۳.۸ درصد و رشد صنعتی به منفی ۷.۹ درصد در حالی اتفاق می‌افتد که یک اقتصاددان معتقد است منفی شدن رشد اقتصادی به معنای کاهش مبادلات در اقتصاد است.

انتظار امام عصر (عج) به سازندگی فردی و اجتماعی منجر می شود

کاشان - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان گفت: یکی از رسالت های مهم شیعیان جهان انتظار فرج امام عصر (عج) است چنان که پیامبر اسلام (ص) نیز فرمودند، انتظار حضرت مهدی (عج) بر همه اعمال برتر بوده و به سازندگی فردی و اجتماعی مسلمانان منجر می شود.

جهان در انتظار عدالت؛ عدالت در انتظار مهدی (عج)

کرمانشاه- ایرنا- نیمه شعبان دیگری از راه رسید تا بازهم دل ها به سمت و سوی امام غائب از نظر پرواز کند، امامی که عدالت انتظارش را می کشد و زادروز میلادش، بشارتی روح پرور برای همه عاشقان و شیفتگان و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هسستند.

جهان در انتظار عدالت؛ عدالت در انتظار مهدی (عج)

کرمانشاه- ایرنا- نیمه شعبان دیگری از راه رسید تا بازهم دل ها به سمت و سوی امام غایب از نظر پرواز کند، امامی که عدالت انتظارش را می کشد و زادروز میلادش، بشارتی روح پرور برای همه عاشقان و شیفتگان و مستضعفانی است که چشم به راه آمدنش هستند.

همکاری‌های اقتصادی و امنیتی جهان اسلام را به صلح و توسعه می‌رساند

مدیرعامل مؤسسه آینده پژوهی جهان اسلام با بیان اینکه برای رسیدن به صلح وتوسعه بایدبه سمت همکاری‌های اقتصادی وامنیتی درجهان اسلام برویم، گفت:ایران تنهاکشورجهان اسلام است که امنیت درون زادارد.

انتظار فرج بالاترین انگیزه مبارزه حق طلبان علیه مستکبران

خطیب جمعه سوق گفت:انتظار فرج بهترین انگیزه برای قیام و مبارزه حق طلبانه علیه مستکبران جهان از گذشته به امروز بوده و هست.