35 میلیمتر بارندگی در جم استان بوشهرثبت شد

بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی که به مدت 48 بر فضای این استان حاکم بود با 35 میلیمتر بارندگی درشهرستان جم از استان خارج شد.مطالب مرتبط

بیش از 80 میلیمتر باران در زیرکوه بارید

بیرجند - ایرنا - فرماندار زیرکوه گفت: اوایل هفته جاری بیش از 80 میلیمتر بارندگی در شهرستان داشتیم که نسبت به حجم وسیع بارندگی ها و رگباری بودن آن، خسارت هایی نیز به بخش های مختلف شهرستان وارد شده است.

حجم بارش در کدکن به 55 میلیمتر رسید

تربت حیدریه - ایرنا - معاون امور فنی و عمرانی فرماندار تربت حیدریه میانگین حجم بارندگی 24 ساعت گذشته را در این شهرستان 25 میلیمتر اعلام و بیان کرد: بیشترین میزان بارش این خطه در بخش کدکن به میزان 55 میلیمتر ثبت شده است.

سازمان هواشناسی:بارش باران در بندرگزبه36.2میلیمتر رسید

تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی کشوراعلام کرد: در 24 ساعت گذشته بندرگز در استان گلستان با 36.2 میلیمتر، علی آباد در این استان با 25 میلیمتر و گلوگاه در استان مازندران با 24.4 میلیمتر بیشترین بارش باران را در کشور به خود اختصاص دادند.

65 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

یزد- ایرنا- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از بارش 65 میلیمتر باران در 48 ساعت گذشته در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 11.5 میلی‌متر اعلام کرد.

بارش ۳۰ میلیمتر باران در سرآسیاب یوسفی

در بارندگی اخیر در سرآسیاب یوسفی شهرستان بهمئی 30 میلیمتر باران بارید.

سهم هر استان از بارش ها چقدر بود

تهران- ایرنا- میزان بارش سال آبی جاری (از مهرماه گذشته تا سی ام فروردین ماه) در 31 استان کشور افزایش یافت اما این میزان در استان لرستان به یک هزار و 111 میلیمتر رسید و در استان سیستان و بلوچستان فقط 91.3 میلیمتر بارش ثبت شد.

115 میلیمتر بارندگی در بردسکن طی دو روز/ بخش خصوصی در مواقع بحرانی پای کار باشد

میانگین بارش‌ها در استان ۸۷۷.۶ میلیمتر

میانگین بارش‌های کهگیلویه و بویراحمد در سالزراعی جاری به رقم ۸۷۷.۶ میلیمتر رسید.

80 میلیمتر باران در بردسکن بارید

مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: دیشب تاکنون بارش باران در 18 شهرستان استان تداوم داشت بیشترین آن به میزان 80 میلیمتر در بردسکن ثبت شده است.

پربارش‌ترین و کم‌بارش‌ترین استان‌های کشور+جدول

استان سیستان و بلوچستان با 87 میلیمتر بارش کم‌بارش‌ترین استان کشور بوده و تنها استانی است که زیر 100 میلیمتر بارش در سال آبی جاری داشته است.

بارندگی در دشتی 208 درصد افزایش داشته است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال آبی جاری( مهرماه 97 تا کنون) 299 میلیمتر باران در این شهرستان باریده است که نسبت به سال آبی گذشته که 96 میلمتر بود بیش از 208 درصد رشد نشان می دهد.

باران در جلال آباد بردسکن به 103 میلیمتر رسید

مشهد - ایرنا - مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: میزان باران در جلال آباد شهرستان بردسکن این استان از عصر یکشنبه تاکنون به 103 میلیمتر رسیده است.

بارش هزار و 220 میلیمتری باران در یاسوج

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: میزان بارندگی در یاسوج به هزار و ۲۲۰ میلیمتر رسید.

رکورد بارش در فروردین ماه آستارا شکست

آستارا - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی آستارا از بارش 196.4 میلیمتر باران در فروردین ماه و شکسته شدن رکورد میزان بارندگی های این شهرستان در این ماه خبر داد.

آمادگی رویارویی 7 استان با موج دوم بارندگی ها

استانها- ایرنا- سامانه بارشی جدیدی که از بعدازظهر سه‌شنبه وارد کشور می شود و تا اوایل هفته آینده تداوم دارد، هفت استان را درگیر بارندگی همراه با باد و طوفان خواهد کرد.

34 میلیمتر باران هدیه خراسان جنوبی

سامانه بارشی اخیر به طور میانگین 34 میلیمتر باران را به زمینهای تشنه خراسان جنوبی هدیه داد.

هواشناسی: بیشترین باران کشور دیروز در بندرگز بارید

گرگان - ایرنا - سازمان هواشناسی کشوراعلام کرد که در 24 ساعت گذشته بندرگز با 36.2 میلیمتر و علی آباد با 25 میلیمتر بیشترین بارش باران را در کشور به خود اختصاص دادند.

بارندگی در استان مرکزی 106 درصد رشد داشته است

اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بارندگی در این استان امسال نسبت به بلند مدت 106 درصد رشد داشته است.

بارندگی در استان مرکزی 106 درصد رشد داشته است

اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بارندگی در این استان امسال نسبت به بلند مدت 106 درصد رشد داشته است.

آبگرفتگی معابر در زابل

بارش باران از روز گذشته در زابل شروع و تا به امروز نیز ادامه دارد به گفته مسؤلین این شهر میزان بارش باران در روز یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۵ میلیمتر بوده است. این بارندگی‌ها باعث آب گرفتگی معابر و تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی زابل در امروز ۲۶ فروردین شده است.