پتروشیمی های عسلویه به احداث تصفیه خانه فاضلاب مکلف شدند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه واحدهای پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دارای تصفیه خانه مرکزی در پتروشیمی مبین هستند تمامی آنها مکلف به احداث تصفیه خانه های فاضلاب اختصاصی شدند.مطالب مرتبط

پتروشیمی های عسلویه به احداث تصفیه خانه فاضلاب مکلف شدند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه واحدهای پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس دارای تصفیه خانه مرکزی در پتروشیمی مبین هستند تمامی آنها مکلف به احداث تصفیه خانه های فاضلاب اختصاصی شدند.

بیش از 9 میلیون مترمکعب فاضلاب شهر خوی تصفیه شد

ارومیه - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب شهری خوی گفت: بیش از 9 میلیون و 157 هزار مترمکعب فاضلاب خام در طول سال گذشته /1397/ از طریق شبکه های جمع آوری به تصفیه خانه این شهر وارد و به طور کامل تصفیه شده است.

یزد| دستگاه‌های ذی‌ربط برای برطرف کردن مشکل تصفیه‌خانه فاضلاب شاهدیه اقدام کنند

فرماندار یزد با بیان اینکه دستگاه‌های ذی‌ربط برای برطرف کردن مشکل پشه و تصفیه‌خانه فاضلاب شاهدیه اقدام کنند گفت: وجود پشه و بوی بد سبب نارضایتی مناطق مسکونی نزدیک به تصفیه‌خانه فاضلاب شاهدیه شده است.

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب در ۴ شهرستان کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب در ۴ شهرستان استان به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

تامین آب شرب پایدار 1950 روستا در سال جاری/ افزایش 4400 مگاوات ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی در سال 98/ تکمیل و افتتاح 32 واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب در کشور

وزارت نیرو در سال 98، برنامه‌های محوری همچون افزایش 4400 مگاواتی ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور، تامین آب شرب پایدار برای یک هزار و 950 روستای کشور و بهره‌برداری از 32 واحد تصفیه‌خانه آب و فاضلاب را دنبال می‌کند.]]>

پشه و بوی بد تا زمان عدم استفاده از پساب فاضلاب یزد ادامه دارد

یزد ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: تا زمانی که پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد مورد استفاده قرار نگیرد و آب از حالت رکود خارج نشود، مشکل پشه و بوی نامطبوع وجود خواهد داشت.

کرمانی ها سیستم تصفیه آب سیار حمیدیه را راه اندازی کردند

کرمان - ایرنا - با تلاش متخصصان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان و تأمین اعتبار توسط ستاد معین، سیستم تصفیه آب سیار حمیدیه با ظرفیت تصفیه روزانه 80 هزار لیتر راه اندازی شد.

کرمانی ها سیستم تصفیه آب سیار حمیدیه را راه اندازی کردند

کرمان - ایرنا - با تلاش متخصصان شرکت آب و فاضلاب استان کرمان و تأمین اعتبار توسط ستاد معین، سیستم تصفیه آب سیار شهرستان حمیدیه در استان خوزستان با ظرفیت تصفیه روزانه 80 هزار لیتر راه اندازی شد.

آلاینده‌ها باغشهر شاهدیه را تهدید می‌کند/اقدام برای سمپاشی هوایی

یزدـ شاهدیه از قدیم به عنوان باغشهر و ریه تنفسی یزد مطرح بوده اما از یک سو صنایع و از سوی دیگر مشکلات ناشی از رها شدن پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد، زندگی آرام مردم این منطقه را بر هم زده است.

برای استفاده از پساب تصفیه خانه یزد چاره اندیشی شود

یزد ـ مدیرکل محیط زیست استان یزد گفت: باید هرچه سریعتر برای استفاده از پساب تصفیه خانه یزد چاره اندیشی شود و تا زمان فراهم شدن زیرساختهای انتقال آن، در فضای سبز زارچ و شاهدیه استفاده شود.

108خانوار مدد جوی عسلویه خودکفا شدند

بوشهر- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) عسلویه استان بوشهر گفت: 108خانوار زیر پوشش این نهاد پارسال با توانمند سازی از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

تکمیل تصفیه خانه ششم تهران در انتظار تامین منابع مالی

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: تصفیه خانه ششم تهران در صورت استمرار تامین منابع مالی تکمیل می شود.

20 میلیارد تومان اعتبار برای احداث شبکه فاضلاب

تاکنون 20 میلیارد تومان اعتبار برای احداث شبکه فاضلاب 13 شهر دو شهرستان شاهین و میمه و برخوار اختصاص یافته است.

نمی‌توانیم برای پساب رها شده فاضلاب یزد کاری انجام دهیم

یزد ـمدیرعامل آب منطقه ای یزد با اشاره به اینکه مشکل پساب تصفیه خانه یزد عدم استفاده از آن است، گفت: پساب به سرب و روی مهدی آباد و موسسه کوثر فروخته شده و ما عملا کاری نمی توانیم انجام دهیم.

نارضایتی شدید مردم شاهدیه از مسائل تصفیه‌خانه/حامی مردم هستیم

یزد ـ امام جمعه شاهدیه گفت: مردم مناطق شاهدیه و زارچ از مسائل تصفیه خانه به تنگ آمده اند و نارضایتی شدید در آنها ایجاد شده و اگر مشکلی ایجاد شود، ما حامی مردم هستیم.

خانه جوان با معماری محلی احداث می شود

بندرعباس-ایرنا- استاندارهرمزگان گفت: به منظور توانمندسازی، استعدادیابی و تبادل افکار جوانان جامعه، خانه جوان با سبک معماری محلی تا پایان سال جاری احداث می شود.

فاضلاب به برخی خانه ها در خوزستان وارد شده است

اهواز- ایرنا - پیروز حناچی شهردار تهران با تشریح اقدامات این نهاد در مناطق سیل زده خوزستان، از مشکلات این مناطق را مسایل بهداشتی خواند و گفت: در برخی شهرها با بالاآمدن آب، فاضلاب به خانه ها وارد شده و اگر از اینک تدبیر نشود در این مناطق با بروز بیماری های

خراسان شمالی| شهرداران مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی منازل در خطر سیل شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: شهرداران مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی منازل در خطر سیل شدند.

شهرداران بودجه خرید پمپ ندارند/ فاضلاب به خانه‌ اهوازی‌ها سرازیر شده است/ مردم علاوه بر سیل‌بند، فاضلاب‌بند هم می‌سازند/ تا امروز بیماری شایعی گزارش نشده است

یک نماینده مردم اهواز تاکید کرد: بنده بیشتر وقت خود را در مسیر دز و کارون و کرخه هستم و اخبار مبنی بر اینکه از مردم برای خرید پمپ پولی دریافت شود را لمس نکردم اما در کل به پمپ نیاز شدید داریم که این فاضلاب‌ها را منتقل کنند.]]>

حناچی: فاضلاب به برخی خانه ها در خوزستان وارد شده است

تهران- ایرنا-«پیروز حناچی» شهردار تهران با تشریح اقدامات این نهاد در مناطق سیل زده خوزستان، یکی از مشکلات این مناطق را مسائل بهداشتی خواند و گفت: در برخی شهرها با بالاآمدن آب، فاضلاب به خانه ها وارد شده که اگر از اینک تدبیر نشود در این مناطق با بروز بیمار