سه هزار فرصت شغلی در شازند هدفگذاری شد

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان شازند گفت: سه هزار فرصت شغلی در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این شهرستان، امسال هدفگذاری شده است.مطالب مرتبط

ایجاد سه هزار فرصت شغلی در بافق پیش بینی شد

یزد - ایرنا - فرماندار بافق گفت: ایجاد سه هزار فرصت شغلی برای جویندگان کار در سال 1398 در دستور کار مسئولان شهرستان قرار دارد و با تشکیل مرتب کمیسیون کارگری آمار بیکاران رو به کاهش است.

30هزار فرصت شغلی در هرمزگان ایجاد شده است

بندرعباس - ایرنا - مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: 30 هزار فرصت شغلی ظرف یکسال گذشته در این استان ایجاد شد.

700 هزار میلیارد ریال تهاتر بدهی دولت و پیمانکاران هدفگذاری شد

یاسوج- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغ 700 هزار میلیارد ریال در سال جاری برای تهاتر بدهی های پیمانکاران و دولت هدفگذاری شده است که بخش خصوصی می تواند از این فرصت بهره مند شود.

3496 فرصت شغلی درمناطق کم برخوردار استان بوشهرفراهم شد

بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پرداخت یکهزار و 935 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستائیان و عشایر زمینه ایجاد و تثبیت اشتغال سه هزار و 496 فرصت شغلی در این استان فراهم شد.

دانشجویان دانشگاه علامه با فرصت های شغلی بازار کار آشنا می شوند

مدیر مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه علامه طباطبایی از برگزاری جشنواره روشنا با هدف برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت و معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار کشور به دانشجویان خبرداد.

4000 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد زنجان ایجاد می شود

زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده امسال چهار هزار فرصت شغلی با رویکرد طرح های نو و خلاقانه با هدف توانمندسازی جامعه هدف به شرط تامین منابع در این استان ایجاد می شود.

ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا

ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا از ۸ تا ۱۰ اردیبهشت با مشارکت دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود

آغاز ششمین جشنواره فرصت‌های شغلی "روشنا" از ۸ اردیبهشت

ششمین جشنواره‌ فرصت‌های شغلی روشنا از ۸ تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه جاری با مشارکت تمامی دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود.

19520 فرصت شغلی در استان بوشهر ایجاد شد

بوشهر-ایرنا- رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پارسال با صدور هفت هزارو 808 فقره پراونه کسب صنفی 19هزارو 520 فرصت شغلی در این استان ایجاد شد.

ایجاد۵۱۵۳ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران از ایجاد ۵۱۵۳ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت خبرداد .

100 هزار فرصت شغلی با اولویت استان‌های سیل‌زده در کشور ساماندهی می‌شود

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: امسال نیز قصد داریم 100 هزار شغل که 50 هزار شغل آن مستقیم است را با اولویت استان‌های سیل‌زده ساماندهی کنیم‌.

پنج هزار شغل در بخش صنعت قم ایجاد شد

قم - ایرنا - رئیس سازمان صمت قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.

3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد

معاون استاندار بوشهر گفت: با پرداخت مرحله دوم تسهیلات روستایی و عشایری، زمینه ایجاد نزدیک به 3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد.

90 هزار شغل در استان اصفهان ایجاد می شود

کاشان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از ایجاد نزدیک به 90 هزار فرصت شغلی در سال جاری در این استان خبر داد.

ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در سال ۹۸ با اولویت مناطق سیل‌زده

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی توسط این ستاد در سال جاری و با اولویت مناطق سیل‌زده‌ی کشور خبر داد.

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان با تسهیلات 63 میلیارد تومانی

15هزار نفر امسال در ایلام مهارت های شغلی فرا می گیرند

ایلام-ایرنا- مدیر کل آموزش های فنی و حرفه ای استان ایلام گفت: ارائه آموزش مهارت های شغلی به 15 هزار نفر برای سال جاری پیش بینی و تعهد شده است.

وزیر ورزش: تکمیل 500 طرح در کشور هدفگذاری شده است

همدان- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: تکمیل و بهره برداری از حدود 500 طرح ورزشی در نقاط مختلف کشور امسال هدفگذاری شده است که با اختصاص منابع بیشتر این تعداد طرح افزایش می یابد.

وزیر ورزش: تکمیل 500 طرح در کشور هدفگذاری شده است

همدان- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال تکمیل و بهره برداری از حدود 500 طرح ورزشی در نقاط مختلف کشور هدفگذاری شده است که امیدواریم با اختصاص منابع بیشتر بتوانیم این تعداد طرح را افزایش دهیم.

امنیت شغلی چالش اصلی جامعه کارگری است

تبریز-ایرنا- رییس کانون انجمن های صنفی کارگری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بزرگترین و مهمترین چالش جامعه کارگری نداشتن امنیت شغلی است، گفت: بدون امنیت شغلی هیچ کارگری مطالبه گر نمی شود.