احتمال نشت فاضلاب در ۲ محله شهرری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بی‌توجهی شرکت آب و فاضلاب به استان تهران، از وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب در دو محله‌ شهرری گلایه کرد.مطالب مرتبط

احتمال نشت فاضلاب در ۲ محله شهرری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بی‌توجهی شرکت آب و فاضلاب به استان تهران، از وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب در دو محله‌ شهرری گلایه کرد.

انتقاد خلیل‌آبادی از پاسکاری طرح شبکه فاضلاب شهرری بین مسئولان

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: مسئولان مربوطه، پیگیری مشکلات طرح شبکه فاضلاب شهرری را به یکدیگر ارجاع می‌دهند.

فاضلاب محلات بهشتی و عباس آباد شهرری ساماندهی می شود

شهرری- ایرنا- مدیر عامل آب و فاضلاب منطقه 6 تهران گفت: فاضلاب محلات عباس آباد و بهشتی با تامین زمین از سوی شهرداری تهران تا یکسال آینده ساماندهی می شود.

تذکر به وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب دو محله عباس آباد و بهشتی

⁠⁣عضو شورای شهر تهران گفت: پاسخ شرکت آب و فاضلاب استان تهران نسبت به رفع معضل فاضلاب برخی محلات روشن نیست.

مهار پساب فاضلاب شرق اهواز توسط نیروهای اعزامی آبفای اصفهان

اصفهان - نماینده مدیریت بحران شرکت آبفای اصفهان گفت: با تلاش شبانه روزی اکیپ بحران آبفای اصفهان پساب فاضلاب جاری در محله های شرق اهواز جمع آوری و مهار شد.

هشدار سیل در ۴ محله شهر خاش

‌شهردار خاش به ساکنان ۴ محله آسیب پذیر این شهر را به عنوان محله‌های در معرض سیلاب احتمالی هشدار داد.

آماده‌باش تمامی اکیپ‌های عملیاتی برای مواجهه با سیلاب احتمالی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان گفت: با توجه به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیلاب در استان اکیپ‌های عملیاتی آب و فاضلاب در آماده‌باش کامل هستند.

27 هزار انشعاب غیرقانونی آب و فاضلاب جمع آوری شد

یاسوج- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پنج سال اخیر 27 هزار تخلف آب و فاضلاب بخصوص انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب در شهرهای استان شناسایی و جمع‌آوری شده است.

وصل شدن برق ساکنان ۲ محله جاسک

فرماندار جاسک گفت: با تلاش نیرو‌های اتفاقات برق جاسک برق محله‌های لوران و محله مقسا وصل شد.

رئیس دادگستری خوزستان رفع مشکل فاضلاب شهر اهواز راخواستار شد

اهواز - ایرنا - رئیس کل دادگستری خوزستان رفع مشکل سرریز فاضلاب کلانشهر اهواز را خواستار شد و گفت:شرکت آب و فاضلاب هرچه سریع تر مشکلات ناشی از فاضلاب این شهر را رفع کند.

هشدار سیل در 4 محله شهر خاش

شهردار خاش 4 محله آسیب پذیر این شهر را در مواقع سیلاب اعلام کرد.

69 میلیارد ریال برای توسعه آب و فاضلاب شهر خوی اختصاص یافت

ارومیه- ایرنا- مدیر آب فاضلاب شهر خوی گفت: 69 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه‌های آب و فاضلاب و اتمام مدول سوم فاضلاب این شهر در سال جاری اختصاص یافت.

بیش از 2500 فقره انشعاب آب و فاضلاب در بوکان واگذار شد

مهاباد - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری بوکان گفت: طی سال گذشته 2 هزار و 537 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهر واگذار شده است که یک هزار و 563 انشعاب آن را فاضلاب و مابقی را نیز انشعاب آب تشکیل می دهد.

مشکلات بهداشتی و سلامت مردم اهواز و روی سیاه فاضلاب

اهواز – ایرنا - جاری شدن فاضلاب در بسیاری از نقاط شهر اهواز سبب شده تا شهروندان نگران از انتشار آلودگی ها و به خطر افتادن سلامتی خود باشند، فاضلاب علاوه بر بوی متعفن و غیر قابل تحمل مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان نیز ایجاد کرده است.

مشکلات بهداشتی و سلامت مردم اهواز و روی سیاه فاضلاب

اهواز – ایرنا- جاری شدن فاضلاب در بسیاری از نقاط شهر اهواز سبب شده تا شهروندان نگران از انتشار آلودگی ها و به خطر افتادن سلامتی خود باشند، فاضلاب علاوه بر بوی متعفن و غیر قابل تحمل مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان نیز ایجاد کرده است.

عضو شورای شهر تهران به آبفا تذکر داد

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران، نسبت به وضعیت نامناسب شبکه فاضلاب دو محله عباس آباد و بهشتی شهر ری به شرکت آبفا تذکر داد.

بیش از 9 میلیون مترمکعب فاضلاب شهر خوی تصفیه شد

ارومیه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب شهری خوی گفت: بیش از 9 میلیون و 157 هزار مترمکعب فاضلاب خام در طول سال گذشته /1397/ از طریق شبکه های جمع آوری به تصفیه خانه این شهر وارد و به طور کامل تصفیه شده است.

وضعیت کیفی آب شرب اهواز پس از وقوع سیلاب

قائم مقام ستاد مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: کیفیت آب به طور روزانه پایش می‌شود و به هیچ وجه پس زدگی و یا تلاقی آب با فاضلاب نداشته‌ایم، حتی در مناطقی که فاضلاب فروکش کرده دستور آهک پاشی صادر شده تا مشکلی از نظر بهداشت عمومی مردم نداشته باشیم.

پس زدگی فاضلاب یکی از مشکلات شهر اهواز است

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: با توجه به این که شهر اهواز مشکل فاضلاب دارد، در شرایط کنونی هم پس‌زدگی فاضلاب شهر اهواز شرایط را بدتر کرده است.

خطر فاضلاب اهواز را تهدید می کند

تهران - ایرنا- نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها گفت: خطر فاضلاب اهواز را تهدید می کند. مردم آسیب دیده از سیل بیش از اینکه از سیل در رنج باشند از پس زدن فاضلاب در اهواز در رنج هستند و خانواده ها نگران سلامتی فرزندان خود هستند.