گودبرداری سبب انفجار گاز شهری در فردیس شد

کرج - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی البرز گفت: گودبرداری سبب آسیب دیدگی شبکه اصلی گاز شهری و انفجار در شهرک بعثت شهر فردیس شد.مطالب مرتبط

گودبرداری سبب انفجار گاز شهری در فردیس شد

کرج - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی البرز گفت: گودبرداری سبب آسیب دیدگی شبکه اصلی گاز شهری و انفجار در شهرک بعثت شهر فردیس شد.

بازار روز ۱۲۰۰ متری در شهرک شقایق فردیس احداث می‌شود

فردیس - شهردار فردیس گفت: مدیریت شهری فردیس در نظر دارد با مشارکت بخش خصوصی نسبت به احداث یک بازار روز هزار و ۲۰۰ متری در شهرک شقایق فردیس اقدام کند.

گودبرداری مرگبار در خیابان انقلاب

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک زمین در حال گودبرداری در خیابان انقلاب و جانباختن یک تن در پی آن خبر داد.

انفجار گاز جان جوان نهاوندی را گرفت

همدان- ایرنا- مدیر اورژانس پیش بیمارستانی نهاوند گفت: براثر انفجار گاز شهری در منطقه مسکونی واقع در حوالی میدان 17 شهریور جوان حدود 20 ساله ای جان خود را از دست داد.

53 پایگاه سلامت در فردیس راه اندازی شد

کرج - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس گفت: پس از طرح تحول سلامت تمام جمعیت فردیس تحت پوشش قرار گرفت و در 53 نقطه این شهرستان پایگاه سلامت راه اندازی شد.

ساخت چهار مدرسه در شهرستان فردیس آغاز شد

کرج - ایرنا - مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس از آغاز بازسازی و احداث چهار مدرسه در شهرستان فردیس خبرداد.

عضو شورای شهر و یکی از مدیران سابق شهرداری فردیس بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس گفت: یک عضو شورای شهر و یکی از مدیران سابق شهرداری فردیس بازداشت و روانه زندان شدند.

شرکت سازنده شهرک شقایق فردیس به تعهدات خود عمل نکرده است

کرج - ایرنا - شهردار فردیس گفت: شرکت سازنده شهرک شقایق فردیس به تعهدات خود عمل نکرده و اکنون دارای شاکیان فراوانی است.

دستگیری باند سارقان خودور در فردیس

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری سارقان لوازم خودرو با اعتراف به ۷۰فقره سرقت خبر داد.

بازداشت یکی از اعضای شورای شهر فردیس البرز

یک منبع آگاه از بازداشت یکی از اعضای شورای شهر فردیس توسط نیروهای امنیتی خبر داد.

معارفه و تکریم معاون فرمانداری شهرستان فردیس

مراسم معارفه و تکریم معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس امروز در محل دفتر فرماندار برگزار ش.

البرز|عضو شورای شهر فردیس بازداشت شد

دادستان فردیس از بازداشت یک عضو شورای شهر این شهرستان خبر داد.

گودبرداری جان کارگر افغان را گرفت

هشتمین انفجار در سریلانکا و اعلام حکومت نظامی/ بیش از ۷۰۰ تن کشته یا زخمی شدند

منابع خبری صبح امروز (یکشنبه) از وقوع شش انفجار همزمان در سه هتل و سه کلیسا در پایتخت و شهرهای دیگر سریلانکا با صدها کشته و زخمی خبر دادند. ساعاتی بعد پلیس سریلانکا از وقوع انفجار هفتم در نزدیک پایتخت و نیز انفجار هشتم خبر داد. همچنین با افزایش تعداد انفج

هشتمین انفجار در سریلانکا و اعلام حکومت نظامی/ تاکنون بیش از ۵۵۰ تن کشته یا زخمی شده‌اند

منابع خبری صبح امروز (یکشنبه) از وقوع شش انفجار همزمان در سه هتل و سه کلیسا در پایتخت و شهرهای دیگر سریلانکا با صدها کشته و زخمی خبر دادند. در تازه‌ترین خبرها هم پلیس سریلانکا از وقوع انفجار هفتم در نزدیک پایتخت و نیز انفجار هشتم خبر داده است. همچنین با ا

امام جمعه فردیس: غفلت از فرهنگ آسیب زا است

کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس گفت: غفلت از فرهنگ و فعالیت های مربوط به آن برای جامعه آسیب زا و چالش برانگیز است.

هشتمین انفجار در سریلانکا و اعلام حکومت نظامی/ نزدیک به ۶۰۰ تن کشته یا زخمی شدند

منابع خبری صبح امروز (یکشنبه) از وقوع شش انفجار همزمان در سه هتل و سه کلیسا در پایتخت و شهرهای دیگر سریلانکا با صدها کشته و زخمی خبر دادند. ساعاتی بعد پلیس سریلانکا از وقوع انفجار هفتم در نزدیک پایتخت و نیز انفجار هشتم خبر داد. همچنین با افزایش تعداد انفج

لحظاتی پس از انفجار در یکی از کلیساهای سریلانکا

مقام‌های سریلانکا از وقوع چند انفجار در این کشور خبر دادند و گفتند: حداقل دو انفجار در کلیساهای این کشور صورت گرفته. به نقل از یک منبع آگاه این حادثه تا کنون ۴۲ کشته بر جای گذاشته است.

معاون فرماندار : 20 واحد تولیدی و صنعتی فردیس رفع موانع شد

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس گفت: سال گذشته 20 واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان رفع موانع شدند.

استفاده از سالن های ورزشی فردیس در هفته جوان نیم بها می شود

کرج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس گفت: در هفته جوان هزینه سالن های ورزشی و استخر ها در این شهرستان برای جوانان نیم بها می شود.