مراکزبهداشتی سیستان و بلوچستان آماده مقابله با سیلاب هستند

زاهدان- ایرنا- معاون اجرایی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان گفت: تمام واحدهای عملیاتی و امکانات حوزه بهداشت دانشگاههای علوم پزشکی این استان برای مقابله با سیلاب احتمالی در آماده باش کامل بسر می برند.



مطالب مرتبط

مقابله با سیلاب در سیستان و بلوچستان

مقابله با سیلاب و امدادرسانی‌ها در شمال سیستان و بلوچستان با وجود طوفان و غبارآلود شدن هوا همچنان ادامه دارد.

استاندار: هرمزگان آماده امدادرسانی به سیستان و بلوچستان است

بندرعباس- ایرنا- استاندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران هرمزگان از آمادگی این استان جهت اعزام کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان با توجه به جاری شدن سیلاب در افغانستان و سرازیر شدن روان آب ها از این کشور به سیستان و بلوچستان، خبر داد.

شدت سیلاب شمال سیستان و بلوچستان تحت کنترل است

استاندار سیستان و بلوچستان از مدیریت سیلاب ورودی به منطقه سیستان با وجود افزایش حجم آن خبر داد.

سیلاب ۵ مسیر در شمال سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان- رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: ۵ مسیر در شمال استان سیستان و بلوچستان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه هیرمند مسدود شده است.

سیلاب ۳ مسیر در شمال سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان- رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: سه مسیر در شمال استان سیستان و بلوچستان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه هیرمند مسدود شده است.

تلاش همکاران خبر مرکز سیستان و بلوچستان برای اطلاع رسانی اخبار سیلاب در حوزه سیستان

حجم ورودی سیلاب از کشور افغانستان به سمت منطقه سیستان از روز گذشته افزایش یافته و برخی روستاها در معرض جدی سیلاب قرار گرفته اند.

هرمزگان آماده اعزام کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان است

بندرعباس- ایرنا- استاندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران هرمزگان از آمادگی این استان جهت اعزام کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان با توجه به جاری شدن سیلاب در افغانستان و سرازیر شدن روان آب ها از این کشور به این استان، خبر داد.

۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.

آخرین وضعیت سیل در سیستان و بلوچستان/ وضعیت عادی استان پس از سیلاب‌ها

‌مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: هم اکنون در مناطقی که سیلاب‌ها جاری شده است، شرایط عادی است.

سیلاب ۱۲ مسیر در سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان- مدیر کل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: ۱۱ مسیر در جنوب و یک مسیر در شمال این استان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی مسدود شده است.

سیلاب 220 میلیارد ریال به راه های سیستان و بلوچستان خسارت زد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس برآوردها، سیلاب های سال گذشته تاکنون بیش از 220 میلیارد ریال به راه های این استان خسارت وارد کرده است.

مشارکت بیش از ۱۰۰دستگاه ماشین آلات کشاورزی درکنترل سیلاب سیستان

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: از روزهای آغازین ورود سیلاب به دشت سیستان مدیریت جهادکشاورزی پنج شهرستان حوزه سیستان، مجری طرح انتقال آب با لوله دشت سیستان با تمامی پیمانکاران و نیروها و ماشین آلات سنگین و نیه سنگین و سبک به طور شبان

2500 متر مکعب بر ثانیه ، دبی سیلاب به سمت شمال سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از منطقه سیستان گفت: هم اکنون آب با حجم 2 هزار و 500 متر مکعب بر ثانیه و ارتفاع حدود 4 متر در حال ورود به شمال استان است.

8 روستای سیستان تخلیه شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 8 روستای علی نمرودی، داشک، آبیل، اسماعیل علی، غلامرسول، لورگ خاری، یوسف زهی و میرخان در شمال سیستان و بلوچستان به دلیل جاری شدن سیلاب در روزهای اخیر تخلیه و اهالی آن در مکان های امن اسکان داده شدند.

سیلاب سه مسیر ارتباطی در سیستان را بست

زاهدان- ایرنا- فرمانده پلیس شمال سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر جاری شدن سیلاب سه مسیر ارتباطی در سیستان از بعد ازظهر امروز (یکشنبه) بسته شد.

140 خودروی سبک و سنگین سپاه آماده اعزام به سیستان است

زاهدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور گفت: 140 خودروی سنگین و سبک سپاه پاسداران آماده اعزام به مناطق گرفتار سیلاب در سیستان هستند.

۱۴۰ خودروی سبک و سنگین سپاه آماده اعزام به منطقه سیستان است

زاهدان- فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور گفت: ۱۴۰ خودروی سنگین و سبک سپاه پاسداران آماده اعزام به مناطق گرفتار سیلاب در سیستان هستند.

6مسیر سیلابی در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 6 مسیر ارتباطی مسدود شده ناشی از سیلاب پس از 48 ساعت صبح امروز/سه شنبه/ بازگشایی شد.

طغیان ‌۴۵ رودخانه در سیستان و بلوچستان طی ۴۸ ساعت گذشته‌

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه تأکیدات مقامات کشوری و همچنین در راستای عمل به وظایف ذاتی؛ تیم مدیریت بحران استان در تمام نقاط مشغول به کار بوده و با تمام توان آماده خدمات رسانی به مردم است.

6 مسیر سیلابی در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 6 مسیر ارتباطی بسته شده بر اثر سیلاب پس از 48 ساعت صبح امروز (سه شنبه) بازگشایی شد.