تقاطع غیرهم سطح رسالت ایلام 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایلام - ایرنا - شهردار ایلام گفت: اجرای تقاطع زیرگذر و روگذر رسالت شهر ایلام با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.مطالب مرتبط

تقاطع غیرهم سطح رسالت ایلام 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایلام - ایرنا - شهردار ایلام گفت: اجرای تقاطع زیرگذر و روگذر رسالت شهر ایلام با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

طرح زیرگذر رسالت شهر ایلام ۷۵ درصد پیشرفت دارد

ایلام - شهردار ایلام گفت: طرح زیرگذر رسالت شهر ایلام با ۷۵ درصد پیشرفت در نیمه اول امسال به بهره برداری می رسد.

اسکله تنگ کنارک 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

چابهار- ایرنا- مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی اسکله صیادی تنگ کنارک که از تیر 1396 آغاز شده تاکنون از 65 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار شده است.

بلوار امام علی(ع) پردیسان قم 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

قم- ایرنا- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: بلوار امام علی(ع) پردیسان قم 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به‌ زودی به بهره ‌برداری می‌ رسد.

بیمارستان جدید اشنویه 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان اشنویه گفت: عملیات ساخت بیمارستان جدید اشنویه در حال انجام است و از 50 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

اتمام تقاطع‌های غیرهم سطح شهر کرمان در اولویت است

کرمان - رئیس شورای شهر کرمان گفت: اتمام تقاطع های غیرهم سطح ابوذر و ایستگاه راه آهن از اولویت‌های جدی شورای شهر کرمان و شهرداری کرمان است.

پیشرفت ۹۰ درصدی احداث کانال سیلاب‌بر در بالادست سد وشمگیر آق‌قلا

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: احداث کانال سیلاب بر دیگچه در شهرستان گنبد کاووس در بالادست سد وشمگیر آق قلا، ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

90 درصد ظرفیت سدهای سه گانه ایلام تکمیل است

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: 90 درصد ذخایر سدهای استان در پی بارش های بهاره سال جاری پر شده و هم اکنون ذخایر آب سدهای سه گانه استان ایلام 170 میلیون متر مکعب است.

علت کُندی روند محور پاتاوه -دهدشت چیست؟

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: محور پاتاوه- دهدشت با 70 درصد پیشرفت فیزیکی به دلیل عدم پیگیری‌های دستگاه تخصصی و بخش عمده‌ای هم به دلیل کم‌کاری پیمانکار اتفاق مطلوبی در این پروژه رخ نداده است.

پیشرفت ۶۰ درصدی جاده دوگنبدان_ باباکلان

جاده دوگنبدان_ باباکلان در کهگیلویه وبویراحمد ۶۰ درصد پیشرفت کاری دارد.

دنبال راه حل دور زدن مشکلات پتروشیمی گچساران هستیم

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اتمام طرح‌ های با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد مهمترین اولویت‌ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان است گفت: پتروشیمی گچساران یکی از این پروژه هاست که برای حل مشکلات آن به دنبال دور زدن شرایط موجود هس

محدویت ترافیکی عید نیمه شعبان در یزد

حد فاصل چهار راه شهداء تا تقاطع مهدی و از تقاطع مهدی (عج) تا تقاطع موسی بن جعفر (ع) شامل محدویت ترافیکی عید نیمه شعبان در یزد اعلام شد

گلستان|

مدیرعامل آب منطقه‌ای گلستان با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) مشغول احداث کانال انحراف سیل دیگچه است، گفت: برای کنترل سیلاب گرگان‌رود در منطقه دیگجه کانال انحرافی در حال احداث است و 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ستاد اقتصاد مقاومتی، پیشران گردونه رونق صنعت و تولید ایلام

ایلام - ایرنا - چند سالی است چرخ گردونه صنعت و تولید در استان ایلام به لطف اقتصاد مقاومتی به گونه ای بهتر می چرخد به نحوی که همه ناظران اقتصادی و اجتماعی به کارآمدی این نوع صورت بندی برای روان سازی روند پیشرفت صنعت و تولید نیمه جان استان ایلام اجماع دارند

400 میلیارد ریال خسارت به منازل روستایی ایلام وارد شده است

ایلام - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن ایلام گفت: خسارت سیل در 61 روستای ایلام برآورد شده و جبران آنها بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

آغاز بارش باران در ایلام/ بارش ها تا شنبه ادامه دارد

ایلام - رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام از آغاز بارش باران در ایلام خبر داد و گفت: بارش ها تا شنبه ادامه دارد.

بارش باران در مناطق مختلف ایلام/ بارش ها تا فردا ادامه دارد

ایلام - کارشناس هواشناسی ایلام از بارش باران در بیشتر مناطق مختلف ایلام خبر داد و گفت: بارش ها تا فردا در استان ادامه دارد.

فوتبال بانوان در مسیر پیشرفت قرار دارد/عبدی به ما ارزش و باور داد

زهرا قنبری پس از بازگشت از مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک گفت: فوتبال بانوان در مسیر پیشرفت قرار دارد و اگر به آن بها داده شود نتیجه آن را خواهند دید.

ثمره‌ی تحریم های آمریکا پیشرفت و همت  مردم ایران اسلامی  خواهد بود.

امام جمعه ایلام گفت: آمریکا بزرگترین عامل بازدارنده‌ی تروریست در دنیا یعنی سپاه را در لیست تروریست‌ها قرار داد و این یک موضوع عجیب است؛ بی‌شک ثمره‌ی تحریم آمریکا پیشرفت و همت ما خواهد بود.

افزایش ۱۸ تا ۲۰ درصدی قیمت نان در ایلام

ایلام - قیمت انواع نان‌های موجود از ۱۸ تا ۲۰ درصد در استان افزایش پیدا کرده است.